تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
2

علی ضیاء مجری ویژه برنامه تحویل سال ۹۷ شبکه یک

علی ضیاء مجری ویژه برنامه تحویل سال ۹۷ شبکه یک

علی ضیاء مجری جوانی که این روزها اجرای برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما برعهده دارد، به عنوان مجری ویژه برنامه نوروز ۹۷ در شبکه یک انتخاب شد.

علی ضیاء مجری ویژه برنامه تحویل سال ۹۷ شبکه یک

ویژه برنامه تحویل سال در شبکه یک با اجرای علی ضیاء

در حالی که روزشمار پایان آخرین ماه سال آغاز شده است ، شبکه های مختلف تلویزیون در تدارک ویژه برنامه هایی برای نوروز هستند که اوقات خوشی را برای مردم فراهم کنند. شبکه یک سیما ویژه برنامه نوروز امسال را با اجرای علی ضیاء روی آنتن میبرد.

علی ضیا که نخستین بار در نوروز ۹۲ اجرای ویژه برنامه تحویل سال را در شبکه سه سیما تجربه کرد، در سال های ۹۴ و ۹۵ نیز مجری برنامه های تحویل سال شبکه یک سیما با نام های «اینجا آینده» و «یک یک» بود.

البته او در تحویل سال ۹۳ نیز به عنوان یکی از سه مجری برتر ۲۰ سال اخیر شبکه سه در نظرسنجی برنامه «سه ستاره» انتخاب و در قاب تلویزیون ظاهر شد.

مدیران شبکه یک سیما مایل بودند او برنامه سال تحویل ۹۶ را نیز اجرا کند، اما خود او تمایلی به این کار نداشت و حالا دوباره با «یک یک» سال تحویل را مهمان مردم در شبکه یک می شود.

علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه تحویل سال شد

این برنامه از شنبه ۲۶ اسفند ماه روی آنتن می رود و در روز تحویل سال نیز چندین ساعت از جدول پخش شبکه یک را به خود اختصاص خواهد داد.

همچنین ضیا که به دلیل لارنژیت حاد دوشنبه تا چهارشنبه هفته گذشته قادر به اجرای «فرمول یک» نبود، از امروز اجرای این برنامه را نیز با بهبودی نسبی پی خواهد گرفت.

علی ضیا در نظرسنجی برنامه سه ستاره به عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد او اجرای برنامه های مثل گزینه جوان، ماه عسل، ویتامین سه، بعضیا، تحویل سال نو، امشب و … را برعهده داشته است ضیا در نظرسنجی برنامهٔ «سه ستاره» به عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

علی ضیاء

علی ضیاء نوروز ۹۷ در شبکه یک سیما روی آنتن میرود

علی ضیاء که سابقه درخشانی در اجرای برنامه های تلویزیونی دارد سال گذشته نیز با ویژه برنامه تحویل سال در شبکه یک سیما حضور داشت و سال ۹۴ نیز با برنامه اینجا آینده در شبهای نزدیک به تحویل سال مهمان خانه های مردم بود.
این مجری جوان کشورمان مدتی است که اجرای عصرگاهی برنامه فرمول یک ، از شبکه یک سیما را برعهده دارد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26934

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0