تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

طلاق گرفتن به خاطر خانه یک خوابه!

طلاق گرفتن به خاطر خانه یک خوابه!

دلیل اقدام برای طلاق گرفتن یک زوج جوان بسیار عجیب بود زیرا دلیل آنها برای طلاق گرفتن یک خوابه بودن خانه یشان است.

طلاق گرفتن به خاطر خانه یک خوابه!

طلاق گرفتن به بهانه عجیب!

طلاق گرفتن عجیب یک زوج جوان تعجب همه را برانگیخت. جدایی یک زوج جوان فقط به خاطر خانه یک خوابه بهانه ی عجیبی است. خانه یکخوابه برای زندگی مشترک سامان و الناز دردسرساز شد و این زوج جوان را پس از ۲ سال زندگی به دادگاه خانواده کشاند.

مرد جوان زمانی که در مقابل قاضی عموزادی، رئیس شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده قرار گرفت درخصوص علت این درخواست گفت:آقای قاضی همسرم مرا دیوانه کرده است. او چند وقتی است از صبح تا شب مرتب دعوا راه می اندازد و از من می خواهد خانه ای دو خوابه اجاره کنم.

در صورتی که خودش می داند من پول ندارم، ولی همسرم وضعیت مرا درک نمی کند و فقط حرف خودش را تکرار می کند. الان ۶ ماهی می شود که زندگی ما فقظ به خاطر مساله به این سادگی به جهنم تبدیل شده و هر شب با هم جنگ و دعوا داریم. الناز متوجه وضعیت مالی من نیست و مرتب می گوید باید به خانه ای دو خوابه اسباب کشی کنیم. آنقدر سر این موضوع با هم درگیر شدیم که تصمیم به جدایی گرفتیم.

 

طلاق گرفتن

دلایل غیر منطقی زوج های جوان برای جدایی

 

همسر این مرد نیز به قاضی گفت:آقای قاضی من چیز زیادی از شوهرم نمی خواهم. فقط از او خواستم خانه ای دو خوابه اجاره کند. حتی نگفتم در منطقه ای بهتر یا با متراژ بالاتر. فقط از این که خانه ام فقط یک خواب دارد ناراحت هستم برای همین به او گفتم حالا که خانه برای خودمان نیست، از اینجا اسباب کشی کنیم و به خانه ای دو خوابه برویم. تا من هم به آرزویم برسم، اما سامان با من لجبازی می کند و هزار تا بهانه می آورد که از این خانه اسباب کشی نکنیم. من هم وقتی دیدم او با من لجبازی می کند، از تصمیمم منصرف نشدم و الان هم فقط در صورتی حاضر به ادامه زندگی با سامان هستم که مرا به یک خانه دو خوابه ببرد.

 

طلاق گرفتن

دلایل غیر منطقی زوج های جوان برای جدایی

 

در پایان قاضی دلیل آنهارا برای جدایی کافی ندانست و سعی کرد این دو را از طلاق منصرف کند، ولی آنها هیچکدام از حرف خود کوتاه نیامدند، برای همین رسیدگی به این پرونده به جلسه آینده موکول شد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48076

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0