تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

پایتخت ۵ با این چهره ها ماندگار شد + تصاویر

پایتخت ۵ با این چهره ها ماندگار شد + تصاویر

احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت ۵ صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازیگرانی که پایتخت ۵ را ماندگار کردند به روز کرد.

پایتخت ۵ با این چهره ها ماندگار شد + تصاویر

چهره هایی که پایتخت ۵ را ماندگار کردند

شاید اغراق نباشد که بگوییم پایتخت ۵ یکی از پرطرفدارترین سریال ها در میان سریال های نوروزی امسال بود و از آن دست فیلم هایی بود که با وجود حواشی و انتقادهای فراوان باز هم مخاطب خود را حفظ کرد و توانست ساعتی در شبهای نوروز بیننده را پای تلویزیون میخکوب کند.

سیروس مقدم که پنجمین فصل سریال پایتخت را در نوروز ۹۷ جلوی دوربین برد امسال هم با معرفی شخصیت های جدید به سریالش رنگی متفاوت تر بخشید و به چهره شدن این هنرمندان جوان کمک کرد. بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش یکی از چهره های این سریال بود که بازی او بسیار مورد توجه مردم و هنرمندان قرار گرفت.

احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت تصویری جالب از گریم چهار بازیگر مرد پایتخت ۵ منتشر کرد و ما از این قاب با عنوان بازیگرانی که پایتخت ۵ را ماندگار کردند یاد میکنیم.

تصویری جالب از گریم چهار بازیگر مرد پایتخت ۵

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد. در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ نیز پایتخت ۲ پخش شد. پایتخت ۳ نیز در سال ۱۳۹۳ و پایتخت ۴ در رمضان ۱۳۹۴ پخش شد. فصل پنجم سریال پایتخت نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

پایتخت 5

عکسی متفاوت از گریم بازیگران مرد پایتخت ۵

انتشار این تصویر توسط احمد مهران فر باعث شد تا ما تحت عنوان بازیگرانی که پایتخت ۵ را ماندگار کردند به معرفی شخصیت های این چهار هنرمند در سریال پایتخت بپردازیم.

محسن تنابنده

محسن تنابنده

محسن تنابنده در پایتخت ۵

محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی طراح اصلی سریال پایتخت است و از اولین فصل این سریال یکی از نقش های اصلی را برعهده دارد.هما سعادت ، سارا و نیکا خانواده نقی معمولی را در این سریال تشکیل میدهند.

محسن تنابنده و احمد مهران فر

محسن تنابنده و احمد مهران فر در پایتخت ۵

احمد مهران فر

احمد مهران فر

احمد مهران فر در نمایی از پایتخت ۵

احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو عامل یکی از درخشان ترین بازیگران این سریال بود که از فصل اول در کنار محسن تنابنده حضور داشتند و در هر فصل ماجراهای جدیدی برایش رقم خورد و داستان زندگی اش به نحوی تغییر کرد.

احمد مهران فر

بهرام افشاری و احمد مهران فر در پایتخت ۵

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی

چهره متفاوت هومن حاجی عبداللهی در پایتخت ۵

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت در دومین فصل این سریال به عنوان مهمان حضور داشت و از فصل سوم تا پنجم یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال شد . رحمان و رحیم برادران دوقلوی رحمت بودند که در فصل چهارم و پنجم این سریال به جمع بازیگران آن پیوستند.

بهرام افشاری و هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در پایتخت ۵

بهرام افشاری

پایت بهرام افشاری

گریم جالب بهرام افشاری در پایتخت ۵

بهرام افشاری بازیگر جوانی که به تازگی درخشش را در سینما آغاز کرده است در پایتخت ۲ در سکانس کوتاهی در نقش شیرافکن برادر بهبود جلوی دوربین رفت اما در پایتخت ۵ در نقش بهتاش فریبا پسر بهبود و فهمیه توانست قابلیت های خود را در عرصه بازیگری در معرض دید همه قرار دهد و مورد تحسین بسیاری از مردم واقع شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27222

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0