تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

مدل موهای جذاب بازیگران زن بالای ۵۰ سال + تصاویر

مدل موهای جذاب بازیگران زن بالای ۵۰ سال + تصاویر

بازیگران و چهره های هالیوودی حتی در سنین بالا هم مدل موهای زیبایی را برای خود انتخاب می کنند. مدل هایی که با توجه به فرم صورت و چهره شان انتخاب می شود.

مدل موهای جذاب بازیگران زن بالای ۵۰ سال + تصاویر

بهترین مدل موها برای خانم های بالای ۵۰ سال

خانم های میانسال هم می توانند در انتخاب مدل موهایشان به نکات پایه ای توجه کنند تا هماهنگی فرم صورت و مدل موهایشان جذابیت انها را حفظ کند .اگر شما هم بالای ۵۰ سال دارید، بهتر است مدل مویی را انتخاب کنند که به صورت تان می آید و هیچ گاه از مد نمی افتد. تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا واقعا مدل مویی که انتخاب می کنید برای چهره شما مناسب است یا خیر.

 

 

مدل موهای بلند زنانه

 اگر چه خیلی ها اعتقاد دارند که خانم ها از یک سنی به بعد باید موهای خود را کوتاه نگه دارند، اما این قاعده برای تمام خانم ها صدق نمی کند. خانم های بالای ۵۰ سال با موهای بلند بسیار هم جذاب می شوند، به خصوص اگر موهایی پر پشت با تارهایی ضخیم داشته باشند. 

مدل موی بلند تاب دار

 موهای صاف، از آن جهت که توی صورت تان می ریزد و مجبورید آن را مدام به کناری بزنید، ممکن است برایتان کمی آزار دهنده باشد. در این صورت شما می توانید با حالت دادن موهایتان این مشکل را بر طرف کنید. پایین موهایتان را کمی تاب دهید تا خود را بیشتر نشان دهند و سن شما را نیز کمتر کنند. ا مدل مو حتی برای میهمانی های رسمی هم مناسب است. اگر موهای کم پشتی دارید، از آرایشگر خود بخواهید به موهایتان کمی حجم دهد. این مدل صورت شما را بازتر و شاداب تر از قبل می سازد.
 
مدل موی بازیگران زن

مدل موی صاف لایه ای

 اگر چه موهای صاف حالت دار شما را زیباتر از قبل خواهد ساخت اما درست کردن آن کمی زمان بر است. بنابراین اگر وقت کافی برای آرایش موهایتان ندارید، مدل صاف را انتخاب کنید. تنها چیزی که باید بدانید این است که پایین موهایتان را لایه ای کوتاه کنید. این مدل سادگی را از شما دور کرده و حالتی فمنیستی به چهره تان می دهد. هنگام خشک کردن موهایتان با برسی گرد، پایین موهایتان را کمی حالت دهید تا مدل آن بیشتر به چشم آید.
 
عکس مدل موی ساده
 

مدل مو های بلند با چتری

 اگر از طرفی موهای بلند را می پسندید، از طرف دیگر هم احساس می کنید که خیلی کسل کننده شده اند، توصیه می کنیم به فکر مدل چتری باشید. چتری یکی از مدل هایی است که ظاهر شما را دگرگون می کند، چین و چروک های روی پیشانی تان را می پوشاند، و تاکید را از دیگر اعضای صورت تان برداشته و روی چشم هایتان می گذارد. اگر تار موهای نازکی دارید، از آرایشگرتان بخواهید آنها را لایه ای کوتاه کند تا پر پشت تر به چشم آید. اگر نمی خواهید موهایتان توی صورت تان باشد، چتری تان را به سمتی حالت دهید.
 
مدل مو زنان میانسال
 
 

مدل موی متوسط

 موی متوسط نیز از آن جهت که چیزی میان موی بلند و کوتاه است و شما می توانید مدل های مختلفی به آن دهید، گزینه بسیار مناسبی برای خانم های بالای ۵۰ سال است. این مدل مو نیز در حال حاضر روی مد است، بنابراین اگر دنبال کردن مد و فشن برایتان اهمیت دارد، با این مدل مو هیچ نگرانی نخواهید داشت.
 

مدل موی متوسط لایه ای

 هر چه سن شما بالاتر می رود، حالت موهایتان نیز تغییر خواهد کرد، حتی ممکن است کم پشت تر و نازک تر از قبل شود. در این شرایط، بهترین راه برای زنده و شادب کردن آنها، کوتاه کردن لایه ای شان می باشد. با این مدل مو نه تنها احساس سبکی، بلکه احساس جوانی نیز خواهید کرد. از آرایشگر خود بخواهید موهایتان را تا کمی پایین تر از شانه کوتاه کند.
 
مدل مو
 

مدل موی متوسط با چتری

 این مدل مو نه تنها برای تمام فصل های سال مناسب است بلکه هیچ گاه از مد نمی افتد و برای خانم های میان سال نیز بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی آن را به هر مدلی که دوست دارید، از صاف گرفته تا فر، تغییر دهید. طول موهایتان را تا چند سانت پایین تر از شانه هایتان کوتاه کنید تا با چتری تان هماهنگی و تعادل داشته باشد. در مورد چتری هایتان نیز بهتر است آنها را تا ابروهایتان و نه خیلی حجیم و نه خیلی کم پشت، کوتاه کنید.
 
مدل مو

مدل موی کوتاه

 این طور به نظر می رسد که مدل موی کوتاه، یکی از رایج ترین و محبوب ترین مدل مو میان زنان بالای ۵۰ سال است، به این دلیل که صورت را روشن تر و بازتر از قبل نشان می دهد. به علاوه، راحت تر از مدل های قبلی حالت می گیرد. پس اگر نگهداری موهای بلند برایتان سخت است، این مدل را انتخاب کنید.
 

مدل مو پیکسی

 مدل مورد علاقه بسیاری از ستاره های هالیوود، از هالی بری گرفته تا کریس جنر. برای خانم های که عاشق مدل موی کوتاه هستند، مدل موی پیکسی انتخاب مناسبی است. با کوتاه کردن لایه ای آن قادر خواهید بود که آن را به هر مدلی که می خواهید، حالت دهید. با کمک مواد حالت دهنده نیز می توانید موهایتان را حجیم تر از قبل سازید.
 
مدل مو

مدل مو کوتاه بازیگران زن هالیوود

 مدل موی کلاسیک با چتری

 هیچ مدل مویی نمی تواند با مدل موی کلاسیک رقابت کند. این مدل مو، بدون توجه به مد و فشن، همیشه زیبا و جذاب به نظر می رسد. چتری هایتان را تا روی گونه هایتان کوتاه کنید. این مدل مو برای خانم ها بالای ۵۰ بسیار مناسب است. فقط حواس تان باشد که اگر موهای حجیمی دارید، با کوتاه کردن لایه آن، کمی از حجم موهایتان کم کنید.
 
مدل مو
 

مدل موی حالت دار با چتری

 این مدل مو به مدلی فمنیستی شناخته می شود. موهایتان را تا کمی بالای شانه هایتان کوتاه کنید، سپس پایین آن را حالت دهید تا چشمگیرتر شود. با این مدل دیگر نگران این که موهایتان کوتاه است و مدام روی صورت تان می ریزد نیز نخواهید بود.
 
مدل مو

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3039

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0