تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند

کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند

اگر دوست دارید بدانید زیباترین و جذاب ترین زنان جهان اهل کدام کشورها هستند ما در ادامه لیست کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند معرفی کرده ایم.

کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند

زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند؟

زنان در کشور های مختلف جهان بسته به شرایط ژنتیکی، جغرافیایی و حتی ویژگی های رفتار شناسی با یکدیگر متفاوت هستند. معیار ها نیز برای سنجش زیبایی آنها متفاوت هستند.

۱۹۵ کشور در جهان وجود دارد و مردم همه وقت بر سر اینکه کدام کشور زیباترین زنان جهان را دارد بحث و جدل می کنند. این سوالی هست که یک جواب دقیق یا منبعی برای ثابت ندارد زیرا هر فردی رویکرد متفاوتی به زیبایی دارد. شاید به بگویید زنی خوشگل هست اما از نظر دیگران این طور نباشد.

زیباترین زنان جهان

زیباترین زنان جهان اهل کجا هستند؟

زنان کشورهای گوناگون نه تنها از نظر ظاهر بلکه خصوصیات هم با یکدیگر متفاوت میباشند. ما بر اساس داده های جمع آوری شده فهرستی از کشورهایی تهیه کرده ایم که زیباترین زنان جهان را دارند.در ادامه لیست ۱۵ کشور که زیباترین زنان جهان را دارند آمده هست.

۱۵» فیلیپین

این کشور رتبه ی دوم بیش ترین برد ”چهار جشنواره ی بزرگ بین المللی زیبایی“ را دارد. آن ها هر سال یکی از مدعیان قدرتمند این جشنواره ها میباشند اما زیبایی فقط بخش کوچکی از فیلیپینی بودن هست. آن ها به دلیل ملاحت، مهربانی و ارزش های خانواده محورشان مشهور میباشند.

۱۴» انگلستان

امروزه بریتانیا تدریجی در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ مختلط هست و به همین دلیل زنان بریتانیایی با ظاهر و رنگ های گوناگون دیده می شوند. این روزها بریتانیایی ها از برترین تولیدکنندگان مدل ها و سلبریتی های مشهور میباشند. آن ها بسیار تحصیل کرده میباشند سلیقه ی خوبی در مد دارند.

۱۳» استرالیا

زنان استرالیایی چهره های بسیار متفاوتی دارند. زیبایی آن ها محصول مهاجران مختلفی از سراسر جهان هست. آن ها عاشق مد میباشند و همه ی وقت به ظاهرشان دقت دارند. خوش مشرب، اجتماعی و سرگرم کننده میباشند.


۱۲» ایالات متحده کشور آمریکا

به علت پیشرفت شان در حوزه های سلامت و فن آوری، میدانند چطور مراقب خودشان باشند و جذاب بمانند. وقتی به لس انجلس، میامی و نیویورک میروید، خیابان ها پر از آمریکایی های جذاب هست. آن ها با اعتماد به نفس، سرگرم کننده، مستقل و بسیار صمیمی میباشند.

۱۱» کانادا

به علت چند فرهنگی بودن کانادا ، ترکیب زیبایی از ژن ها در آن پدیدار شده هست. زنان کانادایی با نزاکت، ورزش دوست و سرگرم کننده میباشند. هم چنین بسیار تحصیل کرده و مستقل میباشند. آن ها عاشق مد و مراقبت از خود میباشند تا موقر جلوه کنند.

۱۰» هلند

رتبه دهم به زنان هلندی تعلق دارد. زنان هلندی نه تنها جذاب بلکه قدبلند هم میباشند. قد متوسط در این کشور ۱۷۳ سانتی متر هست و بیش ترشان بلوند میباشند.

۹» ایتالیا

یکی از برترین کلمات برای توصیف ایتالیایی ها ”با کلاس“ هست. بیشتر زن های ایتالیایی چشمانی قهوه ای دارند. در ایتالیا میتوانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم مشاهده نمایید. آن ها به لباس پوشیدن و استایل شان اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل همه ی وقت با اعتماد به نفس و خوش ظاهر میباشند.

۸» ونزوئلا

این سرزمین از موهبت زنان جذاب برخوردار هست. جشنواره های ملکه زیبایی گواه آن هست. ونزوئلایی ها رکورد بردن بیش ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همه ی وقت جزو برترین های این جشنواره ها میباشند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره کننده دارند.

۷» روسیه

روسیه کشور برازنده ترین زنان جهان هست. بیش تر زنان روس قد بلند و مو های بلوند، چشمان آبی، استخوان های گونه ی برجسته و اندامی خوشگل دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی های غربی و شرقی هست. آن ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی میباشند.

۶» کلمبیا

زنان کلمبیایی که عمده فاصله ای با ونزوئلا ندارند، بسیار خوشگل و جذاب میباشند. این زنان لاتین پوست برنزه ی طبیعی، مو های تیره و چشمانی خوشگل دارند. بیش تر آن ها بسیار مهربان، صادق و خانواده دوست میباشند.

۵» آرژانتین

زنان آرژانتینی خوش چهره میباشند و به زیبایی شان بسیار اهمیت می دهند. آن ها عاشق مراقبت از پوست و موهای شان میباشند تا همۀ وقت} مسحورکننده به نظر برسند.

۴» دانمارک

زنان دانمارکی آن قدر خوشگل میباشند که رتبه چهارم را به خود اختصاص دهند. آن ها بلوند، ظریف و با قد متوسط میباشند. زنان دانمارکی پوست جذاب و چشمان آبی دارند که آن ها را جذاب تر می سازد. زنان دانمارکی با اعتماد به نفس و هدفمند میباشند.

۳» اکراین

آن ها شبیه زنان روسی اما زیباتر میباشند. همه ی وقت مراقب خود میباشند تا موقر و خوشگل جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن ها کار سختی نیست. همه ی چیز آن ها بی نقص هست و به همین دلیل در رتبه ی سوم قرار دارند.

۲» برزیل

برزیل کشور زیباترین دختر جهان هست. بلوند یا سیاه فرقی نمیکند، هردو خوشگل میباشند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن ها را جذاب تر می کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار مهم هست. آن ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی میباشند. هاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین های سنتی و فرهنگی میباشند.

۱» سوئد

سوئد کشور الهه ها هست و به همین علت در رتبه اول قرار دارند. زیبایی آن ها غیرواقعی به نظر میرسد. آن ها قدبلند ظریف و بلوند میباشند. چشمان آبی، پوست روشن دماغ قلمی و چانه زاویه داردارند. عاشق مد میباشند اما آرایش غلیظ نمیکنند تا طبیعی تر به نظر برسند. زنان سوئدی ترکیبی از زیبایی و ذکاوت میباشند. آن ها فوق العاده باهوش و مستقل میباشند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3570

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0