تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

مدل ریش برای صورت های گرد و کشیده

مدل ریش برای صورت های گرد و کشیده

اگر میخواهید بدانید بهترین مدل ریش برای شما کدام است بهتر است با توجه به فرم صورت مناسب ترین مدل ریش را برای خودتان انتخاب کنید.

مدل ریش برای صورت های گرد و کشیده

مدل ریش مناسب با فرم صورت

موی صورت چیزی است که برخی آقایان آن را می پسندند و برخی دیگر خیر. اما آنچه آقایان باید بدانند این است که هیچ مطلقی وجود ندارد. نباید با خودتان بگویید که «یا ریش یا هیچ» بلکه شما باید با توجه به فرم صورت و مدل موهایتان بهترین مدل ریش را برای خود انتخاب کنید.

ریش مردانه و انواع مدل های آن نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما دارد. ریش کامل، ریش مدل دار و یا داشتن ته ریش هر بار صورتی تازه از شما به دیگران نشان می دهد، پس برای این که بدانید کدام نوع ریش با چهره شما همخوانی دارد و چگونه می توانید همراه با بهار و سال ۹۶ در عین آراستگی آنها را تقویت کنید، این مطلب را بخوانید.

مدل ریش

انتخاب مدل ریش مناسب

مراقبت از نوع مردانه :یکی از بهترین راه های رسیدگی به صورت و ریش های مردانه شست وشوی روزانه صورت و ریش هاست. به علاوه مرطوب کردن و ماساژ دادن صورت که در رشد بیشتر آن تاثیر بسزایی دارد. از طرفی استفاده از لایه بردارهای مردانه را باید حتما هفته ای یک بار به قصد از بین بردن سلول های مرده روی پوست صورت در برنامه مراقبتی خود بگنجانید و صورت را با آن ماساژ دهید. با این کار حفره های روی پوست صورت شما باز شده و پوست نفسی تازه تر می کشد. به علاوه این که ماساژ با روغن اکالیپتوس، سیاه دانه، رزماری و روغن نارگیل به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت به شما کمک می کند تا ریش پرپشت داشته باشید.

ته ریش برای صورت گردها: برای داشتن ته ریش کافی است چند روز ریشتان را نتراشید اما برای کامل تر شدن آن بسته به میزان رشد معمولا بین ۲ تا ۵ روز زمان لازم است. این نوع ریش به صورت های گرد بیشتر می آید فقط با تیزتر کردن لبه های صورت می توانید آراستگی بیشتری به آن بدهید.

ریش پرپشت و کادره برای صورت های گونه دار: سه تا چهار هفته طول می کشد که ریش های شما پرپشت و نیمه بلند شود، پس بعد از این زمان با استفاده از تریمر(ماشین اصلاح) اندازه مورد نظر را روی صورتتان پیاده و قسمت هایی را که موی ضخیم تری دارند کوتاه تر کنید تا همه جای صورت یکدست شود. این سبک ریش چانه کوچک شما را پر و صورتتان را کشیده تر نشان خواهد داد.

ریش بلند برای صورت های لاغر و کشیده: این ریش پرطرفدار این روزها مناسب آنهایی است که ریش های پرپشت با رشد مناسب دارند. پس بعد از حدود ۲ ماه با بلند شدن کامل ریش ها آنها را یا روغن های نرم کننده حالت دهید و تقویت کنید.
 
ریش کوتاه:این نوع ریش به خاطر ظاهر مرتبی که دارد می تواند بعد از اندازه کردن با تریمر، صورتی آراسته و مردانه از شما نشان دهد.رشد این نوع ریش بین ۵ تا ۱۰ روز طول می کشد و مناسب صورت هایی است که موی آن به شکل یکدست در همه جای صورت رشد می کند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3555

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0