تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

زنی که ۵ بار مُرد و دوباره زنده شد !!

زنی که ۵ بار مُرد و دوباره زنده شد !!

مادر جوان بعد از تصادف شدید به بیمارستان منتقل شد ۲۰۰ عمل جراحی و سالها درمان بالاخره نتیجه داد، تجربه زنده شدن پس از مرگ ، زندگی دوباره را برای او زیباتر از قبل ساخت.

زنی که ۵ بار مُرد و دوباره زنده شد !!

زنی که ۵ بار مرگ و زنده شدن را تجربه کرد 

مادری که بر اثر یک تصادف شدید در بیمارستان بستری شده بود ۵ بار مرگ و زنده شدن دوباره را تجربه کرد و بعد از چند ماه از کما بیرون آمد اما هیچ یک از واقعیت های زندگی اش را به یاد نمی آورد.

A MUM who “died five times” after horror crash left her in a coma says she couldn’t remember her own children when she woke up three months later.

مرگ زنده

زنی که بعد از تصادف شدید ۵ بار مرگ و زنده شدن را تجربه کرد 

زنده ماندن مادر جوان بعد از ۵ بار مرگ

“الیزابت بوندرکس” بعد از سپری کردن دوران سخت و وضعیتی که پزشک امیدی به تغییر آن نداشت در حال بهبود است و حالا کم کم می تواند راه برود و صحبت کند .مادر ۲ فرزند که هنگام حادثه ۲۹ سال داشت بعد از سال ۱۹۹۹ تا به امروز بیش از ۲۰۰ عمل جراحی داشته، توانسته است یک به یک از مشکلات و آسیب هایی که در اثر تصادف به بدن او وادر شده بود نجات پیدا کند اما بعد از رفع مشکلات جسمی فراموشی است که او را از زندگی طبیعی قبل از تصادف دور کرده است.

این زن بعد از ۳ ما در کما بودن به زندگی طبیعی بازگشت اما همه چیز را فراموش کرده و هیچ چیز را به یاد ندارد. “الیزابت ” می گوید:به گفته ی شاهدان حادثه تصادف وحشتناکم، بعد از آنکه سوار بر خودروی شخصی ام از پمپ بنزین خارج می شدم با دیوار آجری به شدت برخورد کردم و این آغاز دوره ای سخت از زندگی من بود.

تصادف شدید

صحنه تصادف شدید زنی که بعد از مرگ زنده شد

صدها جراحی و دوره درمان های سخت برای زنده ماندن و به گفته ی پزشک معالجم زنده شدن بعد از ۵ بار مرگ همه سپری شد اما بعد از خارج شدن از کما حافظه ام به کل از بین رفت و نمی توانم هیچ کس و هیچ چیزی را به یاد بیاورم.

مرگ زنده

عکس الیزابت قبل از تصادف و تجربه چندین بار مرگ و زندگی

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48916

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0