تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
2

ادامه تصویربرداری قانون مورفی رامبد جوان با امیر جعفری

ادامه تصویربرداری قانون مورفی رامبد جوان با امیر جعفری

فیلمبرداری فیلم جدید رامبد جوان با عنوان قانون مورفی با بازی امیر جعفری و امیر جدیدی در گیلان ادامه دارد.

ادامه تصویربرداری قانون مورفی رامبد جوان با امیر جعفری

امیر جعفری و امیر جدیدی در فیلم قانون مورفی

رامبد جوان بازیگر ، کارگردان و مجری کشورمان این روزها درحالی که برنامه خندوانه را روی آنتن ندارد به سراغ ساخت فیلم سینمایی رفته است. فیلم سینمایی قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان با حضور دو بازیگر مشهور جلوی دوربین رفت . فیلمبرداری این فیلم از حدود یکماه گذشته آغاز شده است و بعد از امیر جدیدی ، امیر جعفری جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفت.

ادامه تصویربرداری قانون مورفی در گیلان

رامبد جوان با انتشار عکسی از امیر جعفری در اینستاگرامش نوشت :هرچیز خوب در زندگی یا غیر قانونی است، یا غیر اخلاقی، یا چاق کننده ! امیر جعفری در قانون مورفی .

 امیر جعفری

امیر جعفری در فیلم قانون مورفی

فیلمبرداری فیلم سینمایی قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی محمد شایسته که از اوایل بهمن ماه آغاز شده بود این روزها در استان گیلان ادامه دارد.
امیر جدیدی

امیر جدیدی در فیلم قانون مورفی

امیر جعفری به عنوان یکی از بازیگران اصلی فیلم به تازگی جلوی دوربین رفته است تا در کنار امیر جدیدی که امسال موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شد زوج اصلی قانون مورفی را تشکیل بدهند.
 رامبد جوان

گروه فیلمبرداری فیلم قانون مورفی در گیلان

“قانون مورفی” فیلمی پر بازیگر است که در ژانر کمدی اکشن در تهران و شمال کشور فیلمبرداری می شود. این فیلم یک بازیگر اصلی دیگر هم دارد که به زودی معرفی می شود.

رامبد جوان برای فیلم جدیدش امیرجدیدی را به عنوان یکی از بازیگر اصلی مرد انتخاب کرد.

 قانون مورفی

رامبد جوان در کنار بدلکار فیلم قانون مورفی

فیلمبرداری این فیلم که قانون مورفی نام دارد از پنج بهمن ۱۳۹۶ در تهران آغاز شد. قانون مورفی فیلمی پربازیگر است و محمد شایسته تهیه کنندگی اش را بر عهده دارد. این فیلم که فضایی اکشن و کمدی دارد در تهران و شمال کشور تصویربرداری خواهد شد . امیر جدیدی اولین بازیگری است که جلوی دوربین رفته است.
رامبد جوان کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز ۸۷ از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال ۱۳۸۰ از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.
رامبد جوان

بازگشت رامبد جوان به سینما با فیلم قانون مورفی

رامبد جوان تابحال چهار فیلم را روی صحنه سینما برده است که از جمله آنها میتوان به :نگار در سال ۱۳۹۵ ، ورود آقایان ممنوع در سال ۱۳۸۹ ، پسر آدم، دختر حوا در سال ۱۳۸۸ و اسپاگتی در هشت دقیقه در سال ۱۳۸۳ اشاره کرد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26889

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0