تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
2

ترفندهای آرایشی مخصوص خانم های عینکی

ترفندهای آرایشی مخصوص خانم های عینکی

ترفندهای آرایشی که برای چشم عینکی ها خواهیم گفت، روش آرایش چشم و انتخاب لوازم آرایشی مناسب برای زیبا شدن چشم و مژه ها است پس اگر عینک می زنید حتما بخوانید.

ترفندهای آرایشی مخصوص خانم های عینکی

ترفندهای آرایشی برای آرایش چشم عینکی ها

ترفندهای آرایشی چشم مخصوص دختران و زنانی که از عینک استفاده می کنند راهنمایی است برای آرایش درست چشم با حفظ زیبایی و جذابیت از پشت عینک پس چشم عینکی ها هم برای زیبا شدن چشمانشان باید از رازهای آرایشی مخصوص خودشان استفاده کنند.

در این مطلب قصد داریم یکسری نکات و راهنمایی های اساسی را در اختیار خانوم های عینکی قرار دهیم که چگونه چشمانی زیبا همراه با عینک داشته باشند. بنابراین نکات زیر را دنبال کنید تا آرایشی جذاب داشته باشید.

نکات مهم و ترفندهای آرایشی چشم با عینک

ریمل ضد آب :استفاده از ریمل ضد آب و یا خشک برای چشمان شما ، سبب برجستگی چشمانتان شده و زیبایی شما را دو چندان می کند.

ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی برای خانم های عینکی

سایه و خطوط سایه :چشمان خود را با دقت آرایش کنید. سایه را به پشت چشم خود بکشید و خطوطی ایجاد کنید.از آرایش در خارج از مرزهای قاب عینک خودداری کنید. زیرا چهره ای زشت و ناسازگار به شما می دهد.

هماهنگ سازی خط چشم با قاب عینک :همه می دانند که چشم ها بدون خط چشم خسته بنظر می رسند. خط چشم خود را با دقت بکشید تا از کثیفی و نا منظم شدن آن جلوگیری نمایید. همیشه سعی کنید آرایش ملایمی برای چشمان خود داشته باشید و از خط چشم قهوه ای تیره به جای مشکی استفاده کنید.

فرموژه :با احتیاط مژگان خود را فر کنید و به آن حالتی دهید که با فریم عینک شما متناسب باشد. در اینصورت چشمانی زیبا خواهید داشت و چشمان شما از پشت عینک برجسته بنظر می رسد.

سایه چشم خنثی :همیشه از سایه چشم با رنگ خنثی استفاده کنید. اگر که از یک بزرگ استفاده می کنید پس باید آرایشی تیره داشته باشید تا چشمان شما شیک و برجسته بنظر برسند. اگر از عینک کوچکتری استفاده می کنید سعی کنید از رنگ های خنثی استفاده نمایید و آن را با دقت به پشت چشم خود بکشید.

چشم گربه ای :زمانی که از عینک استفاده می کنید ، آن تا حدودی مانع از نمایان شدن آرایش چشم شما می شود. پس سعی کنید چشمان خود را گربه ای آرایش کنید. تا ظاهری شیک و مناسب داشته باشید. 

تکینک ها و ترفندهای آرایشی برای خانمهای عینکی

ترفندهای آرایشی

اگر عینک می زنید این ترفندهای آرایشی را بدانید

نگاه دیگران را روی نقطه دیگری متمرکز کنید: اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که از عینک زدن خجالت میکشند. سعی کنید با تکنیکهای آرایشی نگاه دیگران را به نقطه دیگری در صورتتان هدایت کنید. برای این کار آرایش لبها مناسب ترین گزینه است. استفاده از رژهای صورتی، قرمز و بنفش میتواند به شما کمک کند.

حالت ابروهایتان را درست کنید: ابروهای خوش حالت و خوش فرم مکمل خوبی برای چشمهاست. کسانیکه عینک میزنند با اصلاح درست ابروها موقعیت خوبی به چهره خود میدهند. با استفاده از مداد ابروی مناسب آرایش خوبی برای ابروهای خود فراهم کنید.

 تمرکز روی چشمها: عینک بخش زیادی از چشمهای شما را پوشش میدهد و اگر میخواهید مطمئن شوید چشمان شما از پشت شیشه عینک جذابیت خود را دارد میتوانید بیشتر تمرکز خود را روی چشمها قرار دهید. بر خلاف باور عموم که میگویند آرایش پشت عینک دیده نمیشود شما میتوانید استفاده از خط چشم ضخیم و فر مژه و ریمل حجم دهنده به چشمانتان جلوه بیشتری دهید.

انتخاب صحیح رنگ و مدل عینک: نیازی نیست که شما با یک آرایش غلیظ صورت خود را جلوه دهید. گاهی قاب عینکهای رنگی و یا عینکهای مدل داری که به فرم صورت شما می آید خود باعث زیباتر شدن شما میشود.

آرایش کمتر پلکها: از آنجاییکه عینک پلکها را تا حد زیادی میپوشاند، نباید نگران استفاده از سایه چشم باشید. اگر تاکید دارید که حتما آرایش پلک داشته باشید میتوانید یک رنگ خنثی را به عنوان سایه استفاده کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2787

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0