تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

آرایش لب به سبک آنجلینا جولی

آرایش لب به سبک آنجلینا جولی

آرایش لب برای زیباتر شدن لب ها تنها مختص استفاده از لوازم آرایشی مخصوص لب نیست . برای داشتن لبهایی جذاب راه و روشی به سبک آنجلینا جولی را امتحان کنید

آرایش لب به سبک آنجلینا جولی

 آرایش لب برای داشتن لب های زیبا و جذاب راه و روشی دارد که مربوط به استفاده از روغن های گیاهی و مراحل قبل از استفاده از رژ لب است .

هیچ چیز پر جذبه تر از داشتن لب هایی توپر و گوشتالو مثل آنجلینا جولی نیست! نه تنها لب های پر شما را جذاب تر می کنند، بلکه جوانی و نشاط را در چهره ی شما تداعی می کند. بعضی ها بصورت طبیعی از نعمت داشتن لب های پر بهره مند شده اند، بقیه هم می توانند در این زمینه تقلب کنند!

 

شب ها به لب هایتان نرم کننده بمالید و با استفاده از یک مسواک نرم آنرا لایه برداری کنید تا سلول های پوستی مرده ی آن از بین برود. همین کار، از اینکه لب شما خشک و باریک بنظر بیاید جلوگیری می کند.

آرایش لب 

 از یک خط لب استفاده کنید و لب هایتان را کمی دورتر از خط طبیعی شان خط بکشید. سعی کنید کمان بالای لبتان را پر کنید تا اینکه لبتان پهن تر بنظر بیاید.

  رژ لب های روشن را بر انواع رنگ های برجسته و تیره ترجیح دهید. دقیقاً همانند لباس های تیره که شما را لاغرتر نشان می دهند، رژ لب های تیره نیز باعث خواهند شد لب شما باریک تر بنظر برسد، در حالی که رژهای روشن بر خلاف این عمل خواهند کرد.

  زمانی که عجله دارید، بجای رژ لب از برق لب استفاده کنید. از آنجایی که برق لب، درخشندگی، بعد و رطوبت به لب هایتان می بخشد، آنرا حجیم تر نشان می دهد.

  از حجم دهنده های لب استفاده کنید. برخی از آن ها حاوی کلاژن هستند که بلافاصله خط و خطوط لب های شما را پر می کنند و باعث خواهند شد لب شما جوان و شاداب تر بنظر برسد.

  برق لب یا سایه چشم نقره ای مرواریدی به وسط لب پایینی تان و اطراف کمان لب بالایی تان بمالید تا باعث شود لبتان نور را منعکس کند. اینطوری بنظر خواهد رسید که لب هایی حجیم و تو پر دارید.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2253

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0