تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

خراب شدن ترن هوایی وسط ریل در حالت وارونه! + عکس

خراب شدن ترن هوایی وسط ریل در حالت وارونه! + عکس

تمام کسانی که سوار ترن هوایی بودند وارونه بین زمین و آسمان مانده بودند و فریاد می کشیدند اما مسئولان گفتند که این حادثه و خرابی نبوده است بلکه برای افزایش هیجان ایجاد شده است!!

خراب شدن ترن هوایی وسط ریل در حالت وارونه! + عکس

اتفاقی عجیب و هولناک در ترن هوایی شهربازی

بعد از انتشار اخبار نارحت کننده مبنی بر مرگ کودک در شهربازی ابن بار مردم تکرار مشکل فنی وسیله بازی بودند اما خوشبختانه تلفاتی رخ نداد. 

یکی از وسایل تفریحی مشابه ترن هوایی در شهربازی “درایتون مونار” برای دقایقی از کار افتاد و تمامی کسانی که سوار بر آن بودند به صورت وارونه باقی ماندند. این اختلال در حرکت ترن هوایی ساعت ۳:۲۰ دقیقه بعدازظهر اتفاق افتاد و دمای بالای هوا در ان لحظه استرس افرادی که سوار بر وسیله بازی بودند را چند برابر می کرد .

ترن هوایی

عکس لحظه وارونه ماندن افراد سوار بر ترن هوایی به دلیل خرابی دستگاه

هیچ اطلاعاتی در مورد علت خرابی و مدت زمانی که افراد سوار بر ترن در این وضعیت باقی ماندند منتشر نشده است و جالب است وب سایت این شهربازی ادعا کرده است که توقف این وسیله بازی هیچ ارتباطی به خرابی آن نداشته است و سبک بازی آن توقفی است که موجب وحشت و بیشتر شدن هیجان شود.

اما شاهدان این ماجرا که تصاویر و کلیپ آن را در فضای مجازی منتشر کرده اند نوشتند که دقایقی افرادی که سوار ترن هوایی بودند به صورت وارورنه باقی ماندند و فریادهای آن از سر وحشت زدگی تمام فضای شهربازی را پر کرده بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48763

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0