تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

ابوالفضل پورعرب از اولین دستمزد تا ماجرای بیماری اش+عکس

ابوالفضل پورعرب از اولین دستمزد تا ماجرای بیماری اش+عکس

ابوالفضل پورعرب اولین سوپراستار سینمای ایران و بازیگر سریال شهرزاد شب گذشته ۱۵ دی ماه ۹۶ مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد.

ابوالفضل پورعرب از اولین دستمزد تا ماجرای بیماری اش+عکس

ابوالفضل پورعرب مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۵ دی ماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان ابوالفضل پورعرب سوپراستار سینمای ایران در دهه شصت و هفتاد بود.

مهران مدیری با دعوت از ابوالفضل پورعرب برای حضور در استودیوی برنامه دورهمی از او به عنوان اولین سوپراستار سینمای ایران یاد کرد که با فیلم عروس به شهرت رسید و از این هنرمند کشورمان خواست درباره ورودش به دنیای بازیگری بگوید.

بازیگر سریال شهرزاد در این باره گفت:من سال ۵۹ برای بازی در ماموریت حساس دعوت شدم و این آغاز تئاتر حرفه ای من بود و چندین سال مشغول تئاتر بودم و در واقع سینما در آن زمان یک رویا بود. پدرم مخالف بازیگر شدن من بود و دوست داشت که موسیقی بخوانم . زمانی که فیلم قربانی پخش شد من با هزاز ذوق کنار پدرم نشستم تا با هم فیلم را ببینیم اما زمانی که دید در فیلم سیگار میکشم یه کشیده به من زد و گفت من میدانستم آخر تو معتاد میشوی.

اولین دستمزد ابوالفضل پورعرب چقدر بود

ابوالفضل پورعرب ادامه داد :فیلم عروس کاری از بهروز افخمی در واقع سکوی پرتابی برای من بود و من خیلی چیزها از آقای افخمی در این فیلم آموختم. من طبق تربیت پدرم عادت داشتم که خیلی متواضع باشم و همیشه به همه سلام میکردم و یک روز آقای افخمی از من خواست دیگر به همه سلام نکنم و گفت :من برای فیلم عروس از تو جسارت میخواهم ، یک بازیگر نقش اول نباید اینگونه رفتار کند.

بازیگر فیلم عروس درباره اولین دستمزدش گفت:اولین دستمزد من برای فلیم عروس در سال ۶۹ ، ۳۰ هزار تومان بود.

ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب در برنامه دورهمی

گفتن اولین دستمزد ابوالفضل پورعرب باعث شد مهران مدیری نیز خاطره ای از اولین دستمزدش را در سال ۷۲ تعریف کند و گفت :سال ۷۲ زمانی که قرار بود برای بستن قرارداد بروم با خودم کلی فکر کردم که دستمزدم چقدر باشد و به این نتیجه رسیدم که اول بگویم ۱۵۰ هزار تومان و تا ۱۰۰ هزار تومان پایین بیایم اما زمانی که وارد دفتر شدم آقای هنرمند هرچه اصرار کردند من رقم دستمزد پیشنهادی را نگفتم و خود ایشان با کلی عذرخواهی پیشنهاد ۲۴۰ هزار تومان را به من دادند و من تصمیم گرفتم همیشه صبرکنم و پیشنهاد رقم دستمزدها از طرف من نباشد.

علت کم کاری ابوالفضل پورعرب در سالهای اخیر چه بود

ابوالفضل پورعرب درباره علت کم کاری اش در چند سال اخیر گفت:من از این اوضاع و شرایطی که برایم رقم خورد خیلی خسته ام ، در دوره ای ممنوع الکار شدم آنهم بی دلیل و تنها بخاطر اینکه از سر یک کار به کاز آقای فخیم زاده رفتم . من برای بازی در مردی شبیه باران سیمرغ گرفتم اما هیچ ذوقی نداشتم چون از رفتار اطرافیان هراس داشتم که مبادا دوباره ماجرایی تازه برایم رقم بخورد . سنگ ندازی هایی زیادی از سوی خیلی از افراد صورت گرفت و من را خسته کرد ، در واقع این سینما چیزی نبود که ما میخواستیم.

ابوالفضل پورعرب درباره ماجرای جدایی اش از شهرزاد گفت:من و آقای فتحی بر سر قصه شهرزاد به توافق نرسیدیم و همین دلیلی برای جدایی من از شهرزاد بود و این اتفاق بدون هیچگونه قهر و دعوایی صورت گرفت و شایعات در این باره همه کذب است.

ابوالفضل پورعرب پرده از راز شایعات اطرافش برداشت

مهران مدیری به شایعات زیاد چند سال اخیر ابوالفضل پورعرب اشاره کرد که گفت:در چند سال اخیر همه چیز به من نسبت داده شد جز آن چیزی که حقیقت داشت. من چند سال پیش به سرطان اثنی عشر مبتلا شدم و دوره درمانم با انجام سه عمل جراحی ۵ سال طول کشید و در این مدت انواع برچسب ها را به من نسبت دادند. بسیاری از همکارانم که توقع داشتم از آنها حتی به من سر هم نزدند و یادی از من هم نکردندو حتی شایعات زیادی هم برای من درست کردند.

ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب در برنامه دورهمی

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان درباره ماجرای عاشق شدنش گفت :من بسیاری از آدم ها را دوست دارم اما عشق به معنایی که شما میگویید را پیدا نکردم ، گشتم ولی نیافتم.

در بخش های پایانی گفتگو ابوالفضل پورعرب از ماجرای حضورش در جبهه گفت و از درس هایی که در این حضور نصیبش شده بود صحبت کرد و ادامه داد :احساس میکنم جوانی ام از دست رفته و دوست دارم میانسالی ام را زندگی کنم و دنیای اطرافم را خوب ببینم و در پایان یک عینک و جایزه پیونگ یانگ که برای فیلم عروس گرفته بود تقدیم موزه دورهمی کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26330

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0