تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
1

زنی که از فرق سر تا نوک پا جراحی زیبایی کرده + عکس

زنی که از فرق سر تا نوک پا جراحی زیبایی کرده + عکس

جراحی زیبایی زن چینی به جایی رسیده است که آمار بالای آنها در حال حذف کردن نام مایکل جکسون است ، این زن در گفتگو با خبرنگاران

زنی که از فرق سر تا نوک پا جراحی زیبایی کرده + عکس

رکوردشکنی زن چینی با جراحی زیبایی

تعداد بیشمار جراحی زیبایی زن چینی او را مشهور به مایکل جکسون این کشور کرده است ، زنی که با استفاده از این جراحی ها توانسته پول خوبی هم به جیب بزند.

مایکل جکسون که می گویند رکورددار جراحی زیبایی در میان مردان جهان است، کم کم دارد از خاطره ها پاک می شود ولی هم زمان با این افول، یک خانم در چین به مایکل جسکون این کشور در این روزها شهرت یافته است. او که رکورددار جراحی پلاستیک در چین است، در اثر این جراحی ها توانسته است پول زیادی به جیب بزند…

خانم شی سابنا که به مایکل جکسون چین شهرت یافته است، تاکنون بیش از ۴۰ عمل جراحی پلاستیک روی صورتش انجام داده است و به خاطر زیبایی که صورتش پس از این جراحی ها به دست آورده است به عنوان الگویی که برای بانوان چینی که به دنبال زیبایی بیشتر هستند، شناخته شده است.

این خانم از سال ۱۹۸۵ به این سو یعنی در طول یک دوره حدودا بیست و چند ساله این تعداد جراحی پلاستیک را روی صورتش انجام داده است حتی اگر شما بخواهید میانگین جراحی های زیبایی را که او هر ساله روی صورت و بدنش انجام داده است، به دست آورید، خواهید دید که او هر سال حداقل دو بار زیر تیغ جراحی پلاستیک رفته است. می گویند این خانم آن قدر به جراحی پلاستیک چهره اش علاقه داشته است که شمار دقیق این جراحی ها از دستش در رفته است.

 

جراحی زیبایی زن

زن چینی رکورد دار جراحی زیبایی 

 

این خانم ۵۵ ساله چینی اکنون خودش یک جراح پلاستیک مشهور در چین به شمار می آید. او می گوید:«من سال ها بازیگر تئاترهای سنتی در چین بودم ولی پس از جدا شدن از همسر سابقم، باید خودم به تنهایی هزینه های سنگین زندگی خودم و فرزندانم را فراهم می کردم بنابراین به فکر افتادم که با جراحی پلاستیک صورتم، مشهور شوم. من در طی چند سال تعداد زیادی جراحی پلاستیک و زیبایی روی صورتم انجام دادم و پس از آن به خاطر علاقه زیادی که به این جراحی ها داشتم تصمیم گرفتم که درس بخوانم و خودم یک پزشک شوم و بتوانم جراحی های پلاستیک را روی بیمارانم انجام دهم.» خانم شی اکنون یکی از مشهورترین بیمارستان های جراحی پلاستیک چین را از آن خودش کرده است که بیشتر چینی ها به خاطر شهرت او برای جراحی پلاستیک به این بیمارستان می روند. در حال حاضر بیش از ۸۰ پزشک و پرستار در این بیمارستان زیر نظر او عمل های جراحی پلاستیک را انجام می دهند.

جراحی زیبایی زن چینی  از فرق سر تا نوک پا

این خانم حدود ۱۰ سال پیش از افتتاح بیمارستان خود به یک جراح پلاستیک مشهور در چین تبدیل شده بود. خانم شی ، تاکنون همه نوعی جراحی پلاستیک و زیبایی را از فرق سر تا نوک انگشت پاهایش انجام داده است. از جراحی برای صاف کردن چین و چروک صورت گرفته تا بالا کشیدن ابروهایش. چینی ها معمولا چشمان ریزی دارند و فاصله بین چشم و ابروهایشان کم است بنابراین بالا کشیدن ابروها به یکی از جراحی های پرطرفدار در چین تبدیل شده است. این خانم چند بار عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده است تا بینی سر بالاتری داشته باشد. همچنین جراحی هایی برای شکل دادن به چانه اش انجام داده است. این جراحی های زیبایی فقط به صورت او خاتمه نمی یابد در کارنامه جراحی های پلاستیک او جراحی های صاف کردن شکم و حتی لیپوساکشن به چشم می خورد. به نظر می رسد که او خودش را به یک موش آزمایشگاهی تبدیل کرده است. این خانم در گفتگو با خبرگزاری رویترز می گوید:«از کودکی آرزوی من این بود که به زنی زیبا تبدیل شوم.» او اکنون یک آلبوم کامل از عکس های خودش قبل و بعد از جراحی پلاستیک دارد و آن را به بیماران بیمارستانش با شوق نشان می دهد تا آنها را به جراحی پلاستیک تشویق کند.

چینی ها و دو بیلیون دلار برای زیبایی

در حال حاضر چینی ها یکی از طرفداران پر و پا قرص جراحی پلاستیک در دنیا به شمار می روند. در حال حاضر حدود یک میلیون نفر هر ساله زیر تیغ جراحی پلاستیک می روند. بیشتر چینی ها دوست دارند با عمل جراحی چشمانی درشت تر و بینی هایی سر بالاتر و قلمی داشته باشند. به همین دلیل است که عمل جراحی زیبایی چشم و بینی دو رتبه اول را در میان چینی ها از آن خود کرده اند. آمارهای وزارت بهداشت چین نشان می دهند که مردم این کشور سالانه حدود ۴/۲ بیلیون دلار صرف زیبایی خود می کنند و این مبلغ نجومی را به کلینیک های جراحی پلاستیک در چین می پردازند. به همین دلیل است که کلینیک های جراحی پلاستیک مثل قارچ هر روز در شهرهای گوناگون چین سبز می شوند.

فرق او با مایکل جکسون آمریکایی

این خانم در پاسخ به این سوال خبرنگار رویترز که می پرسید:«فرق شما با مایکل جکسون چیست؟» می گوید:«فرق اساسی من با مایکل جکسون این است که او بر خلاف قانون طبیعت حرکت کرده است. او با انجام جراحی های پلاستیک روی صورتش خودش را از یک انسان کاملا سیاه پوست به یک سفیدپوست با چهره ای نه چندان مردانه تبدیل کرده است ولی من با انجام این جراحی های زیبایی فقط می خواستم که اندکی زیباتر باشم.»

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3681

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0