تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

آموزش مشکی کردن مو با مواد طبیعی و گیاهی

آموزش مشکی کردن مو با مواد طبیعی و گیاهی

برای مشکی کردن موهای سفید روش های طبیعی و گیاهی زیادی وجود دارد که سیاهی موها را به آن ها برمیگردانند, با این روش ها در ادامه آشنا شوید.

آموزش مشکی کردن مو با مواد طبیعی و گیاهی

مشکی کردن مو با روش های طبیعی

رنگ موی اکثر ما ایرانی ها مشکی است و این رنگ مو بین خانم های ایرانی بسیار طرفدار دارد, اگر تارهای سفید بین موهای مشکی تان دیده اید و دوست دارید آن ها را مشکی کنید بهتر است از روش های طبیعی برای این کار استفاده کنید. رنگ موهای شیمیایی شاید عوارضی داشته باشند اما با مواد طبیعی به راحتی در خانه میتوانید موهایتان را مشکی کنید. برخی مواد طبیعی که باعث مشکی شدن موها میشوند و روش استفاده از آن ها را در ادامه به شما معرفی میکنیم.

مشکی کردن مو

مشکی کردن مو با حنا

حنا

حنا یکی از بهترین روش هندی ها برای مشکی کردن موها است به این صورت که حنا, آبلیمو, پودر قهوه و کشک را مخلوط کنید و استفاده کنید. قهوه را برای این اضافه میکنیم که قرمزی حنا را از بین ببرد پس حتما به مقدار دلخواه قهوه اضافه کنید.

انبه

شاید باورتان نشود که انبه هم بتواند موها را مشکی کند, برای این کار به چند انبه نارس پوست کنده و چند برگ انبه را با مخلوط کن خوب له کنید و مواد به دست آمده را در معرض نور خورشید قرار دهید و سپس استفاده کنید.

کنجد سیاه

کنجد سیاه سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است و همچنین خاصیت مشکی کردن موها را هم دارد. کنجد سیاه را خیس کنید و با مخلوط کن به خوبی له کنید تا یک خمیر به دست بیاورید این خمیر را به موهایتان بزنید تا هم موهایتان را سیاه کند و هم باعث رشد و تقویت آن ها شود.

مشکی کردن مو

روش های طبیعی مشکی کردن مو 

چای کیسه ای

یکی دیگر روش های خانگی و طبیعی برای سیاه کردن موهای سفید استفاده از چای کیسه ای سیاه است که باید آن را بجوشانید و صاف کنید سپس به موهایتان بزنید. این روش را چند بار تکرار کنید تا بهتر نتیجه بگیرید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4461

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0