تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

راه حل های آسان برای رفع مشکلات زیبایی

راه حل های آسان برای رفع مشکلات زیبایی

راه حل هایی ساده و دور ار انتظار در بسیاری از مشکلات زیبایی کارگر هستند، راه هایی بسیار آسان برای حل بزرگترین مشکلات پوست و مو . حتما آنها را امتحان کنید.

راه حل های آسان برای رفع مشکلات زیبایی

راه حل های رفع مشکلات زیبایی برای آرایش بهتر پوست

بایک جوش سرسفید روی پیشانی تان درگیر هستید؟ یا پوستی خشک؟ قبل از اینکه به دنبال راه چاره به داروخانه بروید، به راه حل های ما دقت کنید؛ ممکن است راهی برای همه آن چیز هایی که برای برطرف کردن این مشکلات شایع و دیگر مسائل نیاز دارید داشته باشید.

حتما شما هم گاهی با این مشکلات روبه رو شده اید و احساس بدی به شما دست داده، اما باور کنید حل مسائل مربوط به زیبایی چندان سخت نیست.

۴ مشکل بزرگ زیبایی به همراه ۴ ترفند آسان

مشکل:ناخن های زرد
راه حل:ماساژ با لیموترش

لاک های تیره ناخن های تان را زرد و بدرنگ کرده است؟ راه حل آن در آشپزخانه تان است! یک عدد لیمو ترش را از وسط نصف کرده، ناخن های تان را با آن ماساژ دهید (اسید موجود در لیمو، رنگ زرد ناخن را محو می کند). سپس برای تقویت آن ها از یک محلول ویتامینه استفاده کنید.

مشکل:نخوابیدن آرایش روی پوست
راه حل:شستن فرچه ها

می خواهید آرایش خود را محو و طبیعی جلوه دهید، اما کرم پودر روی صورت تان نمی خوابد؟ دلیل آن واضح است؛ مدت زیادی است که فرچه های آرایشی خود را نشسته اید! ۱قاشق چای خوری شامپو بچه را با یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و فرچه ها را در آن شست وشو دهید. سپس آن ها را آبکشی کرده و به وسیله یک دستمال حوله ای خشک کنید.

مشکلات زیبایی

برطرف کردن مشکلات زیبایی

مشکل:جوش روی گونه
راه حل:تمیز کردن گوشی تلفن

روی گونه های تان جوش های قرمز یا سرسفید ایجادشده؟ مقصر گوشی تلفن تان است! باکتری های جمع شده روی گوشی باعث می شوند منافذ پوست بسته شوند.
درنتیجه چربی اضافه زیر پوست باقی می ماند و باعث ایجاد جوش می شود. با استفاده از دستمال مرطوب ضدعفونی کننده روزی یک بار تلفن خود را تمیز کنید. جوش های تان نیز خودبه خود محو می شوند.

مشکل:موهای چرب
راه حل:جوش شیرین

فکر می کنید همیشه می توان با استفاده از اسپری و سرم موهای به هم ریخته خود را حالت داد؟ گاهی اوقات هرچه بیشتر از این محصولات استفاده می کنید، موهای تان بدحالت تر می شود. بهترین راه حل این است که روی برس خود مقداری جوش شیرین بریزید و موهای تان را با آن شانه کنید. این پودر با قدرت جذب بالایی که دارد، مواد و چربی اضافه را از روی موها برداشته و به آن حجم می دهد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3732

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0