تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
3

انتخاب گوشواره و گردنبند مناسب فرم صورت

انتخاب گوشواره و گردنبند مناسب فرم صورت

یکی از نکاتی که هنگام خرید گوشواره و گردنبند باید به آن دقت کنید فرم صورت و گردن است, زیورآلات باید متناسب با شکل صورت باشند.

انتخاب گوشواره و گردنبند مناسب فرم صورت

گردنبند و گوشواره مناسب انواع فرم صورت

آیا تا به حال شده گوشواره ای را انتخاب کنید و بعد احساس کنید چقدر زیباترتان کرده و احیانا برخی ایرادات صورت تان را کمرنگ کرده است؟ باید بگوییم در این مواقع کاملا درست تشخیص داده اید؛ بعضی از گوشواره ها می توانند شما را زیبا تر کنند، زیرا گوشواره بیشتر از هر زیورآلات دیگری به صورت نزدیک است و در نتیجه شکل آن می تواند مکمل شکل صورت باشد.

در انتخاب زیورآلات راز تناسب ها را دست کم نگیرید ؛ این راز به شما می گوید چطور هماهنگ با سلیقه و زوایای چهره تان به انتخاب های بهتر برسید و بیشتر جلوه کنید .

گوشواره مناسب صورت

گوشواره و گردنبند مناسب صورت های گرد و کشیده

اصول انتخاب زیورآلات متناسب با فرم صورت و گردن
تنوع د ر طرح و رنگ زیورآلات آنقد ر زیاد است که گاهی انتخاب را با همه زیبایی هایش سخت می کند . اما همیشه یک راه ساد ه برای رسید ن به انتخاب بهتر د ر میان این همه طرح و نقش وجود د ارد ؛ البته قبل از آنکه ظرافت و زیبایی آنها شما را مبهوت کند ! قبل از انتخاب، تناسب و هماهنگی را د ر نظر بگیرید ، مثلا اینکه انواع و اقسام گرد ن آویزهای بلند یا کوتاه برای کد ام چهره ها مناسب تر است یا حتی اینکه گوشواره های آویزی با چه چهره ای سازگارتر است. حالا این شما و این هم پیشنهاد های ما البته با د ر نظر گرفتن راز تناسب ها.

د ر انتخاب زیورآلات راز تناسب ها را دست کم نگیرید ؛ این راز به شما می گوید چطور هماهنگ با سلیقه و زوایای چهره تان به انتخاب های بهتر برسید و بیشتر جلوه کنید .

گردنبند برای گردن بلند ها
این گرد نبند طوقی شکل طوری طراحی شده که دقیقا دور گردن کیپ می شود و به خاطر همین ویژگی برای خانم هایی که گرد ن کوتاه یا پهن د ارند ، انتخاب مناسبی نیست در عوض خانم هایی که گرد ن باریک و بلند دارند ، می توانند از این مد ل استفاد ه کنند .

اید ه اصلی طراحی این گرد نبند از سینه ریزهای قد یمی گرفته شده است و به د لیل حالت آویز مانند ش گردن را بلند و کشیده تر نشان می دهد . برای به چشم آمد ن آن هم بهتر است سراغ لباس های یقه هفت بروید ؛ چون یقه ظریف این لباس ها زیبایی این گرد نبند را د ر خود ش پنهان نمی کند .

گوشواره مناسب صورت

گردنبند مناسب فرم گردن

گردنبند برای آنها که ظاهری ساده د ارند
این گرد نبند به د لیل طراحی شلوغش برای خانم هایی مناسب است که معمولا ظاهری ساد ه د ارند . اگر شما هم ترکیب رنگ این گرد نبند و البته شلوغی آن را می پسند ید باید د ور لباس های پر طرح و نقش را خط بکشید چون د ر این صورت گرد نبند شما آنطور که باید به چشم نمی آید .

گوشواره برای صورت های گرد
اگر به طرح های سنتی و به خصوص رنگ آبی فیروزه ای علاقه د ارید می توانید به انتخاب این گوشواره ها فکر کنید . ضمن اینکه این مد ل به د لیل حالت بیضی شکل آن چهره شما را کشیده تر نشان می دهد .

مدل گوشواره مناسب برای خانم هایی که موهای شان را می بندند
اگر ظرافت برای شما مهم است د ر انتخاب این مد ل گوشواره شک نکنید . البته این را هم د ر نظر بگیرید که برای به چشم آمد ن بیشتر این مد ل باید موهایتان کاملا بسته باشد .

مدل گوشواره برای کسانی که صورت مستطیل دارند
اگر مد ل های شلوغ را می پسند ید این گوشواره آویزی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . این گوشواره به د لیل نوع طراحی آن برای صورت های مستطیلی انتخاب مناسبی است چون زاویه این چهره ها را می گیرد و باعث می شود فرم صورت بهتر به نظر برسد .

مدل گوشواره برای صورت های پر و درشت
این گوشواره یک مد ل کاملا فانتزی و د ر عین حال ظریف است اما طبیعی است که به د لیل بلند بود ن، صورت شما را کشید ه تر نشان می د هد بنابراین برای خانم هایی که صورت های پر و د رشتی د ارند انتخاب مناسب تری است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2028

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0