تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

با نوشیدن آب خیار ۵ سال جوان تر شوید!

با نوشیدن آب خیار ۵ سال جوان تر شوید!

برای اینکه جوان تر شوید و بیشتر بدرخشید روشهای زیادی وجود دارد که ما در این مطلب به برخی از این روشهای فوق العاده موثر اشاره میکنیم.

با نوشیدن آب خیار ۵ سال جوان تر شوید!

با این اکسیر خارق العاده جوان تر شوید

برای اینکه جوان تر شوید و پوست خوبی داشته باشید راههای زیادی را امتحان کرده اید اما نتیجه بخش نبوده است ؟ شاید این مشکل بسیاری از ما باشد که برای جوان تر شدن و زیبا ماندن پوستمان راههای زیادی را امتحان کرده ایم اما نتیجه ای نگرفته ایم . ما در این مطلب اکسیر فوق العاده ای را به شما معرفی میکنیم که از طریق آن میتوانید جوان تر شوید و بدرخشید.

با این راهکارهای ساده جوان تر شوید

مصرف آب خیار منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست می شود و شما را جذاب تر می کند.
جامعه امروزی همچنان دنبال جوان بودن و جوان ماندن است و راههای زیادی را انتخاب می کند در این خصوص باید یاد آوری کرد با نوشیدن آب خیار ۵ سال جوان تر شوید. مصرف آب خیار منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست می شود و شما را جذاب تر می کند.

جوان تر شوید

اکسیری که با آن میتوانید چند سال جوان تر شوید

-هنگام خرید خشکبار مخصوصا تخمه آفتابگردان از خرید ارقام چینی آن خودداری کنید این ارقام به علت مصرف بالای سموم و کودهای شیمیایی به شدت مسموم بوده و در صورت مصرف زیاد باعث مسمومیت و مشکلات کبدی خواهد شد.

-به هیچ عنوان نباید با گوشی در حال شارژ صحبت وکار کنید اینکار باعث صدمه به قلب و مغز میشود حتی درمواردی انفجار موبایل گزارش شده است.

-کبد در حین خواب نیز به پاکسازی بدن، سنتز آنزیم ها و سوخت و ساز بدن مشغول است. خوردن یک قاشق عسل قبل از خواب باعث سلامت کبد و داشتن خوابی راحت می شود.

-آب یخ اولین وبزرگترین علت نابودی کبد محسوب میشود، هرگز با شکم خالی آب یخ ننوشید! نوشیدن آب سرد بعد از فعالیت شدید بدنی از مهمترین دلایل ابتلا به کبد چرب است!

منبع : namnak.com
حتما بخوانید : پوست برنزه چرا مد شد؟
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3678

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0