تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

مهندسی که داخل دستگاه خودپرداز زندانی شد! +تصاویر

مهندسی که داخل دستگاه خودپرداز زندانی شد! +تصاویر

دستگاه خودپرداز مهندس جوان شرکت مسئول تنظیمات ATM را قورت داد! البته که او برای انجام کارش وارد اتاقک شده و ناگهان کاملا اتفاقی در انجا گرفتار شد.

مهندسی که داخل دستگاه خودپرداز زندانی شد! +تصاویر

آقای مهندس داخل دستگاه خود پرداز گیر افتاد

یکی از مهندسین مسئول تنظیمات دستگاه خودپرداز که وارد اتاقک مخصوص شده بود به طور اتفاقی در آنجا گرفتار شد اما توانست با روشی هوشیارانه خود را از آن جا نجات دهد.

Engineer stuck in cash machine uses genius tactic to escape

دستگاه خودپرداز

دستگاه خودپردازی که اقای مهندس داخل آن گیر افتاد 

روش هوشمندانه مهندس برای نجات از دستگاه خودپرداز!

تا حالا شنیده بودید یک دستگاه خودپرداز که وظیفه اش تحویل پول است یک انسان را در خود زندانی کند ؟ بله عجیب است اما در یکی از خیابان های تگزاس این اتفاق عجیب رخ داد.

مهندسی که ازطرف شرکت مسئول انجام تعمیرات و تغییرات در دستگاه خودپرداز بود وارد اتاقک امنیتی آن شد اما بعد از تغییر دادن قفل قبلی متوجه شود که درب اتاقک قفل و او در انجا گرفتار شده است.

این اتفاق در Corpus Christi تگزاس با کار زیرکانه آقای مهندس بدون مشکل و فوری حل شد.

اوکه هنگام ورود به اتاق گوشی تلفن همراه خود را با وسایل شخصی دیگرش خارج از اتاقک قرار داده بود راهی برای تماس با نیروهای امداد نداشت ولی فکری به ذهنش رسید تا با کمک مشتریانی که به خودپرداز مراجعه می کنند از آنجا نجات پیدا کند.

با توجه به ترفندهایی که بلد بود پیامی به عنوان درخواست کمک از طریق دستگاه خودپرداز به افرادی که برای انجام عملیات بانکی به ATM مراجعه می کردند ارسال کرد و نوشت :” من در اینجا گیر افتاده ام و گوشی موبایلم را همراه ندارم ، لطفا با این شماره که متعلق به رئیس من است تماس بگیرید و اطلاع دهید .”

دستگاه خودپرداز

پیامی که مهندس جوان برای نجاتش به مشتریان دستگاه خودپرداز فرستاد

اما از قرار معلوم انجام یک سری شوخی ها به ضرر او بود چرا که مردم این پیام را جدی نمیگرفته و بی تفاوت از آنجا دور می شدند اما بعد از ساعتها یکی از مشتریان این درخواست کمک را جدی گرفته و با پلیس تماس گرفت. نیروهای پلیس برای دانستن واقعیت درب اتاقک را با ابزار خاص باز کرده و مهندس بینوا را که چندین ساعت در انجا گرفتار شده بود نجات دادند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48817

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0