تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
1

چهره های مشهور که به جراحی زیبایی خود اعتراف کردند

چهره های مشهور که به جراحی زیبایی خود اعتراف کردند

جراحی زیبایی چهره و اعضای دیگر بدن در میان سلبریتی ها گاهی پنهان می شود و اکثرا سعی دارند تا در مورد آن صحبت نکنند ، آیا این رفتار یعنی به نظر آنها جراحی پلاستیک خوب است یا بد؟

چهره های مشهور که به جراحی زیبایی خود اعتراف کردند

نظر سلبریتی ها در مورد جراحی زیبایی چهره خودشان

 چهره های مشهور هالیوودی برخلاف باور بسیاری از طرفدارانشان بارها جراحی زیبایی چهره و سایر اعضای بدن انجام داده اند اما به دلیل نپذیرفتن این موضوع از سوی آنها زیاد مورد توجه قرار نمیگیرند .حتما برای شما هم جالب است بدانید که چرا ستاره های هالیوود حتی با گذشت زمان همچنان زیبا و جذاب، مانند دوران جوانی خود، به نظر می رسند؟ برخی از این ستاره ها با شجاعت به عمل های زیبایی خود، چه راضی بوده اند و چه ناراضی، اعتراف کرده اند که ما نام تعدادی از آنها را در اینجا برایتان آورده ایم.

 

 

جراحی زیبایی چهره جکس تیلور

 
جراحی زیبایی چهره

جراحی زیبایی چهره آقای بازیگر

در مورد ۳ عمل جراحی که روی بینی اش داشته، می گوید. او نسبت به جراحی های پلاستیک دید مثبتی دارد و می گوید:«من با کمال میل به عمل های زیبایی تن می دهم و از گفتن آن به هوادارانم هیچ هراسی ندارم. من واقعا از این که با صورت چین و چروک دار در مقابل دوربین ظاهر شوم، بیزارم.»
 

جراحی زیبایی چهره کیلی کوئوکو

 
جراحی زیبایی چهره
 
کیلی کوئوکو به عمل های جراحی که در گذشته انجام داده بود، اعتراف می کند و می خواهد به هوادارانش ثابت کند که از انجام آنها پشیمان نیست. او به عمل های بینی و گردن اشاره کرد و گفت:«بهترین کاری که من تا به حال انجام داده ام، عمل های زیبایی ام بوده است. این عمل ها خوب است به شرط این که شما آن را برای دل خودتان انجام دهید نه دیگران. عمل های زیبایی اعتماد به نفس آدم را بالا می برند. ما نباید آن را برای دیگری انجام دهیم، اما اگر احساس مان را نسبت به خودمان تغییر دهد، تصمیم درستی است.»

 

جراحی زیبایی چهره اسنوکی

 جراحی زیبایی چهره
 
اسنوکی در مورد عمل های زیبایی می گوید:«من از آنچه انجام داده ام، پشیمان نیستم. من صاحب دو فرزند هستم. زایمان تا حدودی روی اندام من تاثیر منفی گذاشت. عمل های زیبایی نه تنها اعتماد به نفس مرا افزایش می دهد بلکه من را پیش همسرم جذاب تر و دوست داشتنی تر می کند.»

 

جراحی زیبایی چهره کورتنی کاکس 

جراحی زیبایی چهره
 
اگر چه این ستاره ۵۲ ساله، تمایل زیادی به عمل های زیبایی نداشت اما در نهایت به آنها تن داد. او در این باره می گوی:«من فکر می کردم که از این کار پشیمان شوم اما خوشبختانه اینطور نشد. عمل های زیبایی نکات مثبت زیادی دارند، به عنوان مثال من از چهره ام راضی نبودم اما با جراحی های زیبایی توانستم آنچه از نظر من زیباست را به دیگران نشان دهم.»

 

جراحی زیبایی چهره کریستی برنکلی 

جراحی زیبایی چهره

جراحی زیبایی چهره های مشهور هالیوودی

این ستاره ۶۲ ساله اعتراف می کند که در طول سالهای اخیر، چندین بار از ژل های صورت استفاده کرده است. او در این باره می گوید:«اگر بخواهیم که ظاهری شاداب داشته باشیم، باید به عمل های زیبایی تن دهیم. انتخاب پزشکی که با آن احساس راحتی کنید و به همان نسبت تجربه کافی داشته باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. سعی نکنید که صورت خود را تغییر دهید، تنها چین و چروک هایی که شما را آزار می دهند را بردارید. شما باید خودتان باشید، قیافه مصنوعی را هیچکسی نمی پسندد.»
 

جراحی زیبایی چهره کیم زولسیاک بیرمن

 
جراحی زیبایی چهره
 
کیم زولسیاک بیرمن بیش از این نمی تواند عمل های زیبایی اش را پنهان کند. او می گوید:«من عمل های زیبایی را با آغوش باز می پذیرم. من از ژل های حجیم کننده و بوتاکس به مراتب استفاده کرده ام.»

 

جراحی زیبایی چهره هایدی مانتگ 

جراحی زیبایی چهره
 
هایدی مانتگ به زیر تیغ ۱۰ عمل جراحی در یک روز رفته است. او در این باره می گوید:«عمل های زیبایی ذهن من را به شدت درگیر کرده بود. اما فکر نمی کردم که روزی به آنها پاسخ مثبت دهم. این تصمیمی چالش برانگیز برای من بود، از این رو که هم جسم، هم روح و روان و هم زندگی شخصی من را تحت الشعاع قرار می داد. من از این تصمیم ام پشیمان نیستم اما ۱۰۰ درصد هم مرا راضی نکرد.»

 

جراحی زیبایی چهره جوان هالیوودی :ایگی آزیلیا 

جراحی زیبایی چهره

اعتراف سلبریتی ها به جراحی زیبایی چهره و بدنشان

 
من دوست دارم که به عمل های زیبایی ام اعتراف کنم زیرا اینگونه هیچ رازی برای پنهان کردن نخواهم داشت و احساس سبکی بیشتر در جمع خواهم کرد. او پس از عمل جراحی سینه، عکسی با جراح اش «دکتر اشکان قوامی» انداخت و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. 

جراحی زیبایی چهره اشلی تیزدیل 

جراحی زیبایی چهره
 
اشلی تیزدیل که به دلیل انحراف بینی، از اختلالات تنفسی رنج می برد، در نهایت عمل بینی را پذیرفت و به هوادارانش نیز گفت که این تصمیم را تنها به خاطر وضعیت سلامتی اش گرفته است. «من دوست دارم که هوادارانم از زندگی من خبر داشته باشند. دوست ندارم مثل خیلی های دیگر تظاهر کنم که هیچ اتفاقی نیافتاده است. من با طرفدارانم صادقم، زیرا که آنها تمام زندگی من هستند.»

 

جراحی زیبایی چهره کورتنی کارداشیان 

جراحی زیبایی چهره
 
کوتنی کاراشیان در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۰ اعتراف کرد که پس از شیر دادن به فرزندانش، تصمیم به عمل زیبایی سینه گرفت و آنرا عملی کرد. او می گوید:«این عمل در ظاهر من تغییر آنچنانی ایجاد نکرد طوری که باید زیر عکس هایی که از من منتشر می شود، بنویسند «قبل از عمل» یا «بعد از عمل» زیرا واقعا غیر قابل تشخیص است.

 

جراحی زیبایی چهره کیتی گریفین 

جراحی زیبایی چهره
 
کیتی گریفین بازیگر، کمدین، مدل، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی است که همیشه از عدم اعتماد به نفس خود می نالید. او اعتقاد داشت که تمام خانم ها باید زیبا و کامل به نظر برسند و بینی نیز نقش مهمی در زیبایی صورت دارد، به همین دلیل در سن ۲۶ سالگی، بینی اش را جراحی کرد. او در مورد عمل لیپوساکشن خود نیز می گوید که عملی طاقت فرسا بود. به همین دلیل به خانم هایی که قصد لاغری دارند پیشنهاد می کند که به جای رفتن به زیر تیغ جراحی، تحرک بیشتری داشته باشند.

 

جراحی زیبایی چهره خارجی:پاتریشا هیتون 

جراحی زیبایی چهره
 
پاتریشا هیتون، هنرپیشه آمریکایی، اعتراف می کند که در هالیوود چیزها آنطور که به چشم می آیند، نیستند. در واقع، خانم هایی که در تلویزیون می بینید، آنچه در واقعیت هستند را نشان نمی دهند. آنها همه کاری می کنند تا زیباتر شوند و اینگونه هواداران بیشتری را به سمت خود جلب کنند. او نیز اعتراف کرده که یک بار سینه های خود را جراحی کرده است.

 

جراحی زیبایی چهره هالیوودی :شارون آزبورن 

جراحی زیبایی چهره
 
ما شارون آزبورن را نه تنها به خاطر صداقت اش به انجام عمل های زیبایی، بلکه به دلیل جسارت اش به بیان پشیمانی بعد از آن، تحسین می کنیم. او اعتراف می کند:«رفتن زیر چاقوی جراحی اشتباه محض است. اگر کسی به شما گفت که عمل های زیبایی صورت آزار دهنده نیستند، بی شک دروغ گفته است.»

 

جراحی زیبایی چهره مشهور :لیسا کودرو

 
جراحی زیبایی چهره
 
لیسا کودرو نیز از جمله ستاره هایی است که به عمل بینی خود اعتراف کرده است. او این کار را در دوران دبیرستانش انجام داده است. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای گفت:«من بینی بدفرمی داشتم و دوست داشتم که هر چه زودتر آن را جراحی کنم. از آنجا که در دوران تحصیل نمی توانستم این کار را انجام دهم، تابستان را انتخاب کردم. پس از آن نیز دبیرستانم را تغییر دادم تا همکلاسی ها و معلم هایم چهره قبلی من را ندیده باشند. در نهایت باید بگویم که من از عمل زیبایی خود راضی و خوشنودم.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3099

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0