تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
0

اتفاقی هولناک وسط دعوای دو خواهر

اتفاقی هولناک وسط دعوای دو خواهر

دو خواهر جوان طبق عادت با هم شروع به دعوا کردند ، درگیری آنها مثل همیشه بود اما این بار برای یکی از خواهرها اتفاقی افتاد که بسیار شوکه کننده و خبرساز شد.

اتفاقی هولناک وسط دعوای دو خواهر

حادثه ای عجیب وسط دعوای دو خواهر جوان تایوانی

دعوای خواهر برادری مسئله ای رایج و کاملا عادی استف در واقع چیزی است که همه ی ما در خاطراتمان داریم و حتی وقتی به یادشان می افتیم مدتها غرق در آن روزهای خوش می شویم اما گاهی این مسئله ی عادی میتواند سازنده ی مشکلی غیرعادی باشد، مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

دختر جوان ۲۹ ساله ای که نامش منتشر نشده است، پس از درگیری شدید با خواهرش به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد. حین این درگیری که از قرار معلوم بین دوخواهر کم هم اتفاق نیفتاده بود، دو زخم روی صورت این دختر جوان ایجاد شده بود که یکی زیرچشم و دیگری روی بینی بود اما زخم ها در حدی نبودند که حتی لازم به بخیه و جراحی باشد.

پزشکان وی را معاینه کردند و حتی عکسبرداری نیز انجام دادند که هیچ چیز غیر عادی را نشان نمی داد برای همین مرخص شد اما احساسی عجیب به او میگفت که اتفاقی برایش افتاده که از آن بی خبر است.

ماجرای فرو رفتن باورنکردنی چاپ استیک داخل سر دختر جوان

این دختر جوان تایوانی از فردای آن روز درد را به شکلی شدیدتر تجربه کرد و این درد هر روز بدتر می شد به طوریکه دردها بعد از یک هفته غیرقابل تحمل شدند و او تصمیم گرفت به بیمارستان دیگری مراجعه کند که شاید متخصصان آن بیمارستان دلیل دردهای او را پیدا کنند.

پزشک پس از معاینات اولیه، به سرعت دستور عکسبرداری داد تا شکی که داشته تبدیل به یقین شود. نتیجه ی عکسبرداری شوکه کننده بود و برای دختر جوان غیرقابل باور. دو تکه چاپ استیک ( چوبک های مخصوص خوردن غذا ) داخل جمجمه ی این دختر جا خوش کرده بودند، چوبک هایی که او نمیدانست چطور و از چه راهی وارد جمجمه اش شده اند.

در آوردن چاپ استیک

بعد از مدتی فکر کردن، دختر جوان گفت که روز درگیری با خواهرش، به یاد می آورد که خواهرش دو عدد چاپ استیک کوچک در دست داشت اما نمیداند بعد از درگیری چه شد که دیگر آن چاپ استیک ها را ندید.

هنوز مشخص نیست که آیا چاپ استیک ها از طریق همان دو خراش ایجاد شده روی صورت این دختر تایوانی وارد جمجمه شده اند یا نه، پیچیده و غیرعادی بودن این اتفاق پزشک و بیمار را متعجب کرده است و هیچ یک توضیح روشنی برای این اتفاق ندارند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116491

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0