تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024
0

تبلیغات و فروش ترسناک کیف و کفش چرم +۱۸

تبلیغات و فروش ترسناک کیف و کفش چرم +۱۸

در تمام تبلیغات کیف و کفش چرم شرکت های تولید کننده تلاش به فروش بیشتر دارند اما اینجا مشتریان به طرز ترسناکی بعد از دیدن لباس و محصولات چرم ازآنها دور می شوند.

تبلیغات و فروش ترسناک کیف و کفش چرم +۱۸

تلنگر ترسناک نخریدن کیف و کفش چرم

PETA یکی از سازمان های فعال در حافظت از حیوانات و حمایت از حیات وحش در تایلند اقدام به فروش محصولات چرم به روشی متفاوت و کمی ترسناک کرده است . البسه و کیف های گرانقیمتی که پشت ویترین فروشگاهی لوکس چیده شده اند اما خرید انها دل شیر می خواهد . فیلم های ضبط شده به خوبی نشان می دهد که خانم ها در عین آرامش برای خرید و انتخاب زمانی که درب کیف های گرانقیمت این فروشگاه را باز می کنند چطور با ترس از آن دور می شوند. این خانم ها زمانی که داخل متفاوت کیف و البسه چرم را مشاهده می کنند دیگر تمایلی به خرید ندارند چرا که اعضای بدن حیواناتی که پوستشان برای تولید این محصولات جدا شده است به صورت نمایدن در داخل اجناس قرار گرفته است.

فروشگاه چرم

کیف و کفش چرم 

تلنگر عجیب برای نخریدن کیف و کفش چرم

داخل این کالاهای به ظاهر شیک گوشت مصنوعی حیوانات ، کیسه خون مصنوعی و یک قلب تپنده ساختگی قرار دارد؛ خریداران از همه جا بی خبر پس از دیدن این صحنه وحشت می کنند و از کالای مورد علاقه خود دور می شوند، این همان هشدار بیدار باشی است که افراد با اطلاع از آن، باید از خرید هر جنس چرمی دوری کنند و زندگی حیوانات را به خطر نیاندازند.

کیف و کفش چرم

کیف و کفش چرم که نباید خرید

لباس چرم

شگرد نفروختن کیف و کفش و لباس چرم به شیوه ای وحشتناک

 مسئول این سازمان حمایت از حیوانات تایلند گفت :مارها و کروکدیل ها اصلی ترین زجرکشان این لذت انسان های تجمل گرا هستند . سالانه ۴۴۰٫۰۰۰ مار پنتون برای این منظور کشته می شوند که امار دردناکی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=895

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0