تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

مدل موهای زیبا و مد روز برای بچه ها

مدل موهای زیبا و مد روز برای بچه ها

مجموعه ای از مدل موهای دخترانه و پسرانه دوست داشتنی برای بچه ها را مشاهده میکنید که هیچ وقت این مدل ها از مد نمی افتند.

مدل موهای زیبا و مد روز برای بچه ها

بهترین مدل موهای بچه گانه

 
مهم نیست که کودک شما چند سال دارد، او هم دلش می خواهد که زیبا و جذاب به نظر رسد. شاید فکر کنید که مدل های مردانه برای پسر بچه ها هم مناسب است اما اینطور نیست.مدل موی کودکان باید متناسب با سن شان باشد

چه در روزهای مدرسه و چه در عکس ها، چرا مدل موی بچه ها را تغییر ندهیم؟ تغییر دادن مدل موی بچه ها ممکن است سخت باشد، به همین دلیل چند تا از بهترین مدل موها را جمع آوری کرده ایم که شما و فرزندتان (دختر و یا پسر) هر دو خوشتان بیاید، بدون اینکه بخواهید درباره آن بحث کنید. این مدل ها آنقدر مد روز هستند که فرزندتان هیجان زده می شود اما در عین حال آن قدر کلاسیک هستند که شما بعد از سال ها که عکس هایشان را می بیند افسوس نخورید.

از مدل بامزه «بیبر» تا سبک هایی مثل «باردو» چیزی برای کودکان با خصوصیات مختلف در این لیست ۱۴ تایی وجود دارد. این عکس ها را مستقیم به آرایشگاه ببرید تا دقیقا همان شکل را درست کنند و یا یکی از مدل های ساده را در خانه هر روز یا برای مراسمی خاص امتحان کنید. چه فرزند شما موهای روشن، تیره، و یا ضخیم یا نازک و کوتاه یا بلند داشته باشد، ما همه طیف ها را پوشش داده ایم تا مطمئن شویم برای هر نوع مو، یک مدل وجود داشته باشد.

حالا اگر می توانید، کافیست آنها را به مدت طولانی آرام بنشانید تا یکی از این مدل های بامزه را درست کنید! یک تلفن هوشمند، معمولا می تواند ترفند خوبی برای این کار باشد!

۱- مدل مو پیکسی

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

فکر می کنید دخترتان می تواند یک مدل موی پیکسی پری مثل توئیگی داشته باشد اما موهای خرد کلافه اش می کند؟ این مدل را امتحان کنید تا همان را تقلید کنید، یا ببینید شما و فرزندتان، قبل اینکه به طور دائم موها را به این سبک اصلاح کنید، از آن خوشتان می آید یا نه. خیلی ساده یک فرق بزرگ باز کنید (هر طرف که به او می آید) و آن را به سمت پشت سر ببرید تا دو بخش ایجاد کنید. سپس هر طرف را دم اسبی کنید یا یک حلقه ایجاد کنید تا صاف شوند و خیلی جلب توجه نکنند. در پایان، تمام موهای دختر کوچولو را دور خط رویش مو (همان که احتمالا در حالت عادی کلا به سمت پشت می کشید) به پایین بکشید. چه کسی گفته مدل موی بچه ها نمی تواند از گذشته الهام بگیرد؟


 

۲- مدل مو بیبر

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

خوب، پسرتان می خواهد شبیه جاستین بیبر باشد اما شما می خواهید مطمئن شوید که او خیلی ژولیده نباشد. این مدل موی دوست داشتنی را برای پسر بچه ها امتحان کنید که کاملا کار درستی است. این عکس را پیش آرایشگرتان ببرید و مطمئن شوید که از یک ریش تراش استفاده کند یا با قیچی موها را به سمت پایین کوتاه کند تا دقیقا حالت Y شکل را ایجاد کند. کناره های صاف می تواند او را بیش ار بیبر شبیه به کاسه کند! و می دانیم که این خیلی خوب نیست. وقتی آرایشگر به شما یاد بدهد چطور قسمت جلو را کوتاه کنید می توانید موها را از جلوی چشمانش بردارید بدون اینکه مجبور باشید هفته ای یک بار به آرایشگاه برگردید.
 

 

۳- مدل مو ملکه زیبا

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

اگر دخترتان موهای بلندتری دارد، این مدل روش خوبی است که تمام موهایش را به عقب ببرید به شکلی که مناسب مراسم رسمی باشد. اول بخش کوچکی از موها در اطراف خط رویش مو را بکشید که بتواند بعدا به کنار انداخته شود. بقیه موها را به سمت بالا بکشید و دم اسبی کنید و چند تکه را در اطراف صورت رها کنید. بخش جلویی را به یک طرف بیندازید و اگر به اندازه کافی بلند است به پشت گوش ببرید و در غیر این صورت با سنجاق آن را ثابت کنید.
 

۴- مدل مو سوپر استار

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

بگذارید پسرتان موی بلندتری که می خواهد را برای مدرسه داشته باشد و سپس این مدل را وقتی می خواهید برای مراسمی موها از جلوی چشمش کنار بزنید و کمی بیشتر بکشید امتحان کنید. شاید این ساده ترین مدل باشد. برای این مدل تنها یک شانه و کمی اسپری مو یا ژل لازم دارید. اگر موها خشک هستند، ابتدا آنها را کمی خیس کنید و یک فرق بزرگ باز کنید. ژل یا اسپری مو بزنید و موها را به سمت عقب شانه کنید. موهای ضخیم تر ممکن است به حالت دهنده بیشتری نیاز داشته باشند. شانه را در کیف خود نگه دارید و وقتی موها ژولیده شدند آنها را با شانه مرتب کنید.
 

۵- مدل مو طناز

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

یک دختر بچه با گیس بافت همیشه در اوج بانمکی است. این مدل برای موهای کوتاه و بلند مناسب است و برای کنار زدن موها از روی صورت فوق العاده است. اول به طور معمول موها را به پشت سر و پایین برده و آنها را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. هر بخش را در پشت گردن جمع کرده و با کش ببندید. اگر می خواهید چند فر به طول در گیس اضافه کنید تا کمی بافت و حجم به آنها بدهید و سپس سنجاق زیبا یا زیورآلات براق در کناره ها استفاده کنید تا مدل را تکمیل کنید.
 

۶- مدل مو نابغه

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

گیس بافت های معمولی را با این مدل راحت جایگزین کنید. این مدل مخصوصا برای موهای بلندتر فوق العاده است چون آنها را از روی شانه ها جمع می کند. موها را در پایین و وسط به قسمت مساوی تقسیم کنید. هر بخش را با یک کش محکم کنید اما در آخرین دور، تنها نیمی از موها را بیرون بکشید به طوری که یک حلقه ایجاد شود. حلقه را به دور خود بپیچید (در صورت لزوم) به این ترتیب موهای شل به سمت بالا می آید. برای داشتن حلقه تنگ تر که مدت طولانی تری دوام دارد، حلقه را خیلی کوچک کنید و مو های شل اطراف را به سمت بالا جمع کنید. یک تل یا سنجاق برای تکمیل آن استفاده کنید.
 

۷- مدل مو مرد عصبی

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

موهای پسرتان را در قسمت بالا کمی بلندتر نگه دارید تا این مدل شیک را ایجاد کنید. ظاهر کلاسیک برای همه مناسب است و به تلاش زیادی احتیاج ندارد. به سادگی، کمی آب و اسپری به موها بزنید و یک فرق بزرگ باز کنید و با برس مو، موها را از هر دو طرف به عقب برانید. کلید این کار این است که موها را، مانند کاری که با شانه می کنید به سمت پایین برس نزنید که تخت شوند. برس مو اجازه می دهد موها را به بالا کشیده و به آنها حجم دهید. دوباره کمی اسپری موی بزنید تا موها شکل درستی بگیرند.
 

۸- مدل مو مدل گلدار

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

سریع ترین و ساده ترین راه برای حالت دادن به موهای دخترها چیست؟ یک کلیپس خیلی بزرگ مثل تل گلدار. این کار مثل رژ لب قرمز است برای زمانی که خسته هستید. حواس را پرت می کند! پس اگر وقت ندارید و نمی توانید موهای او را برای عکس گرفتن فر کنید. (یا حتی به همین دلیل نمی توانید آنها را برس بزنید) تنها یک تل یا یک گیره سر بردارید و احتمالا هیچ کس متوجه ماجرا نخواهد شد. زیورآلات مو همچنین برای موهای کوتاه که در عقب جمع نمی شوند نیز عالی هستند. در روز زمانی که وقت دارید، برخی قسمت ها را فر کنید تا جذابیت بیشتری به ظاهر او بدهید.

 

۹- مدل مو رفیق

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

پسرتان فرهای کوچک روی موهایش دارد؟ این مدل آنها را عالی نشان می دهد. موی جلوی پیشانی را به کنار بزنید و تنها به فاصله چند انگشت بالای ابروها کوتاه کنید. چون از جلو به عقب به صورت نوک تیز می ایستند، کناره ها از گوش هایش بلندتر بوده و همین طور که به عقب می روند بلندتر می شوند. برای حالت دادن کمی موس به نوک آنها بزنید. این کار کمک می کند که فرها مشخص تر شوند و مرتب مانده و وز نکنند. این مدل به زیبایی رشد می کند و بنابراین زمان بیشتری طول می کشد تا لازم شود او را به آرایشگاه ببرید.
 

۱۰- مدل مو تارهای زنده

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

این مدل موی رو به بالا برای نازک نارنجی ها نیست. اگر پسرتان دوست دارد در حمام وقت بگذارد تا موهایش را این شکلی کند، این مدل برای اوست! به سادگی به آرایشگر بگویید کناره ها را بزند و سپس قسمت بالا را حدود ۲ اینچ بزند. از یک ژل قوی استفاده کنید و با انگشت موها را به بالا بکشید یا همه به این صورت سر بالا بایستند. حتی می توانید ژل را در کوله اش بگذارید و او را به مدرسه بفرستید که اگر لازم شد در زنگ تفریح در دستشویی آنها را مرتب کند. فقط مجموعه کلاه هایش را برای روزهایی که احساس تنبلی می کند در دسترس داشته باشید.


۱۱- مدل مو تازه کار

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

چه کسی گفته مدل باب فقط برای مادرها است؟ ما این مدل کلاسیک را برای همه سنین مخصوصا دخترها می پسندیم. قد تا چانه ساده و موقر است و نیازی به حالت دادن خاصی ندارد. برای همه انواع و بافت های مو مناسب است و مخصوصا وقتی با یک زیور بامزه تکمیل شده باشد قابل تحسین است. به نظر ما فر کردن نوک موها یا اتو و کنار زدن و پیچ دادن آن خیلی دوست داشتنی است. با گره زدن یک روبان به شکل منحنی و چسباندن آن به یک سنجاق یا گیره، خودتان یک گل سر درست کنید. همچنین می توانید سنگ یا چیزهای دیگر بچسبانید تا شخصیت او را نشان دهید.
 

۱۲- مدل مو دبستانی

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

می خواهید برای اولین بار موهای پسرتان را کوتاه کنید؟ این مدل کلاسیک می تواند برای شروع به آرایشگر ایده خوبی بدهد. کناره ها کمی کوتاه تر و بالای سر به اندازه کافی بلند که می توان آنها را برس کشید اما نه آن قدر بلند که ژولیده به نظر برسد. این مدل برای اولین بار انتخاب خوبی است وقتی می خواهید مطمئن قدم بردارید. همچنین به این دلیل که به محصولات حالت دهنده نیاز ندارد عالی است. به سادگی آنها را وقتی هنوز مرطوب هستند به سمت عقب شانه کنید، به این ترتیب به همان شکل خشک می شوند. اگر می دانید در زمین بازی ممکن است موهایش آشفته شوند، می توانید از کمی اسپری مو یا ژل برای نگهداشتن آنها استفاده کنید.
 

۱۳- مدل مو محبوب معلم

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

با این مدل ساده، دهه شصت را یادآوری کنید. وقتی برای فر کردن موها زمان ندارید اما او می خواهد کار متفاوتی انجام دهد، این تل مو را امتحان کنید. به سادگی با یک اتوی مو یا سشوار و برس، نوک موها را به سمت بیرون و بالا حالت دهید. این برای وقتی قد موها تا شانه ها یا کوتاه تر است، مناسب تر است، چون موهای بلند تمایل دارند به پایین بیفتند، بنابراین خیلی دوام نمی آورد. یک تل پهن به رنگ روشن بگذارید تا واقعا سبک دهه شصت را نمایش دهد و موها را سرجایشان نگه دارد. این همچنین گزینه خوبی برای هالوین است.
 

۱۴- مدل مو دلقک کلاس

 
مدل مو

مدل مو های بچه گانه

این مدل شبیه به مدل «دبستانی» یک مدل کلاسیک است که می تواند با کمی ژل به شکل های مختلفی حالت داده شود. اگر پسرتان می خواهد موهایش را تا اندازه های بلندتر نگه دارد، این مدل روش خوبی است! این حالت با هر مدلی که موی روی سر کمی بلندتر است قابل انجام است. به سادگی، اندازه یک نخود از یک ژل قوی برداشته، آن را بین انگشتانتان گرم کنید. سپس انگشتان را بین موهای نیمه جلوی سر بکشید و بیشتر ژل را به نوک موها بزنید به طوری که بلندتر بایستند. کمی ژل بیشتر برای نگهداشتن حالت اضافه کنید.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3528

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0