تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
1

مدل کفش های مردانه ضروری برای آقایان خوشتیپ + تصاویر

مدل کفش های مردانه ضروری برای آقایان خوشتیپ + تصاویر

در این مطلب ۵ مدل کفش مردانه به شما معرفی میکنیم که داشتن آن ها برای آقایان خوشتیپ در موقعیت های مختلف ضروری است.

مدل کفش های مردانه ضروری برای آقایان خوشتیپ + تصاویر

۵ مدل کفش مردانه برای موقعیت های مختلف

آقایان خوشتیپ بیشتر از هرچیزی با مدل کفش هایشان شناخته میشوند، مدل کفش های مردانه تنوع زیادی ندارند و در کل هر مرد خوشتیپی به ۵ مدل کفش مردانه نیاز دارد تا در موقعیت های مختلف خوش استایل باشد. با این ۵ مدل کفش ضروری مردانه در ادامه آشنا شوید.

صندل مردانه

صندل های مردانه بهترین گزینه برای آقایان در روزهای گرم تابستان و استایل تابستانی آنها هستند اما صندل ها فقط برای تفریح دوستانه در پارک و رانندگی در مسیر سفر مناسب اند و با لباس های اسپرت و راحت ست میشوند.
 
صندل مردانه

مدل صندل تابستانی مردانه

کالج مردانه

کالج های اسپرت مردانه پرکاربردترین کفش مردانه هستند و بیشتر جاها میتوانید از آن ها استفاده کنید مثل محل کار, خرید, دانشگاه, مهمانی و … اگر اهل تیپ های اسپرت باشید کالج های مردانه بسیار برای شما مناسب اند که این روزها هم مد هستند. این سبک کفش های مردانه با شلوار های جین بهتر ست میشوند جین های مشکی و آبی.
 
کالج مردانه

مدل کالج مردانه ۲۰۱۸

کتانی مردانه

و اما میرسیم به راحت ترین نوع کفش مردانه که همین کتانی ها هستند, کتانی ها را کفش های ورزشی هم مینامند که برای ورزش, پیاده روی, استایل روزانه مناسب اند. آقا پسرهای جوان بیشتر از کتانی ها در استایل شان استفاده میکنند. کتانی ها را میتوانید با شلوارهای اسلش و جین بپوشید.
 
کتانی مردانه

مدل کتانی مردانه نایک 

کفش رسمی مردانه

هر مردی به یک جفت کفش رسمی برای موقعیت های خاص نیاز دارد تا با کت و شلوار ست کند موقعیت هایی مانند مراسم عروسی, مهمانی های رسمی, محل کار. کفش های رسمی مانند کفش های آکسفورد ظاهری مردانه تر به شما میبخشند و باعث میشوند استایلی کلاسیک داشته باشید.
 
کفش مردانه 97

کفش رسمی مردانه ۹۷

نیم بوت مردانه

آقایان در فصل زمستان چه مدل کفشی باید بپوشند؟ نیم بوت های مردانه برای پاییز و زمستان که هوا سرد است و برف و باران می آید مناسب هستند. نیم بوت ها استایل جذابی به شما میبخشند و باعث خوشتیپی شما در فصل سرد سال میشوند.
 
نیم بوت مردانه

نیم بوت مردانه زمستانی شیک

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1230

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0