تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

موجودات نفرین شده در سرداب یک خانه !

موجودات نفرین شده در سرداب یک خانه !

موجودات عجیب و غریبی در سرداب یک خانه پیدا شده که اهالی خانه معتقدند آن ها موجودات نفرین شده هستند.

موجودات نفرین شده در سرداب یک خانه !

کشف موجودات نفرین شده عجیب

پیدا شدن موجودات عجیب و غریب در یک خانه در آفریقای جنوبی اعضای خانواده را شوکه کرد.این خانواده آفریقایی در خصوص ماجرای پیش آمده گفتند که با شنیدن صداهایی آزار دهنده از قسمت آشپزخانه خانه شان کنجکاو شدند تا علت آن را بررسی کنند که با این صحنه عجیب روبرو شدند.انجمن حمایت از حیوانات “روستنبرگ” ضمن مخالفت با کشتن این حیوان خواستار آن شد تا دو موجود باقیمانده برای انجام بررسی ها و تحقیقات بیشتر به آنها تحویل داده شود. گفتنی است، تا پیش از حاضر شدن آنها در محل، چهار حیوان مشابه توسط این خانواده کشته شده بودند اما آنها موفق شدند از کشتن دو حیوان باقیمانده جلوگیری کنند.

موجودات عجیب و غریبی که در این خانه پیدا شدند سری شبیه گربه و بدنی مثل موش داشتند. اعضای خانه که این موجودات عجیب و غریب را در سرداب خانه پیدا کردند با یک رهبر مذهبی برای چگونگی برخورد با آنها مشورت کردند و در نهایت این موجودات را از بین بردند.
موجودات عجیب

موجودات نفرین شده و عجیب غریب

با وجود اینکه از بین بردن این موجودات عجیب با مشورت کلیسای محلی انجام شد یک موسسه خیریه محلی این کشتار را محکوم کرده است.

این حیوانات عجیب در یک خانه در «لسابونگ»(Lethabong) واقع در «روستنبرگ»، در آفریقای جنوبی پیدا شدند. مردم محلی بر این باورند که اینها موجودات نفرین شده هستند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47667

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0