تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

زنی که ۲۷ لنز داخل چشمش فرو کرده بود! +تصاویر

زنی که ۲۷ لنز داخل چشمش فرو کرده بود! +تصاویر

چشم پزشک با دیدن تعداد لنز چشم بیمارش شوکه شد ، زنی که سالها بود از لنز طبی استفاده می کرده هیچ اطلاعی از وضعیت خطرناک چشمانش نداشت.

زنی که ۲۷ لنز داخل چشمش فرو کرده بود! +تصاویر

زنی که ۲۷ لنز را داخل چشمش فرو کرده بود و بی خبر بود!

هشدارهای مداوم پزشکان و متخصصان چشم پزشکی در مورد استفاده از لنزهای آرایشی چشم بی دلیل نبوده است و یکی از علاقه مندان به این لوازم آرایشی را دچار مشکل جدی کرد.

 A woman had 27 contact lenses lodged in her eye. She didn’t know they were there.

لنز چشم

لنز چشم طبی خارج شده از چشم یک بیمار 

زنی که چشمانش پر از لنز شده بود!

موردی عجیب در بیمارستان “سولی هول” تیم پزشکی را شگفت زده کرد ، زن جوان بدون انکه بداند چندین لنز داخل چشمانش دارد به متخص ص چشم پزشکی مراجعه کرد تا مشکل او را رفع کند که لنزهای پنهان داخل چشمش کشف شد.

خانم “مورجیاری” مدت ۳۵ سال از لنز استفاده می کرده است اما هرگز برای مشکلی که در این رابطه ایجاد شده باشد به پزشک مراجعه نکرده بود و به انجام معاینات مرتب اپوتومتریست توجهی نداشته است برای همین تا به حال مشکل او تشخیص داده نشده بود. بیمار که برای انجام جراحی عمل کاتاراکت چشم به بیمارستان امده بود. ۱۷ لنز از داخل یکی از چشمهایش خارج شد ، در کمال ناباوری ۱۰ لنز هم از چشم دیگر بیمار بیرون کشیده شد تا تعجب تیم پزشکی چند برابر شود.

لنز چشم

عکس تعدادی از لنزهای خارج شده از چشم یک زن

متخصص چشم پزشکی و جراح این زن می گوید:بیش از ۲۰ سال است که در این رشته مشغول هستم اما تا به حال چنین موردی ندیده بودم ، باید بگویم نه تنها من بلکه هیچ کدام از همکاران و اعضای تیم جراحی چنین موردی را تجربه نکرده بودند. تعداد لنزدها بسیار زیاد بود و عجیب تر انکه بیمار خود هیچ اطلاعی از وجود آنها نداشت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48871

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0