تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
1

انتخاب مدل مو متناسب با چهره و فرم صورت

انتخاب مدل مو متناسب با چهره و فرم صورت

اگر قصد کوتاه کردن موهایتان را دارید و نمیدانید چه مدل مویی را انتخاب کنید تا به صورتتان بیاید با ما همراه باشید.

انتخاب مدل مو متناسب با چهره و فرم صورت

انتخاب مدل موی زنانه مناسب

خیلی وقت ها شده رفتیم آرایشگاه، یک مدل موی خیلی خوشگل انتخاب کرده ایم، برحسب اتفاق آرایشگر هم دقیقا همان مدل را روی سرمان پیاده کرده، اما قیافه مان هیچ هم شبیه آن مدل توی ژورنال آرایشگاه نشده. مشکل کجاست؟

در این مطلب نشان داده ایم که با توجه به فرم صورت و حجم موهایتان ،چگونه می توانید آن را به بهترین شکل کوتاه کنید.

انتخاب مدل مو، یک گام مهم در زیبایی چهره محسوب می شود زیرا می تواند ظاهر فرد را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. در انتخاب مدل مو، در نظر گرفتن مد به تنهایی کارساز نیست، بلکه باید ویژگی هایی مانند رنگ پوست، نوع چهره و … را نیز در نظر گرفت. انتخاب صحیح مدل مو، در بیشتر اوقات می تواند نقص های یک فرد را مانند:گوش های برجسته، بینی بزرگ و گردن بلند را بپوشاند. روش های انتخاب مدل موی زنانه را در این مقاله بخوانید.

مدل مو

انتخاب بهترین مدل مو 

ابتدا شما باید بفهمید صورت شما به کدام یکی از اشکال شبیه است. اگر صورت تان بیضی شکل است، شما جزو افراد خوش شانس هستید زیرا بیشتر مدل موها به صورت شما می آید. اگر صورتی مربعی شکل دارید، مدل موی آبشاری به شما پیشنهاد می شود و در عوض توصیه می شود از مدل موی چتری استفاده نکنید. کسانی که صورتی مثلثی شکلی دارند، به مدل مویی نیاز دارند که دور صورت شان را بپوشاند و باید از مدل هایی که موها به کف سر می چسبند اجتناب کنند.

مدل های مختلف مو


آبشاری کوتاه کردن موها، بسیار محبوب است. زیرا برای هر رنگ و هر طولی از مو مناسب است و جذابیت ویژه ای به ظاهر شما می بخشد. هم چنین این مدل، موهای شما را حجیم تر نشان می دهد و برای کسانی که موهای کم پشتی دارند بسیار پیشنهاد می شود.

مدل مو باب، هرگز از مد خارج نمی شود و هر زمانی زیبایی مخصوص خود را دارد. این مدل برای کسانی که می خواهند گردن شان کشیده تر دیده شود بسیار مناسب است. در این مدل مو معمولا در جلوی سر چند تکه از موها، نامتقارن کوتاه می شود تا شلوغی و نشاط بیشتری به شما ببخشد.

برعکس بیشتر مردم که فکر می کنند موهای خانم ها همیشه باید بلند باشد، موی کوتاه و پسرانه بسیار صورت شما را جذاب و متفاوت می کند. در کنار سادگی، این مدل مو بسیار چشمگیر است. این مدل برای صورت های ظریف و بیضی شکل بسیار پیشنهاد می شود زیرا زیبایی آن ها را دو چندان می کند.

مدل موی ایتالیایی از سال ۱۹۸۰ تا اکنون موقعیت خود را در دنیای مد حفظ کرده است. این مدل معمولا برای افرادی مناسب است که موهای حالت داری دارند. هم چنین به یاد داشته باشید که برای این مدل باید موهای بلندی داشته باشید تا زیبایی خود را نشان دهند.
کوتاهی مو به صورت نامتقارن و نامرتب، یک جذابیت خاص به ظاهر فرد می بخشد و بر خلاف مدل موهای ساده و کلاسیک است. این سبک به افرادی با صورت های گرد و هم چنین موهای مجعد توصیه می شود.

کسانی که موهای پر پشتی دارند و می خواهند از حجم آن ها بکاهند، مدل موی “textured” بسیار پیشنهاد می شود. زیرا این مدل با قیچی زدن در داخل موها برای حالت دادن آن ها، حجم زیادی از آن را کم می کند.
مدل موی با چتری برای کسانی که به دنبال تنوع و تفاوت هستند مناسب است. بلندی چتری این مدل مو تا وسط پیشانی پیش می آید. این سبک، مدل دیگری را نیز شامل می شود که چتری ها در وسط کوتاه تر و هر چه به گوش ها نزدیک می شوند بلندتر می شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3273

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0