تاریخ : دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 17 June , 2024
1

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشون رو بهم زدن

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشون رو بهم زدن

برخی از ستاره های هالیوودی هستند که بنا به دلایل مختلفی مراسم ازدواجشان بهم خورده است، سلبریتی هایی که بهم خوردن عروسی آنها تعجب همگان را به همراه داشته است.

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشون رو بهم زدن

هالیوودی هایی که عروسیشون بهم خورد

ما در طول سال ها شاهد طلاق بسیاری از سلبریتی ها بوده ایم. سلبریتی هایی که همیشه به بهترین شکل ممکن در کنار یکدیگر ظاهر شده اند اما به دلایلی از هم جدا شدند. در این قسمت از چهره های نمناک قصد داریم سلبریتی ها را به شما معرفی کنیم که عروسی شان به یکباره به هم خورده است و قطعاً تعجب بسیاری از افراد را برانگیختند.

بن افلک و جنیفر لوپز

این دو نفر از سپتامبر سال ۲۰۰۳ یکدیگر را می شناختند و از آن زمان با هم ارتباط داشتند. زمان و تاریخ مراسم عروسی خود را تعیین کرده بودند اما به دلایلی مجبور شدند آن را به تعویق بیندازند که ۴ ماه طول کشید؛ اما در نهایت هیچ مراسم عروسی برگزار نشد و این دو نفر از هم جدا شدند و این اتفاق با یک پایان تلخ به اتمام رسید.

بن افلک و جنیفر لوپز

ماریا کری و جیمز پکر

این دو نفر در میانه برنامه ریزی برای مراسم عروسی شان ناگهان اعلام کردند که همه چیز به هم خورده است. آن ها حتی تاج و لباس عروس را هم خریداری کرده بودند و بسیار نزدیک مراسم بودند اما همه چیز به هم خورد تا این که ۵۰ میلیون دلار را برای مراسم عروسی شان خرج کردند که هیچ گاه برگزار نشد.

بیگ سین و نایا ریورا

این دو نفر قبلا با یکدیگر رابطه داشتند و از هم جدا شدند تا اینکه در سال ۲۰۱۴ دوباره به هم برگشتند اما در گیر و دار مراسم عروسی شان بودند تا اینکه ناگهان دوباره همه چیز به هم خورد و دیگر نخواستند با هم باشند.

جولیا رابرتس و کیفر ساترلند

قرار بود که این دو نفر در تابستان سال ۱۹۹۱ مراسم عروسی خود را برگزار کنند تا این که رابرت کاملاً ناگهانی سه روز قبل از مراسم همه چیز را به هم زد و از او جدا شد و به ایرلند رفت. جدایی آن ها کاملاً در سکوت اتفاق افتاد و ماجرا بسیار تلخ به اتمام رسید. او بعداً در مورد این قضیه صحبت کرد که احساس می کردم که با ازدواج همه چیز بدتر می شود تا این که توانستم با یک تصمیم شجاعانه در لحظات آخر همه چیز را تمام کنم.

ازدواج کوتاه سلبریتی ها

هیو هفنر و کریستال هریس

این دو نفر قرار بود که در سال ۲۰۱۱ مراسم عروسی خود را برگزار کنند تا این که ۵ روز قبل از مراسم عروسی همه چیز به هم خورد. حتی لباس عروس هم تهیه شده بود و آن ها همه برنامه های لازم را فراهم کرده بودند اما مراسم عروسی که قرار بود در سال نو برگزار شود، به یکباره از هم پاشید اما آن ها بدون برگزار کردن مراسم عروسی باز هم کنار یکدیگر بودند تا اینکه هفنر در سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.

شریل کرو و لانس ارم استرانگ

این دو نفر شش ماه بود که با یکدیگر نامزد بودند تا این که مراسم عروسی شان به هم خورد. قبل از اینکه عروسی بگیرند از هم جدا شدند. تمام امکانات مربوط به مراسم عروسی را از قبل آماده کرده بودند. حتی تاج گل و لباس هم سفارش داده بودند اما قبل از برگزاری مراسم عروسی، احساس کردند که به درد یک هم نمی خورند و عروسی را به هم زدند.

ایگی ازالیا و نیک یانگ

این دو هرگز نامزدی ساده و راحتی نداشتند. مراسم عروسی آن ها مدام به تاخیر می افتاد تا اینکه به انتهای سال ۲۰۱۶ موکول شد زیرا برنامه هایشان بسیار شلوغ بود اما ناگهان در یک ویدئو اعلام کردند که همه چیز به هم خورده است. علت آن هم خیانت یانگ به نامزدش بود و نامزدش هم احساس کرد که دیگر نمی تواند به او اعتماد کند و در نتیجه همه چیز را به هم زد.

کوتاه ترین ازدواج هالیوودی

جان کِنا و نیکی بِلا

این دو فقط یک ماه تا مراسم عروسی شان مانده بود تا اینکه همه چیز را به هم زدند. قرار بود مراسم عروسی آن ها در آوریل سال ۲۰۱۸ برگزار شود. جان قبلا یک بار ازدواج کرده بود و همیشه در مصاحبه ها می گفت که نمی خواهد دوباره ازدواج کند و بچه دار شود اما به یکباره تصمیم به ازدواج با نیکی گرفت تا اینکه قبل از مراسم عروسی همه چیز به هم خورد.

گینت پالترو و برد پیت

این زوج مشهور هالیوودی تصمیم گرفته بودند که مراسم عروسی خود را در اواخر تابستان سال ۱۹۹۷ در نیویورک برگزار کنند و به شدت هیجان زده بودند. برد پیت برای مراسم عروسی بسیار خوشحال آماده شده بود اما عروس به دلیل این که آمادگی ازدواج نداشت در همان روز مراسم عروسی همه چیز را به هم زد.

کری آن اینابا و راب درینگر

این دو نفر بیش از یک بار مراسم عروسی خود را به هم زدند. آن ها در میانه برنامه ریزی برای مراسم عروسی بودند تا اینکه خودشان همه چیز را به اتمام رساندند. علت آن هم این بود که این خانوم دوباره با نامزد قبلی اش وارد رابطه شده بود و همین باعث شد که نامزدی آن ها در سال ۲۰۱۲ به هم بخورد.

کری آن اینابا و راب درینگر

جنیفر ماریسون و جسی اسپنسر

این دو چند هفته تا تاریخ روز عروسی شان فاصله داشتند تا اینکه اعلام کردند دیگر مراسم عروسی در کار نیست و تصمیم گرفته بودند که با هم ازدواج نکنند اما اعلام کردند که باز هم با یک دیگر صمیمی هستند و می خواهند با هم فعالیت داشته باشند.

کِلی رولند و روی ویلیامز

قرار بود مراسم عروسی آن ها بسیار باشکوه برگزار شود تا این که به یکباره همه چیز را به هم زدند و البته این تجربه برای آن ها بسیار سخت بود اما توانستند آن را مدیریت کنند. جالب است بدانید که این خانم اعلام کرده بود من برای ازدواج سن بسیار کمی دارم البته خجالت می کشیدم که موضوع را مطرح کنم اما تصمیم گرفتم که با شجاعت کافی مراسم را به هم بزنم.

بریستول پالین و داکوتا مِیِر

این دو با کنسل کردن مراسم عروسی در سال ۲۰۱۵ دنیا را به تعجب وا داشتند. دقیقا چند روز بعد از برگزار شدن مراسم عروسی همه چیز را به هم زدند و اخبار آن در کل دنیا پیچید. در حالی که کل فامیل و دوستانشان در حال آماده شدن برای مراسم عروسی بودند اما این خبر تلخ آن ها را شوکه کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116925

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0