تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

کلیپ دلخراش زنده زنده خورده شدن یک مرد توسط ۱۲ سگ+۱۶

کلیپ دلخراش زنده زنده خورده شدن یک مرد توسط ۱۲ سگ+۱۶

زنده زنده خورده شدن مردی که ۲ سال تمام به سگهای ولگرد غذا می داد توسط گله ای از سگ ها صحنه ی دلخراشی را در راه خانه برای او خلق کرد.

کلیپ دلخراش زنده زنده خورده شدن یک مرد توسط ۱۲ سگ+۱۶

مردی که زنده زنده توسط سگهای وحشی خورده شد

حادثه تلخ زنده زنده خورده شدن مرد بینوا توسط سگهای گرسنه در دوربین های مداربسته ثبت شد ، مردی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی در وضعیت مناسبی قرار نداشت در حالی که به سمت خانه اش در حرکت بود مورد حمله وحشتناک گروهی از سگ ها قرار گرفت و جان خود را از دست داد. 

A drunk man was attacked and killed by a pack of stray dogs as he walked home.

زنده زنده خورده شدن

زنده زنده خورده شدن مرد گرفتار میان ۱۲ سگ

 

حمله سگهای وحشی به یک مرد و زنده زنده خورده شدن او در راه خانه اش

به گزارشCCTV این حادثه دلخراش در منطقه سووتسکی واقع در مرکز روسیه رخ داده است. مرد که نام و نشان او منتشر نشده است یکی از نیروهای محافظتی و امنیتی منطقه بوده است که به مدت ۲ سال به سگ های ولگرد غذا می داد اما در نهایت خود تبدیل به غذایی آنها شد چرا که این بار بدون در دست داشتن هیچ غذایی در دست از کنار گله سگ ها عبور می کرد.

مرد نگون بخت در حالیکه در وضعیت غیر عادی سعی داشت از میان سگها عبور کند به دلیل ناتوانی در حفظ تعادل و حتا فرار از حمله سگها در بین ۱۲ سگ گرسنه وحشی گرفتار شد. در ویدیوی ضبط شده توسط دوربین های مداربسته مشاهده می کنید که ابتدا مرد تلاش می کنند خود را از مهلکه نجات دهد اما ضعف جسمی او و گرسنگی شدید سگهااین را به این سادگی ممکن نمی سازند و حیوان وحشی گرسنه این بار برای حمله بالاتر از پای او را نشانه می گیرد و در عرض چند ثانیه سگ های دیگر نیز به او ملحق شده تا گرسنگی خود را برطرف کنند.

ساعات اولیه صبح نیروهای پلیس جسد او را در وضعیتی نامناسب کشف کرده و برای بررسی به پزشکی قانونی منتقل می کند.به گزارش پزشکی قانونی این مرد ۲ دقیقه بعد از حمله ی اولین سگ به او کشته شده است.

کلیپ دلخراش زنده زنده خورده شدن مرد روسی توسط گله سگها

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48625

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0