تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
3

انواع روش های هایلایت در آرایش صورت + عکس

انواع روش های هایلایت در آرایش صورت + عکس

روش های مختلفی برای هایلایت در آرایش صورت وجود دارد مثل هایلایت شبنمی, مات, اکلیلی و … که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

انواع روش های هایلایت در آرایش صورت + عکس

روش های هایلایت صورت

هایلایت صورت راهی ساده و بی دردسر برای جذابیت بیشتر و داشتن ظاهری شاداب و درخشان است. هایلایت، باعث جوان تر نشان دادن چهره می شود و پوست را صاف و صیقلی می کند. در این مطلب، نگاهی خواهیم داشت به انواع هایلایت صورت.

آرایش صورت با هایلایتر ، درست همانند انتخاب یک لباس، می توانید قبل از آرایش کردن نیز از خود بپرسید:“امروز چه نوع نمای آرایشی را دوست دارم؟” ممکن است برخی از روزها بخواهید آرایش صورت شما درخشان ترو یا یک روز مات تر باشد و یا حتی روز دیگر بخواهید نمای اکلیلی را امتحان کنید.

هایلایت صورت

مدل هایلایت صورت 

اگر به زیبایی صورت خود اهمیت می دهید، حتما پیش از هایلایت صورت از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید؛ چرا که استفاده از این لوسیون ها در ابتدای روز، به مرطوب ماندن پوست کمک می کند.

صرف نظر از این که درخشش مورد علاقه شما چگونه است، روش های متعددی برای ایجادهایلایت روی صورت به شکل های دلخواه وجود دارد که با این روش ها در زیر آشنا خواهید شد:

هایلایت شبنمی
برای ایجاد جلوه ای شاداب و سالم ، میکاپ آرتیست وندی رو می گوید پوست به خوبی مروطوب و هیدارته شده، کلید اصلی داشتن یک صورت درخشان است. برای به دست آوردن این نتیجه یک قطره از محصول آرایشی روشن کننده مایع (ایلومیناتور) را با مرطوب کننده خود ترکیب کرده و سپس استفاده کنید. اگر تنهادوست دارید برخی از قسمت های صورت درخشش شبنمی پیدا کند، با انگشت کمی از محصولات هایلایت بدون اکلیل (مثل بالم لب و استیک) روی قسمت های خاصی از صورت مانند استخوان ابرو و گونه بزنید.
 
هایلایت مات
اگر از انواع جلوه های براق و اکلیلی متنفرید ولی باز هم دوست دارید برخی از قسمت های صورت برجسته تر به نظر برسد ، پس بهتر است هایلایت با کانسیلر را امتحان کنید.
شما می توانید از یک پالت کانتور و یا کانسیلر مات که دو درجه روشن تر از پوست تان باشد استفاده کنید.با استفاده از اسفنج آرایشی و یا قلمو، مقداری به قسمت های برجسته صورت بزنید. بهترین نقاطی که می توانید آنها را روشن تر کنید، مرکز پیشانی، برجسته ترین بخش استخوان گونه ها و زیر چشم هاست.
 
هایلایت صورت

هایلایت مات در آرایش صورت 

درخشش اکلیلی
اگر آرایش خود را کامل کردید ولی دوست دارید چیزی افزون بر آن استفاده کنید، بهتر است مقداری محصول اکلیل دار پودری و یا کرمی روی صورت و در قسمت استخوان های گونه و زیر استخوان های ابرو بزنید.برای این کار بهتر است از قلموی بادبزنی استفاده کنید تا بیشتر محصول اکلیلی را به اطراف پخش کند. به پیشنهاد میکاپ آرتیست مری فیلیپس، شما می توانید مقداری پودر مات در مرکز صورت (وسط پیشانی،اطراف بینی، زیر چشم ها) بزنید تا بخش اکلیلی بیشتر خود را نشان دهد.
 
هایلایت تمام صورت
اگر به دنبال هایلایت تمام صورت هستید، این درجه از شاین (درخشش) مخصوص شماست. با استفاده ازیک اسفنج آرایشی و یا قلموی هایلایت که از قبل با مقداری اسپری فیکساتور (اسپری تثبیت کننده آرایش)مرطوب شده، به پودر یا کرم هایلایت بزنید تا درجه درخشش آن بیشتر شود و سپس به زدن آن رویاستخوان های ابرو و گونه ، نوک بینی، بالای لب و اطراف گیج گاه ها بزنید.اگر به صورت اتفاقی درخشش وروشنی آن بیش از حد شد، با استفاده از کرم پودر درجه روشنی آن را کمتر کنید.
استفاده بیش از اندازه ازهایلایتر در قسمت خط های خنده و در کنار چشم ها هم اصلا توصیه نمی شود. هایلایت ملایم این قسمت، باعث پوشش چین و چروک های کنار چشم خواهد شد؛ اما اگر در این کار زیاده روی کنید، این چین و چروک ها بیشتر خود را نشان می دهند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4242

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0