تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
1

تولد چهره های مشهور ایرانی در ۲۲ شهریور

تولد چهره های مشهور ایرانی در ۲۲ شهریور

امروز ۲۲ شهریور همزمان با سالروز تولد پارسا پیروز فر، حسام نواب صفوی و ژیلا صادقی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در ۲۲ شهریور

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در ۲۲ شهریور

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و دومین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز ۲۲ شهریور همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز ۲۲ شهریور می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد ۲۲ شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد ۲۲ شهریورند

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۲ شهریور ۱۳۵۱ در تهران متولد شد.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروز فر کارش را با تئاتر و سینما آغاز کرد اما با بازی در سریال هایی چون در پناه تو، در قلب من، سفر سبز و در چشم باد در میان مردم شناخته شد و فیلم سینمایی مهمان مامان یکی از ماندگارترین فیلم های پارسا پیروز فر در سینما است.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در تهران متولد شد.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی علاوه بر بازیگری به نوازندگی و وکالت نیز مشغول است و از فیلم های معروف او میتوان به نهنگ عنبر، زیر سقف دودی، اخراجی ها، معمای شاه، کلاه پهلوی، کیف انگلیسی، سالهای مشروطه و تبریز در مه اشاره کرد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی مجری و بازیگر کشورمان ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران متولد شد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی دانش آموخته رشته گرافیک است و سال ۷۸ به عنوان مجری جلوی دوربین رفت و اجرای برنامه های زیادی را برعهده گرفت. این هنرمند کشورمان علاوه بر اجرا در دنیای بازیگری هم قدم گذاشت و در چند فیلم و سریال جلوی دوربین رفت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=112462

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0