تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

موج دار کردن موها بدون هیچ وسیله ای!

موج دار کردن موها بدون هیچ وسیله ای!

اگر موهای صافی دارید اما به موهای موج دار علاقه دارید ساده ترین راه موج دار کردن مو بدون هیچ وسیله خاصی را به شما معرفی میکنیم.

موج دار کردن موها بدون هیچ وسیله ای!

چگونه موهای موج دار داشته باشیم؟

داشتن موهای موج دار کار بسیار ساده ای است و به به هیچ وسیله خاصی نیاز ندارد, شما میتوانید با بافتن موهایتان آن ها را موج دار کنید.

می خواهید مدل جدید و تازه ای به موهای صاف خود بدهید و موهای موج دار داشته باشید؟ این مطلب را بخوانید و همین امشب موج دار کردن موهای تان، با بافتن را تجربه کنید.

موهای موج دار

موهای موج دار با بافتن مو

اگر قبل از خواب موهای خود را بشویید و روی آن بخوابید تا صبح موهای تان موج دار می شود. پس از حمام، بگذارید موهایتان با هوای آزاد کمی خشک شود و البته هنوز کمی مرطوب باشد.

قبل از اینکه موها را ببافید؛ ژل، کرم یا هر نوع ژل حالت دهنده دیگری را استفاده کنید. موها را به قسمت های پنج تا هشت سانتی دسته کنید. از قسمت مرکزی شروع کنید، از پیشانی تا گردن، و از هر طرف به سمت پایین انجام دهید. قسمت هایی که بافته اید را کلیپس کنید و یا گره بزنید تا نیازی به بافتن دوباره نباشد.

خودتان و یا با کمک یکی از دوستان تان، موها را به صورت فرانسوی ببافید، به گونه ای که ضخامت هر بخش حدود دو تا سه سانت باشد و سپس آن را با گیره ای پلاستیکی نگه دارید.

با موهای بافته شده بخوابید. معمولا ۶ ساعت زمان برای خشک شدن موهای بافته نیاز است. صبح موهای خود را باز کنید. از یک سمت شروع کرده و کل موها را باز کنید.
با انگشتان بافت موها را باز کنید. از شانه یا برس استفاده نکنید، در غیر این صورت موهای تان وز خواهد شد. پس از حالت دادن به موها، روی موهای تان تافت بزنید تا حالت موها ثابت بماند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3642

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0