تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
1

مقایسه نوشتن ایمیل میان مردان و زنان

مقایسه نوشتن ایمیل میان مردان و زنان

یاهو با تحقیق میان ۱۶ میلیارد ایمیل که توسط ۲ میلیون کاربر تبادل شده به نتایج جالبی در تفاوت نحوه نوشتن ایمیل میان زنان و مردان بدست آورده است که در ادامه مشاده می کنید.

مقایسه نوشتن ایمیل میان مردان و زنان

تفاوت نوشتن ایمیل میان زنان و مردان

با گذشت دو دهه از روی کار آمدن سرویس ایمیل در میان کاربران اینترنتی ،محققان تا کنون به نتیجه مشخصی در رابطه با اینکه افراد در استفاده و نوشتن ایمیل، این ابزار ارتباطی چگونه عمل می کنند بدست بیاورند.

همواره این پرسشها مطرح بوده که یک فرد به طور میانگین چه تعداد ایمیل در روز دریافت می کند؟ و یا آیا افراد با دریافت انبوهی از ایمیل ها گیج می شوند یا به راحتی کار خود را انجام می دهند؟ و همچنین تهدیدهای موجود در این عرصه تا چه حد ادامه پیدا می کند؟

برای یافتن پاسخی مناسب به این پرسشها، محققان آزمایشگاههای یاهو ایمیل های دو میلیون کاربر خود را که در یک بازه زمانی مشخص که بیش از ۱۶ میلیارد ایمیل ارسال کرده اند مورد بررسی دقیق قرار داد. از این حیث می توان این بررسی را بزرگترین پروژه مطالعه ایمیل در تاریخ به شمار آورد.

این تحقیق را می توان بزرگترین پروژه مطالعه ایمیل در تاریخ به شمار آورد. تیم تحقیق هویت ارسال کنندگان و دریافت کنندگان ایمیل ها، موضوعات آنها، زمان ارسال، طول ایمیل ها و شمار تصاویر و فایل های ضمیمه شده در ایمیل ها را مورد کنکاش دقیق قرار داد.
 
نتایج این تحقیق نشان داد طول جملات پاسخ ها و همچنین شمار ایمیل هایی که ارسال می شود آنقدر قابل پیش بینی است که می توان برای آن الگوریتمی نیز تعریف کرد. بر این اساس افراد جوان پاسخ های کوتاه تر و سریعتر ارسال می کنند.
 
نوشتن ایمیل توسط زنان
 
تفاوت در نوشتن ایمیل در زنان و مردان
 
همچنین مردان در مقایسه با زنان متن کوتاه تری می نویسند، بخشی از این نتایج به طرز هیجان انگیزی نشان داد افراد در حین ساعات کاری ایمیل ها را با سرعت بیشتری نوشته و ارسال می کنند و جالب تر اینکه پاسخ هایشان نیز طولانی تر است.
 
همچنین معلوم شد ایمیل هایی که در تلفن همراه نوشته و توسط آن ارسال می شود کوتاه تر هستند و همچنین هر چه فرد ایمیل بیشتری دریافت می کند به شمار کمتری از آنها نیز پاسخ می دهد و حتی همان پاسخ ها نیز کوتاه تر از مواقع دیگر هستند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=77523

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0