تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
1

علی میرمیرانی نویسنده پرت و پلا در خندوانه + عکس

علی میرمیرانی نویسنده پرت و پلا در خندوانه + عکس

علی میرمیرانی نویسنده ،طنزپرداز و برنامه ساز کشورمان شب گذشته ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

علی میرمیرانی نویسنده پرت و پلا در خندوانه + عکس

در برنامه خندوانه با علی میرمیرانی چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان علی میرمیرانی نویسنده و طنزپرداز کشورمان بود .

علی میرمیرانی معروف به ابراهیم رها از طنز نویسان کشورمان است که فعالیت خود را از دهه هفتاد آغاز کرد. این نویسنده سرشناس شب گذشته مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

علی میرمیرانی معروف به ابراهیم رها در خندوانه

علی میرمیرانی در برنامه خندوانه شب گذشته حاضر شد و درباره فعالیت این روزهایش گفت :در حال ساخت یک برنامه تلویزیونی هستم و در اواخر ساخت برنامه رضا که از محبوب ترین برنامه های خود من است هستم که به دلیل مشکلات مالی متوقف شده و در حال نوشتن یک کتاب به اسم عموجان استالین هستم که درباره جام جهانی ۲۰۱۸ که به زبان طنز است.

علی میرمیرانی

علی میرمیرانی معروف به ابراهیم رها در خندوانه

علی میرمیرانی درباره حضور رامبد جوان در گفتگوی تنهایی که ساخته خودش بود و بسیار در میان مخاطبان دیده شد اشاره کرد و از ساخت سری جدید این برنامه صحبت کرد و بعد از آن به تصویرسازی برای تماشاگران خندوانه پرداخت.

سازنده برنامه گفتگوی تنهایی ادامه داد :در ادامه صحبت هایش به عدم وجود آرامش در زندگی اشاره کرد و گفت ما این روزها آسایش داریم اما آرامش نداریم و به کتاب هایش اشاره کرد و ادامه داد :من کارهای طنزم را با اسم ابراهیم رها مینویسم و جدی را با نام خودم و رها بیشتر شناخته شده است در بین مردم .

وقتی علی میرمیرانی با ۵ اسم مینویسد

علی میرمیرانی ادامه داد :از یک جایی من با ۵ اسم مینوشتم و متاسفانه علی میرمیرانی و ابراهیم رها لو رفت و این برخلاف خواسته من بود و فضای مجازی باعث شناخته شدن آن شد و این اسم بیشتر در بین مردم محبوب شد و حتی گاهی من به این محبوبیت حسادت میکردم.

در این بخش از برنامه ارژنگ امیرفضلی درباره نوشتن های فضای مجازی که بدون دانستن و اطلاع از ادبیات صورت میگیرد صحبت کرد و علی میرمیرانی به ادبیات غلط و فحش های مردم در فضای مجازی اشاره کرد و در این باره صحبت کرد.

به لهجه سپیدار اثری صوتی از علی میرمیرانی بود که در این بخش از برنامه در استودیوی خندوانه پخش شد.

نویسنده آثار طنز کشورمان به ضررهای کتاب نخواندن اشاره کرد و از کتاب نخواندن مردم گله کرد و به نبود کتاب در اولویت های مردم اشاره کرد و از صدا و سیما خواست برنامه هایی در حوزه کتاب بسازند.

در این بخش از برنامه سوال و جواب هایی بین علی میرمیرانی و تماشاگران رد و بدل شد و این نویسنده کشورمان به این سوال ها پاسخ داد.

علی میرمیرانی

علی میرمیرانی معروف به ابراهیم رها در کنار رامبد جوان

علی میرمیرانی درباره سرپرستی نویسندگان یک سریال با بازی علیرضا خمسه اشاره کرد و خاطره ای در این باره گفت :علیرضا خمسه یک روز من را به کنار کشید و گفت من فکر میکنم تو از ۵ سالگی با همین تن صدا و اخم بزرگ بودی و واقعا راست میگفت .

در این بخش از برنامه بازی بین علی میرمیرانی و رامبد جوان برگزار شد.

نظر علی میرمیرانی درباره خندوانه

علی میرمیرانی درباره خندوانه گفت :اول اینکه ساخت این تعداد برنامه در خندوانه کار بسیار دشواری است و تو اصول اولیه کمدی را یاد گرفته ای و ساخت چنین برنامه ای خیلی سخت است و شهامت زیادی میخواهد که بخواهی یک برنامه خنده دار بسازی و از مردم بخواهی بخندند.دوم اینکه تو چطور جرات کردی اینهمه برنامه بسازی و رامبد درباره ازتباط خوبی که مخاطب با خندوانه برقرار کرده است صحبت کرد.

مهمان خندوانه بخشی از کتاب پرت و پلا و دری وری را خواند که این کتاب با اسم ابراهیم رها به چاپ رسیده است.

در بخش پایانی برنامه علی میرمیرانی درباره قولی که در خندوانه باید بدهد گفت :یک سری از بچه های خاص هستند که خیلی دوست دارند رامبد را ببینند و من قول میدهم که رامبد جوان را راضی کنم و با خودم به دیدن این بچه ها ببرم و رامبد هم پذیرفت و در پایان قول داد که بعد از ۱۰ سال برای اولین بار برای بچه های یوسف اصلانی کلاس آموزش طنز بگذارد و با دریافت هدایا و لوح تقدیر از اهالی خندوانه خداحافظی کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27843

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0