تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
2

از چوپان فداکار تا آرزوهای کودکان کرمانشاهی در ماه عسل+عکس

از چوپان فداکار تا آرزوهای کودکان کرمانشاهی در ماه عسل+عکس

برنامه ماه عسل شب گذشته ۲۱ خرداد ۹۷ با روایت جالبی از ۴ فیلم منتخب مردمی در بخش قهرمان من روی آنتن رفت و قهرمانان این داستان ها روی صندلی ماه عسل از ماجراهایشان گفتند.

از چوپان فداکار تا آرزوهای کودکان کرمانشاهی در ماه عسل+عکس

در شب بیست و ششم ماه عسل چه گذشت

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته ۲۱ خرداد ۹۷ ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی شب گذشته میزبان چهار گروه از منتخبین فیلم های قهرمان من بود که از نقاط مختلف کشور مهمان این برنامه شده بودند و داستانی از زندگی قهرمان زندگیشان را روایت کردند.

قهرمان پردازی در برنامه شب گذشته ماه عسل

قهرمان من بخش جذابی در برنامه ماه عسل است که از سال گذشته در این برنامه مطرح شد و مورد استقبال قرار گرفت. مردم که مهم ترین رکن برنامه ماه عسل هستند روز گذشته روی صندلی این برنامه نشستند و داستان های جذابی از قهرمان زندگی شان را روایت کردند.

برنامه ماه عسل

شب قهرمانان بخش قهرمان من در ماه عسل

چهار گروه از منتخبین بخش قهرمان من ، فیلمساز و قهرمان فیلم ، مهمان شب گذشته برنامه ماه عسل شدند.

روایت چوپان فداکار و نجات جان اهالی روستا در ماه عسل

اولین مهمان شب گذشته ماه عسل کامل قربانی چوپان راستگو و فداکار روستای اطراف پیرانشهر بود که به عنوان قهرمان زندگی اهالی روستا توسط محمد سلیمانی به تصویر کشیده شده بود.

برنامه ماه عسل

کامل چوپان راستگو و فداکار در برنامه ماه عسل

کامل قربانی چوپان اهل روستا داستان روز حادثه را اینگوونه روایت کرد:من در بالای تپه مشغول چوپانی بودم که ابرهای زیادی را در آسمان دیدم و با شروع بارش شدید تگرگ احتمال یک سیل عظیم را دادم ، ۲۰ دقیقه دویدم تا خودم را به بالای تپه ای برسانم که تلفن همراهم آنجا آنتن بدهد و بتوانم با خانواده ام تماس بگیرم ، به خانه تلفن زدم و از آنها خواستم خانه را ترک کنند و بعد به برادرم خبر آمدن سیل را دادم تا از طریق بلندگوی مسجد به همه مردم اعلام کند .

محمد که داستان این چوپان راستگو را به تصویر کشیده بود درباره کار بزرگ او گفت :کامل باکاری که انجام داد جان حداقل ۳۰۰ نفر از اهالی روستا را نجات داد و اگر او نبود مردم روستا هم به مانند خانه هایشان از بین میرفتند.

روایت زندگی کار شریفی که نان بازویش را میخورد در ماه عسل

مهمان دوم بخش قهرمان من دو پسر جوان به نام های امید و مصطفی بودند که زندگی علی فکور کارگر شریفی که با زحمت زندگی اش را اداره میکند ، به تصویر کشیده بودند. امید که تهیه کنندگی فیلم این قهرمان را برعهده داشت درباره موضوع قهرمان من گفت :مدتها بود که ما علی آقا را میدیدم اما زمانی که موضوع قهرمان من مطرح شد به فکر او افتادیم تا او را به عنوان قهرمان زندگیمان معرفی کنیم.

برنامه ماه عسل

علی آقا کارگر شریف و زحمتکش در ماه عسل

در این بخش علی آقا به همراه همسر و سه فرزندش به برنامه آمدند و درباره زندگیشان صحبت کردند. علی آقا کارتن جمع میکند و اگر شرایط فروش آنها خوب باشد با روزی ۲۰ هزار تومان زندگی اش را میگذراند اما هرگز حاضر نمیشود که پول غیرحلال به زندگی اش وارد شود و حتی کیف پولی را که یک روز پیدا کرده بود دست نخورده تحویل صاحبش میدهد و هیچ مژدگانی دریافت نمیکند.

وقتی پسر ۹ ساله قهرمان زندگی مادرش میشود

سومین مهمان روز گذشته ماه عسل مادری بود که پسر ۹ ساله اش را به عنوان قهرمان زندگی اش به تصویر کشیده بود. پویا اصغری پسر ۹ ساله ای که با فروش دستمال کاغذی کمک خرج زندگی مادرش شده بود روز گذشته به عنوان قهرمان زندگی مادرش معرفی شد.

برنامه ماه عسل

پویا مرد کوچک قهرمان در برنامه ماه عسل

مادر پویا از دوران کودکی به یک معلولیت دچار شده بود و به سختی پویا را به دنیا آورد اما زمانی که پدر پویا آنها را ترک کرد و در اوج ناامیدی بودند پویا قهرمان زندگی مادرش شد و به همراه مادرش مخارج زندگی دو نفره شان را تامین میکند و میخواهد با پولی که از برنده شدن در بخش قهرمان من نصیبش میشود یک سقف برای خودش و مادرش تهیه کند.

آرزوهای کوچک بچه های دوست داشتنی کرمانشاه در ماه عسل

آخرین گروه مهمانان برنامه روز گذشته ماه عسل بچه هایی بودند که از کرمانشاه و سرپل ذهاب به این برنامه آمده بودند. خانم فاطمه شرف الدین فیلمی از غیرت و همت بچه های کرمانشاه را به تصویر کشید و در آن به درخواست خود بچه ها که میخواستند روی صندلی ماه عسل بنشینند و از آرزوهای کوچکشان بگویند به این برنامه آمد.

برنامه ماه عسل

آرزوهای کوچک کودکان کرمانشاه در ماه عسل

سوگند یکی از دختران کوچک سرپل ذهاب از آرزوهای کوچکش گفت و میخواست برادرش که تا سه ماه دیگر متولد میشود در خانه چشم باز کند و بچه ها از ساختن مکانی که بتوانند در آن شیرینی محلی درست کنند و بفروشند و درآمدی داشته باشند صحبت کردند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27654

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0