تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

ماجرای عشقی داریوش فرهنگ در برنامه دورهمی + عکس

ماجرای عشقی داریوش فرهنگ در برنامه دورهمی + عکس

داریوش فرهنگ کارگردان و بازیگر کشورمان شب گذشته ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و ماجرای عشقی ناکام را در این برنامه بازگو کرد.

ماجرای عشقی داریوش فرهنگ در برنامه دورهمی + عکس

داریوش فرهنگ مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان داریوش فرهنگ کارگردان و بازیگر کشورمان بود.

داریوش فرهنگ و نیم قرن فعالیت در دنیای هنر

مهران مدیری دلیل دعوت از داریوش فرهنگ به برنامه را ۵۰ سال فعالیت هنری او ذکر کرد و در ابتدای این گفتگو از داریوش فرهنگ خواست درباره این ۵۰ سال توضیح دهد که گفت:من از سال ۴۶ زمانی که دانشجو بودم به همراه مهدی هاشمی گروه تئاتر را راه انداختیم ، بعد از انقلاب وارد دنیای تلویزیون شدم و علاوه بر بازی کارگردانی هم میکردم.

مهران مدیری با تعجب از سن داریوش فرهنگ یاد کرد و گفت :باورتان میشود داریوش فرهنگ ۷۰ سال داشته باشد ؟ راز جوان ماندن شما در چیست ؟ کارگردان سریال راه شب گفت:به نطرم ورزش و توجه به سلامتی و در کنار آن عشق و شور ، من در یک تئاتر با چنان شور و عشقی روی صحنه رفتم که همه گمان میکردند من ۳۰ سال دارم.

ماجرای جالب ساخت سلطان و شبان توسط داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ درباره ماجرای ساخت سلطان و شبان گفت:سریال سلطان و شبان سال ۶۰ ساخته شد و سال ۶۱ پخش شد و هنوز هم بعد از اینهمه سال طرفداران زیادی دارد. آخرین تئاتر من قبل از انقلاب روی صحنه رفت و با جنجال مدیریتی که برای آن رخ داد تصمیم گرفتیم که به تلویزیون بیاییم . من و مهدی هاشمی تصمیم گرفتیم به یک جای دنج برویم و فیلمنامه فیلم جدیدمان را بنویسیم . شما را برای رفتن انتخاب کردیم اما پول نداشتیم که برویم . همسر من و مهدی هاشمی سه سکه به ما دادند که به شما برویم و با دست پر برگردیم و خداراشکر سریال سلطان و شبان خوش درخشید.

داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ در برنامه دورهمی

داریوش فرهنگ در ادامه این صحبت ها گفت :ما نسل بعد از عزت الله انتظامی ، علی نصیریان و جمشید مشایخی بودیم و این اقیانوس بیکران همیشه ادامه دارد و من لب این اقیانوس ایستاده ام و همیشه دوست دارم هنرجو باشم .

کارگردان سریال سلطان و شبان در پاسخ مهران مدیری درباره فیلم مورد علاقه اش گفت:من ۱۲ تا فیلم سینمایی ساخته ام که ۳ تای آن را بیشتر دوست دارم ؛ طلسم ، دو فیلم با یک بلیت و یک گزارش واقعی . سریال در جستجوی آرامش آخرین سریال من در تلویزیون بود که به نظرم زمان خوبی برای پخش در اختیار نداشت و اگر از آی فیلم پخش شود بیننده های بیشتری خواهد داشت.

ماجرای عشقی داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ درباره عاشق شدن گفت :زمانی که ما مدرسه میرفتیم یک گروه دوچرخه سوار بودیم که هرروز با دوچرخه رفت و آمد میکردیم. سرکوچه ما یک خانه بود که همیشه یک دختر از آن بیرون را نگاه میکرد و همه ما فکر میکردیم که عاشق ما شده است. یک روز که از مسیر همیشگی رد میشدیم دیدم پنجره بسته است و غمگین به خانه رفتم و مادرم متوجه حال من شد و گفت برایش نامه ای بنویسم تا مادرم به دستش برساند و من هم نوشتم. نامه به دست او رسید اما هفته بعد آنها از آنجا رفتند و این عشق برای همیشه ناکام ماند و من فیلم راه شب را بر طبق همین ماجرا ساختم و این فیلم را خیلی دوست دارم.در ادامه این گفتگو داریوش فرهنگ به دوبار ازدواجش و یک دختر و پسری که حاصل این ازدواج است اشاره کرد.

داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان کشورمان

در ادامه این گفتگو مهران مدیری به افتضاح بودن آشپزی و حساب کتاب داریوش فرهنگ شاره کرد و این کارگردان کشورمان در تکمیل صحبت مهران مدیری خاطره ای از درست کردن نیمرو و اشتباهی نوشتن یک چک به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان اشاره کرد و از نمرات بدی که در مدرسه میگرفت صحبت کرد و درباره خط قرمز اخلاقی اش گفت :خط قرمز اخلاقی من دروغ ، تزویر و ریا است و خودم آنقدر مغرور هستم که هرگز دروغ نگویم.

داریوش فرهنگ در بخش پایانی این برنامه یک پوستر از تئاتری که روی صحنه دارد با امضای خودش تقدیم موزه دورهمی کرد و مهران مدیری به حراج این موزه به زودی اشاره کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26678

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0