تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

بازیگرانی که نقش شیطان را بازی کردند + تصاویر

بازیگرانی که نقش شیطان را بازی کردند + تصاویر

در این مطلب شما را با بازیگران نقش شیطان در تلویزیون از بهاره افشاری تا حامد کمیلی که با بازی در این نقش ها به شهرت رسیدند آشنا میکنیم.

بازیگرانی که نقش شیطان را بازی کردند + تصاویر

بازیگران نقش شیطان در فیلم و سریال

تولید سریال های ماورایی از سالهایی دو در تلویزیون آغاز شده و اغلب مورد استقبال مردم واقع شده است. زمانی که سریال او یک فرشته بود ، اغما و سقوط یک فرشته با حضور شخصیتی که نقش شیطان را ایفا میکرد روی آنتن رفت اگرچه با انتقادهایی همراه بود اما مورد استقبال عده زیادی از مخاطبان رسانه ملی قرار گرفت و منجر به ساخت سریال های بعدی با این ژانر شد.

اولین سریالی که در ژانر ماورایی روی آنتن تلویزیون رفت سریال گمگشته ساخته رامبد جوان بود و بعد از آن سریال کمکم کن قاسم جعفری ادامه دهنده این راه بود . سریال آخرین گناه ، روز حسرت ، ملکوت ، سی امین روز و پنج کیلومتر تا بهشت همگی در ژانر ماورایی و با محوریت دنیای برزخ ، روح و چشم برزخی روی آنتن رفتند. در کنار این سریال های ماورایی سه سریال در تلویزیون ساخته شد که شیطان یکی از شخصیت های محوری آن محسوب میشد.

سریال او یک فرشته بود ساخته علیرضا افخمی ، سریال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام و حمید بهرامیان و سریال اغماء ساخته سیروس مقدم سه سریالی هستند که با موضوع شیطان ساخته شده اند.

بازیگران نقش شیطان در سه سریال تلویزیونی

در ادامه این مطلب میخواهیم شما را با بازیگرانی که در سریال های تلویزیون نقش شیطان را ایفا کردند آشنا کنیم.

مرتضی ضرابی و بهاره افشاری بازیگر نقش شیطان در او یک فرشته بود 

او یک فرشته بود سریالی به کارگردانی علیرضا افخمی است که در ماه رمضان سال ۱۳۸۴ روی آنتن شبکه دو سیما رفت. او یک فرشته بود را میتوان آغازگر ژانر ماورایی با موضوع شیطان در تلویزیون نامید.

بهاره افشاری

بهاره افشاری در سریال او یک فرشته بود

در این سریال بهاره افشاری و مرتضی ضرابی نقش شیطان را ایفا کردند. سریال او یک فرشته بود روایت گر داستانی بود که در خلال آن برای اولین بار شیطان در کالبد یک انسان نمایش داده شد.

مرتضی ضرابی

حسن جوهرچی و مرتضی ضرابی در او یک فرشته بود

حسن جوهرچی در نقش بهزاد ، ایلیا شهیدی فر در نقش میثم ، فاطمه غلامی در نقش سحر ، بهاره افشاری در نقش فرشته (شیطان) ، مرتضی ضرابی در نقش سرابی (شیطان)، مریم کاویانی در نقش رعنا ، ثریا قاسمی در نقش عزیز مادر بهزاد ، رضا توکلی در نقش روحانی محل.


حامد کمیلی بازیگر نقش شیطان در اغما

سریال اغماء به کارگردانی سیروس مقدم سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما در سال ۱۳۸۷ بود که یکی از سریال های پرمخاطب لقب گرفت.

حامد کمیلی

حامد کمیلی و امین تارخ در سریال اغماء

حامد کمیلی در این سریال نقش شیطان را با نام الیاس ایفا میکند .سریال اغما دومین مجموعه تلویزیونی پس از سریال او یک فرشته بود محسوب می شود که شیطان را در کالبد یک انسان و به عنوان یکی از کارکترهای اصلی قصه به تصویر میکشد.

حامد کمیلی

حامد کمیلی بازیگر نقش شیطان در اغماء

امین تارخ، حامد کمیلی، لعیا زنگنه، اسماعیل خلج، ناصر ممدوح، ایرج نوذری، عبدالرضا اکبری، نفیسه روشن، شیرین بینا، شیوا خنیاگر، تورج فرامرزیان، صدرالدین حجازی و افشین سنگ چاپ از جمله بازیگران سریال اغماء را تشکیل میدهند.


امین ایمانی بازیگر نقش شیطان در سقوط یک فرشته

سریال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام و حمید بهرامیان ماه رمضان سال ۱۳۹۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

امین ایمانی نقش شیطان را با نام پارسا در این سریال ایفا میکند. این سریال که دنباله روی سریال او یک فرشته بود محسوب می شود سومین سریالی است که با موضوع شیطان ساخته شد. جذابیت اصلی این سریال بیان داستان از زبان شیطان (محمدرضا علیمردانی) به عنوان راوی قصه است .

امین ایمانی

امین ایمانی بازیگر نقش شیطان در سقوط یک فرشته

مسعود رایگان، فریبا کوثری، داریوش کاردان، شبنم مقدمی، علی سلیمانی، مهرداد صدیقیان، خاطره اسدی و هدی زین العابدین بازیگران سریال سقوط یک فرشته را تشکیل میدهند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27717

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0