تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
2

مردان جذاب هالیوودی که عمل زیبایی انجام داده اند

مردان جذاب هالیوودی که عمل زیبایی انجام داده اند

در میان مردان مشهور هالیوودی ستاره های جذابی مانند زک افران و برد پیت و… وجود دارد که به عمل های زیبایی خود اعتراف کرده اند.

مردان جذاب هالیوودی که عمل زیبایی انجام داده اند

عمل زیبایی مردان هالیوودی

عمل زیبایی در هالیوود قدمت طولانی دارد آنچنان که مجله «طرفداران هالیوود» چند دهه پیش در مقاله ای ضمن اشاره به این مسئله می نویسد:ذکر اسامی ستاره هایی که به جراح پلاستیک مراجعه کرده اند، غیرممکن است، به جزء عده محدودی، آنها چنین چیزی را نمی پذیرند.

 اکثر ماها فکر می کنیم تنها خانم ها تن به عمل های زیبایی مانند بوتاکس، عمل بینی، ژل لب و… می دهند اما واقعیت چیز دیگری است. جراحی های زیبایی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار رایج است.
 
البته عمل های آنها به گونه ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی کنید. اما ما در این مطلب عکس هایی از گذشته و حال ستاره ها برایتان آورده ایم تا با مقایسه آنها خودتان تفاوت چهره شان را احساس کنید.

زک افران

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 حتما چهره زک افران در فیلم «موزیکال دبیرستان» را به یاد دارید؟ از آن زمان سالها می گذرد و زک افران نیز دیگر آن چهره کودکانه خود را ندارد. اما این تنها تغییر چهره او نیست. در واقع او تغییرات دیگری نیز به چهره خود داده است، به عنوان مثال فاصله دندان هایش را از میان برده و بینی اش را نیز عمل کرده است. اگر چه این تغییرات بسیار نامحسوس است اما با کمی دقت به عکس های قدیمی تر او، تفاوت را به خوبی احساس خواهید کرد.

رایان گاسلینگ

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 رایان گاسلینگ سابقه زیادی در بازیگری دارد. او در سریال «باشگاه میکی ماوس» نقش یک کودک را در کنار ستاره های دیگری مانند جاستین تیمبرلیک، کریستینا آگیلرا و بریتنی اسپیرز بازی می کرد. همانطور که او در کودکی جذاب بوده، حال نیز جزو خوش تیپ ترین مردان هالیوودی محسوب می شود. اما چهره او از آن زمان تاکنون تغییراتی کرده که با مقایسه عکس هایش کاملا قابل تشخیص است. بله! او عمل زیبایی بینی انجام داده است. همانطور که پیداست بینی او در ابتدای فعالیت اش بسیار بزرگ تر از زمان حال بود.

رابرت پتینسون

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 حتما نقش سدریک دیگوری رابرت پتینسون را در «هری پاتر و جام آتش» به یاد دارید؟ او آنقدر در آن فیلم درخشید که برخی معتقدند بازی او در «گرگ و میش» مدیون حضورش در هری پاتر بوده است. رابرت پتینسون در طول این سالها تغییرات زیادی کرده است که ناشی از بالا رفتن سن او می باشد اما او زمانی که تصمیم گرفت در دنیای مادلینگ نیز فعالیت کند(که البته خیلی هم موفقیت آمیز نبود)، تن به عمل جراحی بینی داد. با این وجود او بدون عمل زیبایی هم همچنان جذاب بوده است.

پاتریک دمپسی

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 با نگاهی ساده به عکس قدیمی پاتریک دمپسی شما نیز به سادگی خواهید فهمید که بینی او چه تغییری کرده است. آشکار است که او عمل زیبایی بینی داشته اما سعی کرده طوری باشد که طبیعی به نظر برسد، به همین دلیل تنها خواسته که آن را باریک تر کند. بسیاری از ستاره ها فکر می کنند که هر چه بینی شان باریک تر و کوچک تر باشد بهتر است اما کار درست را پاتریک دمپسی کرد. آفرین به تو پاتریک!

جیک جیلنهال

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 جیک جیلنهال از جهاتی مانند رایان گاسلینگ است. او نه تنها کار بازیگری را از زمان کودکی آغاز کرد بلکه برای جذاب تر شدن تن به عمل زیبایی بینی داد. البته عمل بینی او آشکار نیست، تنها اگر به نوک بینی او دقت کنید خواهید دید که کمی باریک تر از قبل شده است. اگر چه زمانی که او در فیلم «Donnie Darko» بازی کرد، این تغییر را هیچکس نفهمید اما برای خود او رضایت کامل را به همراه داشت.

متیو مک کانهی

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 اگر به تصاویر قدیمی متیو مک کانهی نگاهی بیاندازید خواهید دید که هر چه سن او بالاتر رفته، موهایش نیز کمتر شده است. او حتی موهایش را بالا می زد تا کم پشتی موهایش کمتر به چشم آید اما تصاویر اخیر او چیز دیگری را نشان می دهد. اکنون موهایی او پر پشت تر از همیشه شده است. کارشناسان ثابت کرده اند که هیچ چیز نمی تواند موجب رشد مو پس از کچلی شود، جز کاشت مو. بنابراین می توان نتیجه گرفت که متیو مک کانهی موهایش را کاشته که البته بسیار طبیعی این عمل را انجام داده است.

برد پیت

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 برد پیت یکی از جذاب ترین مردان هالیوودی است. او با گذشت سالها هنوز هم زیبایی خود را از دست نداده و دلیلش هم تا حدودی عمل هایی است که روی صورت اش داشته است. البته او آنقدر این کار را حرفه ای و طبیعی انجام داده که غیر قابل تشخیص است. یکی از عمل هایی که به راحتی می توان آن را مشاهده کرد، اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش اوست که شامل تغییر فرم گوش یا کوچیک کردن آن است.
 
سایمون کاول دهه ۵۰ سالگی اش را طی می کند و این کاملا غیر طبیعی است که صورت اش هیچ چین و جروکی نداشته باشد. او خود نیز اعتراف کرده که سالی دو بار بوتاکس می زند اما کاملا پیداست که او از سالی ۲ بار بیشتر این کار را می کند. صورت او آنقدر بوتاکس و ژل دارد که تکان نمی خورد. البته طبیعی است، کسی که دست اش را به عمل های زیبایی آلوده سازد، ترک آن دشوار است.

ویل اسمیت

مردان هالیوودی

عمل زیبایی مردان هالیوودی

 ویل اسمیت از سالهای قبل تا به حال تغییرات زیادی کرده که یکی از آنها اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش بوده است. با مقایسه تصاویر او با هم خواهید فهمید که گوش های او کوچک تر از قبل شده اند. علاوه بر آن، از آنجا که روی صورت او اثری از چین و چروک و خط خنده نیست، او به بوتاکس و ژل صورت هم متوسل شده است. شاید در این شرایط تکان دادن صورت اش سخت باشد اما نگاه های او همیشه جذاب و گیراست.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3807

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0