تاریخ : سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
0

آموزش کامل و مرحله به مرحله آرایش چشم

آموزش کامل و مرحله به مرحله آرایش چشم

اگر در آرایش کردن مبتدی هستید در این مطلب آموزش مرحله ای آرایش چشم و ابرو را مشاهده کنید تا دیگر نیازی به آرایشگاه رفتن نداشته باشید.

آموزش کامل و مرحله به مرحله آرایش چشم

آموزش آرایش چشم جدید

آرایش چشم سخت ترین مرحله از آرایش صورت است و البته بیشترین تاثیر را هم در زیبایی چهره میگذارد, خانم ها معمولا آرایش چشم شان را به آرایشگر میسپارند و معتقدند که این کار از آن ها بر نمی آید. این مطلب برای خانم هایی است که در آرایش چشم مبتدی هستند, در ادامه مرحله به مرحله آرایش چشم و ابرو را به شما آموزش میدهیم .

آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش چشم لایت

اولین مرحله پرایمر بزنید

پرایمر را دست کم نگیرید, پرایمر باعث میشود آرایش چشم براق و ماندگاری داشته باشید مخصوصا برای مراسم عروسی که قرار است آرایش چشم ساعت ها روی چشم تان بماند.

بروید سراغ ابروها

برای اینکه آرایش چشم تان زیباتر خودش را نشان دهد باید ابروهای مرتب و خوش فرمی داشته باشید پس با سایه ابرو شروع کنید به پر کردن ابروها و فرم دادن به آن ها, میتوانید برای فرم دادن به ابروها از مداد ابرو هم استفاده کنید.

سایه چشم را فراموش نکنید

با سایه چشم میتوانید کاری کنید که چشم هایتان درشت تر به نظر برسند, یک سایه چشم رنگ روشن انتخاب کنید و پشت پلک را کامل با آن بپوشانید سپس با سایه ای تیره تر فقط انتهای پلک را بکشید.

آموزش آرایش چشم

مراحل آرایش چشم

خط چشم بکشید

برای خط چشم کشیدن میتوانید از مداد یا خط چشم مایع استفاده کنید, خط چشمی باریک برای پلک بالا بکشید البته اگر دوست داشته باشید میتوانید کمی ضخیم تر اش کنید اما بهتر است زیاد دنباله دار نکشید. برای کشیدن خط چشم فرم چشم ها را در نظر بگیرید و بر اساس آن مدل خط چشم تان را انتخاب کنید.

مرحله آخر ریمل

با ریمل زدن آرایش چشم تان به پایان میرسد, با دقت مژه هایتان را ریمل بزنید تا آرایش چشم تان تکمیل و زیبا شود. ریمل مژه هایتان را پر و بلند میکند که جذابیت چشم ها را افزایش میدهد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=6110

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0