تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
1

آنگولاس ، غذای گران قیمتی که مزه خاصی ندارد! + عکس

آنگولاس ، غذای گران قیمتی که مزه خاصی ندارد! + عکس

آنگولاس یک غذای بی مزه و بی بو اما گران قیمت است که حتی بو و مزه کاهو از آن بیشتر می باشد ولی به قیمت نجومی در رستوران های بزرگ سرو می شود.

آنگولاس ، غذای گران قیمتی که مزه خاصی ندارد! + عکس

آنگولاس،غذای گران قیمتی که مزه خاصی ندارد

آنگولاس کلمه اسپانیایی به معنای بچه مارماهی است که نام یکی از غذاهای گران قیمت این کشور می باشد و اما کسی علت دقیق آن را نمی داند. این غذای اسپانیایی در اصل مزه و طعم خاصی ندارد و شکل آن بیشتر شبیه به کرم ها می باشد و شاید با دیدن آن احساس خوبی به شما دست ندهد و احساس کنید در حال خوردن کرم هایی گران قیمت می باشید.

اما مردم اسپانیا به چه علت صدها یورو برای خوردن این غذا هزینه می کنند؟ آیا علت خاصی در آن وجود دارد؟ جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

غذای گران قیمت

آنگولاس غذایی که مزه ندارد

آنگولاس طبق تاریخ و افسانه های موجود اسپانیایی، غذای منجمد شده ای بودند که به عنوان خوراک جوجه ها و خوک ها استفاده می شد و بعدها تبدیل به غذای گران قیمت برای افراد ثروتمند در شمال اسپانیا شد.

اما امروزه این غذا به قیمت نجومی ۱۰۰۰ یورو در رستوران های بزرگ سرو می شوند و بنابراین می توان آنرا غذایی متعلق به ثروتمندان اسپانیایی دانست که بنابر داشتن سرمایه بیشتر از این غذای گران قیمت استفاده می کنند.

با این وجود، این غذای گران قیمت مزه و طعم خاصی ندارد و اما ظاهرا محبوبیت فراوانی در میان مردمان ثروتمند اسپانیایی دارد و آنها برای خوردن این غذای بی مزه هزینه نجومی می کنند.

غذای بچه مار ماهی

غذای گران قیمت اما بی مزه و بی بو آنگولاس در اسپانیا

سرآشپز ” رادریگو گارسیا فونسکا ” که در یک رستوران واقع در مادرید در حال کار کردن است این گونه گفت:” من برای چنین غذایی به هیچ وجه هزینه نمی کنم چرا که نه رنگ جذاب و نه طعم و مزه دوست داشتنی دارند و کاهو در مقابل این غذای گران قیمت بو و طعم جذاب تری دارد که برای نیم کیلو از این غذای بی مزه باید ۵۰۰ یورو و برای یک کیلو باید ۱۰۰۰ یورو بپردازید”.

جالب است بدانید این غذا در میان ثروتمندان بقدری محبوب است که حتی بازار سیاه پرطرفدار نیز برای غذای آنگولاس در اسپانیا وجود دارد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=54146

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0