تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

مردی که ۲۰ سال است به خاطر مادرش زن شده! +تصاویر

مردی که ۲۰ سال است به خاطر مادرش زن شده! +تصاویر

این مرد زن شده است تا مادر پیرش را که در معرض بیماری روانی قرار داشته نجات دهد ، او که ۲۰ سال است که لباس زنانه می پوشد بالاخره راز زندگی اش را فاش کرد.

مردی که ۲۰ سال است به خاطر مادرش زن شده! +تصاویر

مردی که به خاطر مادر بیمارش سالهاست لباس زنانه بر تن می کند

یک مرد زن شده است تا مادرش را از بیماری روانی نجات دهد .یک مرد چینی بیست سال است که لباس خواهرش مرده اش را بر تن می کنند تا به این روش مادر بیمارش را برای تحمل از دست دادن دخترش یاری کند.

Chinese man has dressed as a woman for 20 years to help his mentally ill mother cope with the death of his sister.

 مرد زن شده

عکس مرد چینی که به عشق مادر بیمارش زن شده است

مرد چینی که ۲۰ سال است زن شده

مردی که نامش منتشر نشده است با انتشار کلیپ کوتاهی از خود در مورد اینکه سالهاست لباس زنانه شبیه لباس خواهر فوت شده اش را می پوشد گفت.  این مرد چینی ماجرای خود را اینگونه آغاز کرد که :سالها پیش خواهرم را از دست دادم مادر پیرم به دلیل غم از دست دادن دخترش دچار افسردگی شده بود و در حال ابتلا به مشکلات روانی بود تا اینکه تصمیم گرفتند راهی برای درمان او پیش بگیرمبرای همین تصمیم گرفتم جای خالی خواهرم را برای او پر کنم و از همان روز لباس زنانه بر تن کردم. این مرد چینی که هنوز ازدواج نکرده است بدون توجه به نظرات دیگران این سبک لباس را برتن می کند تا مادرش را بازهم خوشحال ببیند.

مرد زن شده

عکس مردی که ۲۰ سال است با لباس زنانه خود را برای مادرش تبدیل به دختر کرده است

او در ادامه می گوید:این کار را برای مادرم انجام می دهم و از آن به هیچ وجه ناراحت نیستم ، هرکس به نظرش این رفتار عجیب است خیلی راحت می تواند به من و پوششم نگاه نکند.در بخشی از فیلم پیرزن با دست به مرد چینی اشاره می کند و می گوید این دختر من است.داستان این مرد چینی و کلیپ منتشر شده از او در کمتر از چند روز ۴٫۵ میلیون بار در کشور چین بازدید خورد و نظرات و پیام های مثبتی دریافت کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48862

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0