تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
1

آموزش آرایش چشم قهوه ای

آموزش آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای در سه بخش انتخاب سایه مناسب رنگ چشم و گودی ، برجستگی پشت چشم و گرمی یا سردی پوست صورت جدا می شود. برای آنکه چشمان قهوه ای شما آرایش بهتری داشته باشند این نکات را بدانید.

آموزش آرایش چشم قهوه ای

 آرایش چشم قهوه ای و چشم های فندقی رنگ کمی با آرایش چشم های رنگ روشن متفاوت است . چشم قهوه ای ها نباید از هر رنگ سایه ای استفاده کنند چرا که زیبایی چشمانشان با برخی رنگ سایه ها گم می شود. در این مطلب به طور کامل رنگ سایه های مناسب چشم قهوه ای و نوع آرایش این رنگ چشم ها را برایتان شرح خواهیم داد.

 سایه مناسب آرایش چشم قهوه ای

بهترین سایه ها برای آرایش چشمهای قهوه ای شامل سایه هایی با رنگ هایی مثل قهوه ای، صورتی، آبی و طلایی و انواع کمرنگ و پر رنگ همه اینها از جمله رنگ هایی هستند که با قهوه ای چشمان تان تقابل ایجاد می کنند. ته رنگ سرد باعث ایجاد کنتراست با گرمی ته رنگ چشم ها می شود و درخشش آنها را دو چندان می کند.

 برای آنکه آرایش تان طبیعی تر به نظر برسد، سایه چشم ها را یک درجه روشن تر از رنگ طبیعی چشمتان انتخاب کنید. البته اگر می خواهید نگاهی گرم و زنده داشته باشید، سایه ای با یک درجه تیره تر از رنگ چشم ها، کارساز خواهد بود.

آرایش چشم قهوه ای

استفاده از سایه رنگ های متالیک یکی از بهترین ترفندها برای چشم های قهوه ای است. چشمان قهوه ای خودش آنقدر زیباست که مهم نیست چه سایه رنگی برایش استفاده کنید ، تمام رنگ ها برازنده آن است ولی رنگ های متالیک یعنی طلایی، برنز، قهوه ای و حتی صورتی رنگ هایی است که کاملا چشمان شما را بیش از همیشه برجسته و زیبا خواهد کرد.

 

سایه ی زرد و نارنجی رنگی که بسیار مناسب چشمان فندقی رنگ می باشد و استفاده از این دورنگ یا ترکیب آن ها رنگ طلایی را می سازد و بهتر است رنگ زرد در گوشه ی درونی و رنگ نارنجی در گوشه ی بیرونی چشم استفاده شود.

 

 سایه ی قهوه ای برای چشم ای قهوه ای . رنگی که با رنگ چشم ها آمیخته می شود و استفاده از آن در قسمت بیرونی چشم باعث نمایان شدن رنگ چشم ها می شود.

 آرایش مناسب چشم قهوه ای

از بحث رنگ سایه های مناسب چشم های قهوه ای که بگذریم به خط چشم می رسیم . خط چشم بخش ثابت آرایش چشم است ولی رنگ مناسب خط چشم آرایش قهوه ای تیره و روشن چه رنگی است ؟ برای خط چشم، رنگی را بردارید که با سایه چشم ها بیشترین هماهنگی را داشته باشد. تون های آبی یا گوجه ای، بهترین گزینه ها برای سایه های آبی و بنفش است.

خط چشم سفید

شاید خط چشم سفید از نظر شما جذابیت نداشته باشد ولی نه تنها خط سفید ، چشمان قهوه ای را برجسته تر نشان خواهد داد بلکه یکی از ترفندهای آرایشی برای چشمان قهوه ای است .

خط چشم بادمجانی

بنفش یکی از رنگ های برازنده برای چشمان قهوه ای است. خط چشم قهوه ای یا مشکی خود را به این رنگ تغییر دهید تا فورا متوجه تغییر آن در مشخص تر کردن چشمان قهوه ای خود شوید. این ترفند نیز یکی دیگر از نکات آرایشی چشم قهوه ایست که بسیاری آن را فراموش می کنند. 

بهترین آرایش چشم

نکات مهم آرایش مناسب چشم قهوه ای

با چند ریز نکته مهم آرایش چشم قهوه ای ، زیبایی چشمان خود را بیشتر کنید. 

استفاده از اکلیل

این ترفند مناسب تمام رنگ چشم هاست. مقدار کمی اکلیل، هماهنگ با رنگ سایه چشم می تواند برجستگی و زیبایی آرایش چشم را به سطح بالاتری ارتقاء دهد و برای چشمان قهوه ای نیز ایده آل است.

 کرم و کانسیلر زیر چشم

 اگر از مشکل سیاهی زیر چشم رنج می برید ، پس بهتر است برای مشخص کردن چشمان قهوه ای خود، آنها را بپوشانید. مقداری از کانسیلر زیر چشم زده و سپس روی آن را با کرم پودر بپوشانید، تا زیبایی چشمانتان مشخص تر شود.

 آرایش مناسب رنگ چشم شما

رنگ چشمان شما می تواند عسلی، قهوه ای شکلاتی تیره، روشن و یا قهوه ای روشن باشد. برای هماهنگ کردن آرایش با رنگ چشم ، بهتر است رنگ چشمان خود را بشناسید، چرا که رنگ چشم قهوه ای، طیف های رنگی زیادی دارد.

 دور این رنگ ها را خط بکشید

 رنگ های قرمز، زرد یا سبز رنگ هایی است که برای چشم قهوه ای چندان پیشنهاد نمی شود.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید : نکات ریز آرایش صورت
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2460

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0