تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

فرناز رهنما چرا اینقدر جوان و زیبا مانده؟

فرناز رهنما چرا اینقدر جوان و زیبا مانده؟

زیبایی و جوان ماندن بازیگران ایرانی همیشه برای همه جای سوال دارد که آن ها چگونه از پوستشان مراقبت میکنند, راز زیبایی فرناز رهنما بازیگر ۳۷ ساله چیست؟

فرناز رهنما چرا اینقدر جوان و زیبا مانده؟

رازهای زیبایی فرناز رهنما

زیبایی و جوان ماندن بازیگران ایرانی همیشه برای همه جالب بوده و دوست داشتیم بدانیم آنها چه میکنند که پوست های زیبا و جوانی دارند. جوان ماندن آن ها باعث میشود حتی گاهی نتوانید سن شان را حدس بزنید, گاهی یک بازیگر خانمی که سن زیادی هم دارد به خوبی نقش دختر جوان را بازی میکند. در ادامه رازهای یک بازیگر جوان و زیبای ایرانی را به شما میگوییم.

فرناز رهنما

مراقبت از پوست به سبک فرناز رهنما 

فرناز رهنما همان نازنین سریال ساختمان پزشکان است که متولد سال ۱۳۶۰ است و ۳۷ سال سن دارد, او هم مانند تمام بازیگران ایرانی روش های خاصی برای زیبایی و مراقبت از سلامت پوست اش دارد که با آن ها آشنا میشوید.

فرناز رهنما و راز مراقبت از پوست

او به سلامت پوست اش اهمیت ویژه ای میدهد و به بهترین شکل از پوست خود مراقبت میکند . برای رسیدگی به پوست صورت حسابی وقت میگذارد و از کرم هایی مخصوص پوست صورتش استفاده میکند, او معتقد است سالها از کرم های طبیعی و سازگار با پوستش استفاده میکند.

برای مراقبت از دندان هایش هم روش خاصی را پیش گرفته و هر شش ماه زیر نظر دندانپزشک معاینه میشود تا کوچکترین آسیب ها را هر چه سریعتر برطرف کند.

فرناز رهنما

رازهای زیبایی فرناز رهنما

فرناز رهنما:با آرایش نخوابید!

یکی دیگر از رازهای زیبایی پوست و جوان ماندن فرناز رهنما این است که او هرگز با آرایش و گریم نمیخوابد, او معتقد است آرایش صورت باید قبل از خواب با پاک کننده های آرایشی پاک شوند. او بعد از هر گریم صورت خود را شسته و کرم های مراقبت از پوست استفاده میکند.

رژیم غذایی خاص, ورزش های رزمی و وشو, استفاده از موادغذایی تازه و استراحت کافی از دیگر رازهای جوان ماندن فرناز رهنما بازیگر کشورمان است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4380

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0