تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
1

نقشه زن جوان برای تلافی خیانت نامزد پولدارش

نقشه زن جوان برای تلافی خیانت نامزد پولدارش

زن جوان که بی نهایت از خیانت کردن نامزد ثروتمند خود ناراحت بود، تصمیم به انجام یک کار عجیب برای انتقام از خیانت نامزدش گرفت!

نقشه زن جوان برای تلافی خیانت نامزد پولدارش

انتقام جالب زن جوان بعد خیانت نامزد پولدارش

وقتی مردی به همسر و یا نامزد خود خیانت می کند قطعا انتظار عکس العمل و یا به قول معروف حرکتی به عنوان انتقام از طرف او را دارد اما مطمئنا نمیداند چگونه و با چه نقشه ای این انتقام را خواهد گرفت، ممکن است این انتقام با انتشار اسنادی خصوصی باشد و یا با ارسال صدها کیلو پیاز برای او، یا شاید مثل خانمی که ماجرایش را در این بخش از گوناگون نمناک می خوانید با ثبت کردن تعداد زیادی جریمه رانندگی، قصد در تلافی داشته باشد. زن جوان که از نامردی و خیانت نامزد ثروتمندش به شدت ناراحت بود با یک برنامه ریزی دقیق و همدستی مردی دیگر کار او را تلافی کرد و از او به نوعی انتقام گرفت.

نحوه انتقام زن جوان از نامزد نامردش

رسانه های چینی اخیراً یک مورد عجیب و غریب را گزارش کردند که در آن زن جوانی از شائوکسینگ، استان ژجیانگ چین شرقی، با استفاده از اتومبیل شخصی نامزد سابقش سعی در انتقام گرفتن از او داشت.

از قرار معلوم نامزد سابق این زن جوان، او را به خاطر زن دیگری ترک کرده بود برای همین موج خشم و انتقام را در وجود او ایجاد کرده بود.. این زن جوان که ” لو ” نام دارد، ادعا می شود که مرد دیگری را متقاعد کرده است که ماشین نامزد سابق “لو ” را از طریق یک برنامه آنلاین اجاره اتومبیل اجاره کند و سپس با تخلفات رانندگی پی در پی او را به دردسر بیاندازد.

مرد اجیر شده طبق نقشه خودروی گرانقیمت آئودی را اجاره کرد و تحویل زن جوان داد، این زن هم به هر شکلی که ممکن بود به تخلفات رانندگی پرداخت و در عرض ۲ روز ۴۹ چراغ قرمز را رد و سایر قوانین راهنمایی و رانندگی را نقض کرد.

تلافی خیانت نامزد

نقشه زن جوان برای انتقام از نامزد ثروتمند خود

همه چیز خوب پیش رفت اما چیزی که زن جوان روی آن حساب نکرده بود، دوربین های پلیس که تمام تخلفات او پشت فرمان آئودی اجاره ای را ثبت کرده بود. با جستجوی سوابق، پلیس به سرعت دریافت که این وسیله نقلیه یک خودروی اجاره ای است که مالک آن “کیان” نام دارد.

زن جوان در اداره ی پلیس حاضر شد و نامزد سابقش هم برای روشن شدن ماجرا به همان اداره ی پلیس آمد تا قانون برای این تخلف تصمیم بگیرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116482

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0