تاریخ : جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲ Friday, 31 March , 2023
0

انتخاب بوت و نیم بوت مناسب با فرم پا

انتخاب بوت و نیم بوت مناسب با فرم پا

راهنمای خرید بوت و نیم بوت های زمستانه را در ادامه مشاهده کنید, بوت مناسب با فرم پاهایتان انتخاب کنید.

انتخاب بوت و نیم بوت مناسب با فرم پا

بوت مناسب با فرم پاهای من کدام است؟

هوا رو به خنکی می رود، بد نیست فکر ردیف کردن یک تیپ تمام عیار برای این فصل رویایی شویم و البته اول از همه برای جذاب ترین قسمت ماجرا نقشه بکشیم:بوت ها!

بوت ها جذاب ترین و اصلی ترین انتخاب برای شیک پوشی در فصل پاییز هستند. در واقع بوت ها، چکمه ها، نیم بوت ها و کفش های ساقه دار از موارد اصلی کمد لباس هر خانم شیک پوشی است که انتخاب آنها خیلی هم ساده نیست.

بوت مناسب

راهنمای انتخاب بوت مناسب

هر مدل بوت و چکمه ای برای یک مدل اندام طراحی شده و هر بوتی به هر کسی نمی آید! البته زیبایی بوت فقط یک طرف قضیه است و بخش مهم تر آن است که پاهایتان در این کفش ساقه بلند راحت باشد و فشاری به آنها وارد نشود. می توانید برای خریدن چکمه به پاساژها و خیابان بروید یا روی صندلی تان لم دهید و به صورت آنلاین خرید کنید.

کفش زمستانی مناسب پاهای کوتاه
بهترین انتخاب برای خانم های قد کوتاه، بوت های پاشنه بلند است. بهتر است از بوت هایی با تزئینات یا زیپ های افقی استفاده نکنید زیرا خط عمودی باعث چرخش چشم و در نهایت بلند نشان دادن قد شما می شود. هر چقدر بوت انتخابی تان تیره تر باشد و تزئینات و زرق و برق کمتری داشته باشد ، شما را بلندتر نشان خواهد داد. بوت با پاشنه مخفی هم انتخاب خوبی است زیرا شما را قدبلندتر نشان می دهد و راه رفتن را برایتان آسان تر می کند.

کفش زمستانی مناسب پاهای لاغر و کشیده
هر تزئینات و زرق و برقی که دوست دارید به بوت هایتان وصل کنید . سگک ، بند و هر تزئیناتی باعث می شود تا پاهایتان پرتر دیده شود . راه دیگر برای زیباتر دیده شدن شما این است که رنگ شلوارتان متضاد با رنگ بوت تان باشد . توصیه می کنیم از رنگ های خاکستری ، نارنجی و بژ استفاده کنید .

کفش زمستانی مناسب پاهای پهن
خانم ها با پاهای پهن نباید کفش های نوک تیز بپوشند . بهتر است بوت هایی بپوشید که بادامی و بیضوی شکل هستند . در واقع پاشنه های بلند و ظریف باعث ظریف نشان دادن پاهای شما می شود . از کفش هایی با تزئینات زیاد و سگگ دار استفاده نکنید تا پاهایتان ظریف تر و کوچکتر به نظر برسد .

کفش زمستانی مناسب پاهای نسبتا چاق
در این وضعیت بهتر است بوت های ساق بلند بپوشید. یادتان باشد برش بالایی بوت به صورت مورب باشد تا پاهایتان کشیده تر و لاغرتر به نظر برسد. بوت های ساده و بدون تزئین در کنار یک شلوار تنگ همرنگ با بوت باعث کشیده تر نشان دادن پاهایتان می شود. اگر پاهای چاقی دارید نباید از نیم بوت ها استفاده کنید زیرا قدتان را کوتاه تر و پاهایتان را چاق تر نشان می دهد. از طرفی نباید بوتی بپوشید که قطرش برای ساق پایتان تنگ باشد زیرا در این صورت چاقی پاهایتان بیشتر نمایان می شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1072

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0