تاریخ : پنج شنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۲ Thursday, 29 June , 2023
1

شکست کنتراتی های خندوانه در شب پنجم ادابازی

شکست کنتراتی های خندوانه در شب پنجم ادابازی

شب گذشته ۵ شهریورماه ۹۶ ، مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه برگزار شد و گروه کنتراتی های خندوانه مغلوب گروه خوشحال و شاد خندان شد.

شکست کنتراتی های خندوانه در شب پنجم ادابازی

شب پنجم مسابقه ادابازی خندوانه برگزار شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۵ شهریورماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان دو گروه دیگر از شرکت کننده های مسابقه ادابازی بود. در شب پنجم مسابقه بزرگ ادابازی خندوانه مجید افشاری و میثم درویشان پور در گروه کنتراتی های خندوانه در برابر امیر کربلایی زاده و حسین رفیعی در گروه خوشحال و شاد خندان به رقابت پرداختند.

رقابت کنتراتی های خندوانه در برابر خوشحال و شاد خندان در ادابازی خندوانه

اولین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه با حضور مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی در گروه گلهای داوودی ۲ و نصرالله رادش و حامد آهنگی در گروه سایز ۴۲ برگزار شد. گروه گلهای داوودی که برنده مرحله قبل مسابقه ادابازی بود در این مرحله مغلوب گروه سایز ۴۲ شد و خیلی زود از دور مسابقه کنار گذاشته شد.

در دومین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه بهزاد خداویسی و قربان نجفی در گروه ریسه با مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت به رقابت پرداختند و گروه پالت مغلوب گروه ریسه شد.

در شب سوم پیمان عباسی و مجید واشقانی در گروه ژن خوب در برابر آرین و احسان کرمی در گروه برادران تاچی بانا به رقابت پرداختند که گروه برادران تاچی بانا با ٤٧ امتیاز برنده مسابقه شد.

شب چهارم مسابقه ادابازی با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه “صدا سیما” و علی ضیایی و بابک رفاهی در گروه “افسانه سه برادر به جز فرهانشون ” برگزار شد و گروه افسانه سه برادر با ۳۹ امتیاز مغلوب گروه صدا سیما شد.

شب پنجم ادابازی

حسین رفیعی و میثم درویشان پور در شب پنجم مسابقه ادابازی خندوانه

در شب پنجم مسابقه بزرگ ادابازی خندوانه مجید افشاری و میثم درویشان پور در گروه کنتراتی های خندوانه در برابر امیر کربلایی زاده و حسین رفیعی در گروه خوشحال و شاد خندان به رقابت پرداختند.

در بخش ابتدایی برنامه کری خوانی بین طرفین صورت گرفت و گروه مجید افشاری و میثم درویشان پور توانست با کسب یک امتیاز کری خوانی شروع کننده این مسابقه باشد.

 شب پنجم ادابازی

مجید افشاری و امیر کربلایی زاده در شب پنجم مسابقه ادابازی خندوانه

مراحل مسابقه ادابازی یکی پس از دیگری انجام شد و در نهایت مجید افشاری و میثم درویشان پور در گروه کنتراتی های خندوانه با امتیاز ۱۶ در برابر امیر کربلایی زاده و حسین رفیعی در گروه خوشحال و شاد خندان با ۳۲ امتیاز شکست خوردند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=25202

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0