تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

عشق مردی به همسر سرطانی اش اشک همه را درآورد+عکس

عشق مردی به همسر سرطانی اش اشک همه را درآورد+عکس

دختر نوجوان با انتشار تصویری از پدرش هزاران کاربر فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داد ، مردی که نمی توانست نزدیک همسر سرطانی اش باشد دست به کار دیگری زد.

عشق مردی به همسر سرطانی اش اشک همه را درآورد+عکس

عشق زیبای مردی به همسر سرطانی اش

زمانی که یکی از زوجین در زندگی مشترک دچار بیماری سخت سرطان می شوند ممکن است به طبع این بیماری اتفاقات متفاوتی رخ دهد ، شاید جدایی و طلاق و یا شاید بیشتر شدن عشق .

از نامهربانی و جدایی می گذریم و به نمای زیبایی از عشق می پردازیم که با مبتلا شدن یکی از زوجین به این بیماری می تواند بیشتر شود ، مثل عشق زن و شوهری که در این بخش از نمناک از انها خواهیم گفت.

دختر نوجوانی با انتشار عکسی از پدرش پشت در اتاق مادر بیمارش از حال و هوای این روزهای خانه شان نوشت.

“مکنی نیومن” ۱۷ ساله با انتشار تصویری از پدرش نوشت :

همسر سرطانی

تصویری از عشق مردی به همسر سرطانی اش 

مادر من به دلیل ابتلا به بیماری سرطان باید در اتاقی جدا از ما و تنها باشد تا اثرات داروهای درمانی او به ما آسیبی وارد نکند و پدر من برای آنکه مادرم را در این شرایط همراهی کند یک میز و صندلی پشت در اتاق مادرم گذاشته است وتمام روز آنجا می نشیند با او صحبت می کند و زمانی که مادرم بی حال خواب است پدرم آرام اشک میریزد . او تمام سعی خود را می کند تا در این شرایط سخت مادرم احساس دوری از ما نداشته باشد.

می دانم که برای پدرم سخت است در خانه خودش اجازه ملاقات با عشقش را نداشته باشد اما او همه چیز را برای بهبودی مادرم تحمل می کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48256

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0