تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

حرف های جنجالی الهام چرخنده در برنامه دید در شب

حرف های جنجالی الهام چرخنده در برنامه دید در شب

الهام چرخنده با حضور در برنامه دید در شب رضا رشیدپور درباره حواشی فیلمی که اخیرا در شبکه های مجازی در حال انتشار است توضیحاتی را ارائه داد.

حرف های جنجالی الهام چرخنده در برنامه دید در شب

مصاحبه جنجالی الهام چرخنده و رضا رشیدپور 

رضا رشیدپور در برنامه دید در شب این هفته میزبان الهام چرخنده بود ، در این برنامه الهام چرخنده درباره حواشی اخیرش توضیح داد.

الهام چرخنده دربرنامه «دید در شب» گفت که من و پدر جد بختیاری ام هم نمی تواند جای گوگوش باشد.
 
رضا رشیدپور در بخشی از این برنامه به گذشته این بازیگر و مجری پرداخت و گفت شما زمانی که در مالزی بودید با علیرضا امیر قاسمی جلسه گذاشتید برای کنسرت و گفته می شد که شما دیسکو هم دارید.

چرخنده در پاسخ گفت که من با آقای امیرقاسمی تنها جلسه نگذاشتم، آقای نوابی پدر ارسطو [همسر سابق چرخنده] هم حضور داشتند، در آن جلسه هم حجابم کاملا رعایت شده بود.

او تاکید کرد که تا به حال پایش را در دیسکو نگذاشته است. رشیدپور هم به چرخنده گفت که البته فضای کنسرت در خارج از کشور فرقی با دیسکو ندارد، ما فقط شنیدیم و شما خودتان بودید و دیدید.

چرخنده گفت که در یکی از بهترین سالن های مالزی(برج دوقلو) که محل کنسرت گوگوش و هنرمندان خارجی دیگر است، برای هنرمندان ایرانی مثل بنیامین برنامه گذاشته و امکانی را برای اجرای هنرمندان داخل ایران فراهم کرده است.

الهام چرخنده و رضا رشیدپور

الهام چرخنده و رضا رشیدپور در برنامه دید در شب

او گفت که قرار بوده احسان خواجه امیری هم در همین سالن برنامه اجرا کند، اما این اتفاق نیفتاده است. او تاکید کرد که در این برنامه ها هم با لباس بختیاری و حجاب کامل حضور داشته است.

رشیدپور به یکی از نقل قول های این بازیگر و مجری اشاره کرد و گفت که شما گفته بودید می خواستم جای گوگوش را بگیرم. او هم جواب داد:« من و پدر جد بختیاری ام هم نمی تواند جای گوگوش باشد. ما گل به خودی خوردیم آقای رشیدپور. بدترین مقاله را درباره ی من خبرگزاری ای نوشت که منتسب به سپاه هست.»

رشیدپور پرسید که منظور شما خبرگزاری فارس است و چرخنده هم گفت:«بله». او اضافه کرد که من با این خبرگزاری تماس گرفتم و گفتم چرا من را با یک بیمار اسکیزو فرنی مقایسه کرده اید؟ من مادر دوتا بچه هستم. خانمی که جواب داد گفت که ببخشید اشتباه شده است و …همین خبرگزاری زمانی که من برای دیدار با رهبری دعوت شده بودم، اسم همه ی هنرمندان را نوشت و اسم من را ننوشت.

رشیدپور از چرخنده پرسید:«شما می گوئید گل به خودی خوردید و بعد اشاره می کنید، خبرگزاری فارس منتسب به سپاه هست، مگر شما سپاهی هستید؟ که چرخنده پاسخ داد:«خیر.»

مجری برنامه ی «دید در شب» از چرخنده پرسید که شما مدرکی دارید که خبرگزاری فارس به شما گفته اسکیزوفرنی هستید، او هم پاسخ داد:«مرا با یک آقایی مقایسه کرده بودند که آمده بود مدعی جریانی شده بود.»

رشیدپور تا انتهای برنامه چندبار از چرخنده در مورد نقل قول او در مورد گوگوش پرسید و در نهایت چرخنده گفت که چنین جمله ای را نگفته است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=93471

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0