تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

بازگشت امیر آقایی به تلویزیون با سریال نوار زرد در آی فیلم

بازگشت امیر آقایی به تلویزیون با سریال نوار زرد در آی فیلم

امیر آقایی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر پخش سریال نوار زرد در شبکه آی فیلم به روز کرد.

بازگشت امیر آقایی به تلویزیون با سریال نوار زرد در آی فیلم

پخش سریال نوار زرد در آی فیلم

سریال نوار زرد به کارگردانی پوریا آذربایجانی با بازی متفاوت امیر آقایی در نقش یک افسر پلیس ، سریالی برای هفته ناجا بود که از شبکه دو سیما پخش شد. امیر آقایی که با سریال خاک سرخ و اولین شب آرامش در میان مخاطبان تلویزیون شناخته میشد در سریال نوار زرد با چهره ای متفاوت جلوی دوربین رفت.

امیر آقایی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از پخش سریال نوار زرد در آی فیلم داد.

زمان پخش سریال نوار زرد در آی فیلم

امیر آقایی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :سریال نوار زرد این روزها از شبکه آی فیلم پخش میشود. این سریال ساعت ۲۰ روی آنتن آی فیلم میرود و تکرار آن ساعت ۲۴ است.

امیر آقایی

نقش متفاوت امیر آقایی در سریال نوار زرد

در خلاصه داستان سریال نوار زرد آمده است:سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد …

سریال نوار زرد

امیر آقایی و محسن بهرامی در سریال نوار زرد

این سریال داستان یک سرگرد آگاهی به نام کاوه کیهان را روایت می کند که گره پرونده های جنایی را باز می کند و در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان میکشد این واقعیت بر می گردد به سال ها پیش زمانی که در بم خدمت می کرد و زلزله بم….

بهاره کیان افشار

بازی متفاوت بهاره کیان افشار در سریال نوار زرد

بازیگران سریال نوار زرد عبارتند از :امیر آقایی در نقش سرگرد کاوه کیهان ، بهاره کیان افشار در نقش رعنا ، سیروس گرجستانی در نقش پدر سرگرد کیهان ، قاسم زارع در نقش سرهنگ ، کمند امیر سلیمانی در نقش فرشته (خواهر سرگرد کیهان) ، محسن بهرامی در نقش سروان محسن ، امید روحانی در نقش دکتر پزشکی قانونی ، نادر مشایخی در نقش استاد موسیقی ، شهین تسلیمی در نقش خانم گلچین ، سیروس میمنت در نقش بهرام و سمیرا حسینی در خانم توکلی (پلیس و منشی اداره آگاهی).

سمیرا حسینی

سمیرا حسینی در سریال نوار زرد

سایر عوامل تولید سریال نوار زرد عبارتند از :کارگردان :پوریا آذربایجانی ، نویسنده:کریم لک زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیمانی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری:هادی شلالوند، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:کامران خلج، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، منشی صحنه:هدیه نصیری، عکاس:حسن هندی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای:ملیکا مومنی راد و مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی در نمایی از سریال نوار زرد

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار در سریال نوار زرد

امیر آقایی

امیر آقایی در نقش سرگرد آگاهی در سریال نوار زرد

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27675

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0