تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

مدل آرایش زنانه که مردان را زده می کند

مدل آرایش زنانه که مردان را زده می کند

خانم هایی که اهل آرایش هستند و آن دسته از زنانی که دوست دارند جذابیت همیشگی خود را برای همسرشان داشته باشند هرگز مرتکب اشتباهات آرایش زنانه نشوند.

مدل آرایش زنانه که مردان را زده می کند

مدل آرایش زنانه که مردان دوست ندارند

بعضی از خانم ها در استفاده از لوازم آرایشی و انتخاب مدل آرایش زنانه دچار اشتباهات بزرگی می شوند به طوری که موجب از بین رفتن جذابیت ظاهری شان می شود.به نظر می رسد که خانم ها متوجه کوچک ترین اشتباهات ظاهری خانم های دیگر می شوند. اما آقایان چطور؟ آیا آنهایی که هیچ سررشته ای از مدهای زنانه ندارند هم متوجه این موارد می شوند؟ در اینجا به نکاتی در این زمینه اشاره می کنیم که به نظر آقایان غیرجذاب است.
برق و اکلیل روی پلک ها 
اگر واقعا یک آرایشگر حرفه ای نیستید، بهتر است تا حد امکان از سایه های براق و اکلیلی برای آرایش چشمتان استفاده نکنید. این سایه ها تنها به عده ی کمی از زنان می آید. سایه های مات همواره بهترند چرا که به چین های چشم نمی چسبد.

مدل موی عجیب و غریب
این مدل مو برای یک مراسم جشن یا برای یک عکس پر زرق و برق در استودیو مناسب است. در سایر شرایط بهتر است مدل مویی عادی داشته باشید. بهترین حالت برای زمانی که می خواهید مویی را لمس کنید این است که از ژل های نگهدارنده یا اسپری های چسبی استفاده نشده باشد.

آرایش زنانه

آرایش زنانه که برای مردان جذاب نیست

پوست خشک 
لمس کردن پوست خشک برای مرد حس بسیار ناخوشایندی به همراه دارد. آرنج یا پاشنه های پوسته پوسته بسیار زننده خواهد بود. سعی کنید از یک مرطوب کننده و ژل های شستشوی تقویتی یا لوسیون در این مناطق استفاده کنید. 
اصلاح بد بدن 
چه از این مسئله خوشتان بیاید چه نیاید، مردان عاشق پوست های نرم هستند. سعی کنید از پوست کل بدنتان مراقبت کنید. از این مسئله مطمئن شوید که پاها و زیر بغلتان کاملا تمیز و بی مو هستند. این چیزهای کوچک از آرایش بسیار مهمترند. در واقع این ها گویای بهداشت شما هستند. 

بوی بد دهان و دندان های زرد 

دندان های زرد و بوی بد دهان هرگز باعث جذب جنس مخالف به سمتتان نمی شود. سعی کنید علت این مشکل را پیدا کنید. آیا سیگاری هستید، یا به خاطر عدم رعایت مناسب بهداشتتان است؟ شاید قهوه زیاد می نوشید، شاید هم چای سیاه؟ در هر حال، سعی کنید به بهترین روشی که می دانید این مشکل را حل کنید. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2838

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0