تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

گوشواره مناسب فرم صورت تان انتخاب کنید + عکس

گوشواره مناسب فرم صورت تان انتخاب کنید + عکس

انتخاب گوشواره مناسب فرم صورت باعث میشود شما نوعی تعادل بصری در چهره خود ایجاد کنید و با این کار نقص فرم صورت را بپوشانید.

گوشواره مناسب فرم صورت تان انتخاب کنید + عکس

انتخاب گوشواره متناسب با فرم صورت

زیورآلات زیبا، باعث شیک شدن استایل هر کسی می شوند اما نکته مهم این است که اگر یک مدل گوشواره یا گردنبند به دوستتان می آید، ممکن است به شما نیاید! دلیل این اتفاق به مسائلی مثل رنگ پوست و در مورد گردنبند و گوشواره، به فرم صورت برمی گردد. در ادامه اطلاعاتی راجع به این نکات به دست می آورید که کمکتان می کند بهترین مدل های زیورآلات را انتخاب کنید؛ آن هایی که واقعا به شما می آیند و زیباترتان می کنند.

انتخاب گوشواره

انتخاب گوشواره برای صورت گرد

یکی از نکاتی که به شما کمک می کند زیورآلات مناسب خودتان را انتخاب کنید توجه به فرم صورتتان است. گوشواره و گردنبند هر کس با توجه به فرم صورتش متفاوت با بقیه خواهد بود. بیشترین فرم صورتی که بین افراد دیده می شود در چهار دسته قرار می گیرد:صورت های قلبی شکل (پیشانی های پهن و چانه های نوک تیز)، صورت های بیضی شکل (بدون زاویه و کشیده)، صورت های مستطیلی (زاویه دار و کشیده)، صورت های گرد (بدون زاویه و متناسب).

گوشواره مناسب برای صورت گرد

با استفاده از گوشواره های بلند گردی صورتتان کمتر به چشم می آید، گوشواره های اشکی بلند و گوشواره های لوستر شکل بهترین گوشواره برای صورت های گرد است. گوشواره های بلند با اشکال هندسی ناموزون نیز می تواند گزینه مناسبی برای صورت های گرد باشد. استفاده از گوشواره های کوچک مانند گوشواره های میخی، گوشواره های توپی شکل و گرد برای صور ت های گرد اصلاً مناسب نیست، گوشواره های حلقه ای گرد نیز برای چنین صورت هایی توصیه نمی شود.

 گوشواره مناسب برای صورت های کشیده

گوشواره های میخی و گوشواره های دکمه ای برای صورت های کشیده گزینه مناسبی است زیرا توجه را از کشیدگی صورت دور می کند. گوشواره های گرد نیز معمولاً جلوه خوبی به صورت های کشیده می دهد. اغلب از گوشواره های لوستر شکل برای صورت های کشیده استفاده می کنند البته به شرط اینکه عرض گوشواره از درازای آن بیشتر باشد. گوشواره های بلند چند لایه ای نیز می تواند برای صورت های کشیده مناسب باشد.

 گوشواره مناسب برای صورت های قلبی

این نوع صورت ها بالای صورت پهن و پایین آن نازک است. به این دلیل، مناسب ترین گوشواره، گوشواره ای است که در بالا نازک و در پایین پهن باشد مانند گوشواره های مثلثی معکوس یا گوشواره های اشکی. گوشواره های حلقه ای گرد معمولاً برای اینگونه صورت ها مناسب نیستند اما گوشواره های بیضی شکل می تواند خوب باشد.

  گوشواره مناسب برای صورت های لوزی

اگر هدف شما این است که چانه تان کمی عریض تر دیده شود باید از شکل های این گوشواره ها انتخاب کنید:گوشواره های کوتاه و عریض، گوشواره های اشکی کوچک و گلابی شکل، گوشواره های مثلثی شکل، گوشواره های بیضی شکل، گوشواره های میخی.

 گوشواره های مناسب برای صورت های مربعی

در صورت های مربعی شکل که خط چانه بزرگی دارند، گوشواره هایی مناسب است که توجه را از چانه دور کند، مانند گوشواره دایره ا ی شکل. در این صورت ها نباید از گوشواره های مربعی شکل در هر سایز و اندازه ای استفاده کنید.

 گوشواره های مناسب برای صورت های مستطیلی

در صورت های مستطیلی انتخاب گوشواره هایی که عرض شان بیشتر از طول آنهاست و یا گوشواره های گرد، از انتخاب گوشواره هایی با زاویه اشکی، حلقه ای و گوشواره هایی بیضی با لبه های منحنی بهتر است. توجه داشته باشید که اگر صورت مستطیلی شکل و موهای بلندی دارید گوشواره اشکی نباید از چانه تان بلند تر یا عریض تر باشد.

 گوشواره های مناسب برای صورت های مثلثی

برای این فرم صورت ها بهترین انتخاب گوشواره های گرد است. گوشواره هایی که زوایای مشخص مثل مثلث، مربع و لوزی دارند انتخاب مناسبی نخواهند بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2010

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0